EWE Armatura Polska Sp. z o. o.Adres firmy:
53-031 Wrocław,
ul. Partynicka 15 ,
woj. dolnośląskie


Kontakt:
tel. 71 361 03 43
Email: [email protected]
WWW: www.ewe-armaturen.pl

EWE Armatura Polska Sp. z o. o.

O firmie


EWE Armatura – studnie wodomierzowe

Wybór producenta instalacji hydraulicznych, jak też jakość używanych materiałów i koszt montażu stanowią poważne wyzwanie w przypadku umieszczenia studni wodomierzowych na własnej działce. Powstała w 2001 r. firma EWE Armatura Polska Sp. z o.o. proponuje rozwiązania w postaci zestawów wodomierzowych dla klientów indywidualnych, firm budowlanych i przedsiębiorstw produkcyjnych. Podstawą działania firmy jest sprzedaż i promocja wyrobów niemieckiej firmy WILHELM EWE GmbH & Co., jednego z najbardziej znanych producentów armatury wodociągowej i gazowej, aktywnego na rynku od ponad 70. lat. EWE Armatura Polska proponuje klientom okresowe promocje, wygodne formy płatności, możliwość negocjowania cen oraz szybką dostawę. W ramach oferty handlowej znajdziemy wykonane z tworzywa sztucznego gotowe studnie wodomierzowe.

Wodomierz w studzience
Trudności z odczytem licznika, przemarzanie i nieszczelność to tylko część problemów związanych z eksploatacją studni wodomierzowych zbudowanych z kręgów betonowych. Znacznie korzystniejszym rozwiązaniem jest gotowa studnia wodomierzowa z tworzyw sztucznych, której niewielkie rozmiary umożliwiają prosty montaż z pominięciem kosztownych robót budowlanych. W ofercie firmy EWE Armatury znajdziemy studnie wodomierzowe FLEXORIPP, które dzięki wygodnym i wytrzymałym uchwytom i monolitycznej konstrukcji pozwalają na szybką instalację oraz zmianę wysokości, co nie jest możliwe w przypadku studni betonowych. Jest to jeden z flagowych produktów firmy, który idealnie sprawdzi się na działce, jak też w parku, na kempingu, jako przyłącze domowe czy budowlane.

Studnie wodomierzowe z tworzyw sztucznych
Szczelność, stabilność i wytrzymałość to podstawowe cechy studni wodomierzowych FLEXORIPP znajdujących się w ofercie EWE Armatury. Szczególne znaczenie ma tu zastosowanie odpowiednich materiałów, chroniących przed wpływem wód gruntowych i niskich temperatur. Studnie tego typu posiadają możliwie najmniejszą liczbę otworów, co daje wysoki wskaźnik wodoszczelności, a stabilność i wytrzymałość zapewnia masywne ożebrowanie konstrukcji. Dzięki samoukładającym się silikonowym wężom użytkowanie FLEXORIPP ma charakter intuicyjny.

Studnie wodomierzowe – włazy
Warunki montażu wodomierzy są ściśle określone przepisami prawnymi, co komplikuje kwestie ich instalacji. Produkty EWE Armatury zapewniają dostosowanie do wszelkich wymogów i norm, jak też oczekiwań klienta. Dla przykładu odpowiedni wybór włazu do studni zapewnia oczekiwaną klasę przejezdności. Jeśli obciążenie nie przekracza 200 kg (trawnik, ogród, brak ruchu drogowego), w ofercie firmy znajdziemy sprawdzające się w takich przypadkach pozaklasowe włazy żeliwne. Jeśli studnia umieszczona jest pod chodnikiem lub drogą rowerową, zalecane się użycie włazów żeliwnych klasy A15, natomiast klasa B125 odpowiada ulokowaniu studni pod parkingiem.
Z pełną ofertą firmy można się zapoznać na stronie www.ewe-armaturen.pl

Produkty i Usługi


Artykuły o tej firmie


Studzienka wodomierzowa pozwala odpowiednio zabezpieczyć wodomierz, a...
Odpowiednio dobrana armatura wodociągowa bezpośrednio wpływa na...
Firma EWE Armatura wyspecjalizowała się w produkcji...
Prawo polskie jednoznacznie reguluje kwestie warunków montażu...

Słowa kluczowe: ewe, armatura, ewe armatura, ewe armaturen, studnie wodomierzowe, hydraulika, hydrauliczne materiały,