Sterownik bezprzewodowy AURATON Smart– połączenie wysokiej jakości i rozsądnej ceny

Wyjazd na weekend? Dłuższy urlop? Teraz możesz spokojnie wypoczywać, kontrolując swój dom, nawet gdy w nim nie przebywasz. AURATON, marka firmy Lars, proponuje smart rozwiązania, dzięki którym możliwe staje się swobodne sterowanie ogrzewaniem, oświetleniem i wodą za pomocą aplikacji mobilnej w smartfonie. AURATON Smart to odpowiedź na potrzeby każdej z rodzin – poprawia komfort życia i znacznie obniża rachunki za zużycie energii elektrycznej. Co więcej, obsługa urządzeń jest intuicyjna i szybka.

Inteligentne ogrzewanie

fot. AURATON

Heating Set marki AURATON to inteligentny zestaw sterowania ogrzewaniem, pozwalający na zdalne zarządzanie pracą urządzeń grzewczych w domu lub mieszkaniu. Co istotne, minimalizuje też koszty energii. Elegancki sterownik bezprzewodowy Auraton Heat Monitor można powiesić na ścianie lub postawić na komodzie. System komunikuje się bezprzewodowo za pomocą bezpiecznego protokołu AURA, co sprawia, że nie wymaga skomplikowanej instalacji okablowania.

fot. AURATON

Komfort i oszczędność idą w parze

Czy komfort zawsze musi być drogi? Przyzwyczailiśmy się do tego, że udogodnienia uszczuplają nasz portfel. Zwłaszcza rosnące ceny energii potrafią spędzić nam sen z powiek. Zestaw sterowników bezprzewodowych AURATON Heating Set to komfort, który idzie w parze z oszczędnością energii. Wystarczy ustawić na termostacie bądź w aplikacji mobilnej pożądaną w pomieszczeniu temperaturę, a system zadba o nasz komfort cieplny w najbardziej optymalny i energooszczędny sposób. Przeanalizuje wahania temperatury w pomieszczeniu, zapobiegając zarówno jego przegrzewaniu, jak i nadmiernemu wychłodzeniu. Tym samym w znaczący sposób zredukuje koszty ogrzewania. Ogrzewanie można też w prosty sposób ustawić indywidualnie dla każdej pory dnia i każdego pomieszczenia osobno.

fot. AURATON

Wracasz z pracy i chcesz, by w domu zastała Cię idealna temperatura? Za pomocą smartfona ustawisz temperaturę w drodze do domu, jednocześnie dbając o oszczędność energii. System zadba też o bezpieczeństwo instalacji grzewczej, chroniąc ją przed zamarznięciem podczas Twojej dłuższej nieobecności w domu w okresie zimowym i automatycznie podniesie temperaturę w pomieszczeniach, jeśli ta spadnie poniżej 4 stopni Celsjusza.

Smart ogrzewanie podłogowe – Multizone Controller

Kolejny sterownik bezprzewodowy Auraton Smart – Multizone Controller – to inteligentna, bezprzewodowa listwa Floor Heating Controller oraz 4 siłowniki termoelektryczne AURATON Vela. Dzięki Multizone Controller możliwe staje się wielostrefowe zarządzanie ogrzewaniem podłogowym. Połączony z centralą AURATON Pulse zapewnia zdalną kontrolę nad ogrzewaniem oraz możliwość ustawienia harmonogramów grzania na każdy dzień, z możliwością zmiany w dowolnej chwili, z dowolnego miejsca na świecie.

fot. AURATON

Multizone Controller to nie tylko automatyczna, ale i cicha oraz płynna praca wszystkich obiegów grzewczych. Można go połączyć bezprzewodowo z innymi urządzeniami z linii SMART za pomocą funkcji Easy Connect. Zewnętrzy czujnik temperatury zamontowany na rurze dochodzącej chroni system ogrzewania przed przegrzaniem – inteligentna funkcja Heat Chip odetnie dopływ wody do rozdzielacza podłogowego, kiedy wykryje zbyt wysoką temperaturę wody w układzie.

Woda? Stop! Inteligentny system przeciwzalaniowy

Kto z nas nie spotkał się z awarią pralki? Sterownik bezprzewodowy AURATON Water-Stop Set zapewnia ochronę przed zalaniem spowodowanym nie tylko awarią pralki czy zmywarki, ale i pęknięciem rury – czujnik bezprzewodowo komunikuje się z zaworem. Wystarczy naładować akumulator zaworu, w prosty sposób sparować z czujnikiem/czujnikami oraz zamontować go na głównym przyłączu wody w budynku. I to wszystko, można spać spokojnie – czujnik automatycznie zamknie dopływ wody w awaryjnej sytuacji, a dom będzie chroniony również podczas naszej nieobecności. Choć system Water-Stop jest w pełni autonomiczny, można nim sterować także zdalnie, za pomocą aplikacji w smartfonie. Wystarczy rozbudować go o centralę Auraton Pulse. Za jej pośrednictwem można zarządzać zdalnie również ogrzewaniem tradycyjnym lub podłogowym, a także roletami, bramą, oświetleniem czy nawet podlewaniem ogrodu. Wszystko w zasięgu ręki!

fot. AURATON

Steruj zdalnie bramą i roletami

Roller Shutter to sterownik bezprzewodowy AURATON do obsługi rolet elektrycznych, bram garażowych, a także markiz, okien dachowych czy świetlików. W połączeniu z centralą AURATON Pulse daje możliwość sterowania urządzeniami za pomocą aplikacji mobilnej – AURATON Smart App. Roller Shutter, zgodnie z naszymi preferencjami, może otwierać i zamykać rolety o konkretnych godzinach. Jedno kliknięcie w aplikacji spowoduje zamknięcie rolet oraz okien dachowych w całym domu. Sterownik współpracuje z urządzeniami do 240V AC i pasuje do głębokich puszek instalacyjnych o średnicy 60 mm. Warto dodać, że w ofercie AURATON znajdziemy również moduły wykonawcze Swith ONE i TWO do zdalnego sterowania oświetleniem lub sprzętem RTV.

fot. AURATON

Więcej informacji można znaleźć na stronie: https://auratonsmart.com/

64-320 Niepruszewo, ul. Świerkowa 14, woj. wielkopolskie
tel. 61 840 40 44, 61 840 40 40,