Aluprof S.A.Adres firmy:
43-300 Bielsko-Biała,
ul. Warszawska 153,
woj. śląskie
Zobacz na mapie


Kontakt:
tel. 338195300
Email: [email protected]
WWW: www.aluprof.eu

Aluprof S.A.

O firmie


Aluprof jest częścią Grupy Kapitałowej Grupa Kęty S.A. Firma zajmuje się produkcją profili aluminiowych i obecnie jest jednym z czołowych producentów w Europie. Aluprof posiada swoje oddziały w wielu krajach Europy oraz w Stanach Zjednoczonych. Przez ponad 60 lat Aluprof zebrał ogromne doświadczenie i posiada ponad 1300 stałych klientów. Firma może się pochwalić przychodem przekraczającym 297 mln euro i rozwiniętym eksportem, który stanowi około 40% ogólnej sprzedaży.

Zakłady Aluprof w Polsce zajmują łącznie ponad 220 tys. m2  powierzchni i są wyposażone w zautomatyzowaną linię do produkcji kształtowników zespolonych, dziesięć najnowszej generacji linii do produkcji profili i skrzynek roletowych, magazyny wysokiego składowania oraz w nowoczesne zautomatyzowane linie do lakierowania proszkowego,  w tym lakiernię pionową.

W skład oferty Aluprof wchodzą zarówno okna, drzwi, jak i systemy roletowe, systemy bramowe, a także systemy przeciwpożarowe oraz antywłamaniowe. Aluprof oferuje również takie rozwiązania jak systemy fasadowe aluminiowe czy ogrody zimowe aluminiowe. Wyroby aluminiowe oferowane przez firmę to skomplikowane technologicznie produkty spełniające szereg norm wymaganych w budownictwie. Producent stolarki aluminiowej na bieżąco udoskonala swoją ofertę, poszerzając równocześnie jej zakres.

Wybierając konstrukcje aluminiowe Aluprof można mieć pewność, że wybiera się zaawansowaną technologię, która zapewnia bezpieczeństwo mieszkańcom oraz ich dobytkom, ponieważ stanowią one skuteczną barierę dla włamywaczy a także ratują życie i zdrowie mieszkańców podczas pożaru. Systemy aluminiowe świetnie sprawdzają się również w budownictwie energooszczędnym.

Produkty i Usługi


SYSTEMY OKIENNO-DRZWIOWE
SYSTEMY PRZESUWNE I HARMONIJKOWE
SYSTEMY FASADOWE
SYSTEMY ROLET, BRAM, MOSKITIER
SYSTEMY ANTYWŁAMANIOWE
SYSTEMY ENERGOOSZCZĘDNE I PASYWNE
SYSTEMY WEWNĘTRZNE
SYSTEMY OKŁADZIN ELEWACYJNYCH
ROZWIĄZANIA INDYWIDUALNE
LAKIERNIA

Galeria


Artykuły o tej firmie


Nowoczesny budynek ma być jasny i przestronny....
Nowoczesne budownictwo stawia przede wszystkim na estetykę...
Z punktu widzenia budownictwa pasywnego wymagania stawiane...
31.07.2015 | Stolarka otworowa
Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej... ale...
systemy przeciwpożarowe
W budynkach użyteczności publicznej przepisy odpowiedzialne za...

Słowa kluczowe: aluprof, systemy energooszczędne