Zbiorniki na olej opałowy i napędowy – dwupłaszczowe oraz jednopłaszczowe

Bezpieczne magazynowanie olejów dzięki zbiornikom Metria

Firma Metria to wiodący producent zbiorników na olej napędowy, a także opałowy oraz adBlue i RSM. Zbiorniki na olej opałowy, napędowy dwupłaszczowe oraz jednopłaszczowe wytwarzane są z wytrzymałego polietylenu, który jest odporny na czynniki atmosferyczne oraz promieniowanie UV, jak również wybrane czynniki chemiczne. Dzięki temu wytwarzane zbiorniki cechują się trwałością oraz doskonałą jakością. Firma zajmuje się kompleksowym doradztwem, sprzedażą oraz serwisem urządzeń do magazynowania olejów, w tym: pomp, zbiorników i zestawów dystrybucyjnych. Metria szyje swoje rozwiązania na potrzeby odbiorców z różnych branż i gałęzi przemysłu.

Firma Metria to wiodący producent zbiorników na olej napędowy, a także opałowy oraz adBlue i RSM. Zbiorniki na olej opałowy, napędowy dwupłaszczowe oraz jednopłaszczowe wytwarzane są z wytrzymałego polietylenu, który jest odporny na czynniki atmosferyczne oraz promieniowanie UV, jak również wybrane czynniki chemiczne. Dzięki temu wytwarzane zbiorniki cechują się trwałością oraz doskonałą jakością. Firma zajmuje się kompleksowym doradztwem, sprzedażą oraz serwisem urządzeń do magazynowania olejów, w tym: pomp, zbiorników i zestawów dystrybucyjnych. Metria szyje swoje rozwiązania na potrzeby odbiorców z różnych branż i gałęzi przemysłu.

Wieloletnie doświadczenie pozwala firmie Metria tworzyć bezpieczne i funkcjonalne zbiorniki na olej napędowy. Powstają one w procesie formowania rotacyjnego, co jest jednym z najlepszych sposobów budowy zbiorników na olej napędowy. Płaszcz wewnętrzny stanowi zbiornik paliwa, a pałasz zewnętrzny to wytrzymała bariera zabezpieczająca przed rozszczelnieniem. Wysoka trwałość i jakość oraz brak ryzyka korozji to tylko niektóre z zalet, jakie niosą ze sobą te zbiorniki na olej napędowy. Przepisy dotyczące budowy takich zbiorników są doskonale znane firmie Metria, dzięki czemu tworzone urządzenia spełniają wszelkie wymagania. Wszystkie są zgodne z normą PN-EN 13342+A1:2011 oraz posiadają pozytywną opinię ppoż., znak CE oraz zatwierdzenie typu UDT. W zależności od opcji Metria oferuje zbiorniki na olej opałowy dwupłaszczowe lub jednopłaszczowe (ilość płaszczy naziemnego zbiornika). Dostępne są one z systemami dozującymi oraz monitorującymi dostęp do paliwa. Są to rozwiązania bezpieczne i przyjazne środowisku, a ponadto zbiorniki z polietylenu podlegają 100% recyklingowi.

fot. Metria Yuriy Ardashev

Zbiorniki na olej opałowy dwupłaszczowe oraz jednopłaszczowe szyte na miarę

Firma Metria oferuje popularne zbiorniki na olej opałowy , które dostępne są one w różnych pojemnościach – 250, 460, 600, 1500, 2500, 5000 i 9000 litrów. Flagowe zbiorniki na olej napędowy to Eko Fuel Tank oraz Eko Truck, które przeznaczone są do magazynowania i wewnętrznej dystrybucji oleju napędowego, paliwa, ropy (ON). Producent stara się spełniać wszelkie, najwyższe oczekiwania klientów i dlatego wszystkie zbiorniki na olej opałowy przygotowuje według wymagań i indywidualnej konfiguracji. Mogą się one różnić nie tylko wielkością, ale również wyposażeniem.

fot. Metria Yuriy Ardashev

Zbiorniki na olej napędowy, opałowy dla firm oraz gospodarstw

Zbiorniki na olej napędowy firmy Metria doskonale sprawdzają się w zakładach produkcyjnych, są wykorzystywane w firmach budowlanych, transportowych, a także w gospodarstwach rolnych. Te funkcjonalne zbiorniki na olej napędowy posiadają zintegrowany system dystrybucji, dzięki czemu pozwalają na szybkie napełnianie paliwem maszyn budowlanych, wózków widłowych, samochodów ciężarowych, jak również ciągników i maszyn rolniczych. Inwestując w zbiorniki na olej napędowy dwupłaszczowe lub jednopłaszczowe, zyskujemy znaczne oszczędności. Te urządzenia pozwalają na wygodne korzystanie z paliw w miejscach, które są oddalone od sprzedaży detalicznej.

fot. Metria Yuriy Ardashev

Dzięki temu można także nabyć oleje napędowe w cenach hurtowych i korzystać z nich przez cały rok. Warto zwrócić uwagę na doskonałe bezpieczeństwo oferowanych zbiorników na olej napędowy. Przepisy przypominają, że źle przechowywane paliwo jest potencjalnym źródłem zagrożenia dla życia i zdrowia. Ze zbiornikami firmy Metria mamy pewność, że paliwo nie wycieknie i nie będzie stanowiło zagrożenia dla ludzi, zwierząt oraz środowiska naturalnego. Dystrybutor umieszczony jest za wzmocnionymi, uszczelnianymi drzwiczkami, które zamyka się na dwa zamki. Istnieje możliwość wyposażenia zbiorników w dodatkowe zabezpieczenia. Ponadto, firma oferuje 10 lat gwarancji na szczelność.

fot. Metria Yuriy Ardashev

Zbiorniki na olej napędowy jako mini stacja paliw

Wytwarzane przez firmę Metria zbiorniki na olej napędowy często stosowane są jako element mini stacji paliw. Zbiorniki na olej opałowy mogą być wyposażone w instalację do zasilania palnika, na którą składa się zasilanie i powrót. Dodatkowo, urządzenia posiadają czujniki poziomu cieczy, a także wyposażone są w monitoring strefy międzypłaszczowej, alarm z blokadą dostępu oraz systemy bezobsługowego wydawania paliw. Tworząc różne rodzaje zbiorników na olej opałowy, napędowy – dwupłaszczowych i jednopłaszczowych, Metria korzysta wyłącznie ze sprawdzonych rozwiązań marki PIUSI.

fot. Metria Yuriy Ardashev

Wygodny system dozujący oraz skuteczny system monitorujący

Zbiorniki na olej napędowy posiadają system dozujący, na który składa się z elastycznego przewodu ssącego z zaworem przeciwzwrotowym oraz filtrem siatkowym. Dodatkowo w zbiornikach znajdziemy przepływomierz z możliwością kalibracji. System dozujący wyposażony jest w pompę zasilaną napięciem 230V lub 12 i 24V oraz pistolet z automatycznym zaworem zamykającym dopływ paliwa. Zbiorniki na olej napędowy wyposażone są także w system monitorujący: wskaźnik poziomu paliwa w zbiorniku, czujnik maksymalnego poziomu, który zabezpiecza przed przelaniem, a także posiadają odpowietrznik i pokrywę rewizyjną w zbiorniku wewnętrznym oraz pokrywę w zbiorniku zewnętrznym. Urządzenia wyposażono również w obudowę z zamkiem na klucz oraz uziemienie wyprowadzane na zewnątrz obudowy dystrybutora. Elementy wyposażenia objęte są 5-letnią gwarancją.

Z pełną ofertą firmy można zapoznać się na stronie: www.metria.pl

02-119 Warszawa, ul. Pruszkowska 29B/146, woj. mazowieckie
tel. 507 086 006, 513 675 234 ,


Liczba odwiedzin: 1195 | Data publikacji: 2020-05-04

Skontaktuj się z firmą


Chcesz zamówić produkt usługę tej firmy lub zapytać o więcej szczegółów?
Skorzystaj z formularza kontatowego poniżej:

Podobne artykuły


Pompy głębinowe wykorzystywane są w różnych systemach...
Geometria, delikatna fala, a może spiralne kręgi...
08.02.2021 | Galanteria ogrodowa
Beton architektoniczny to rozwiązanie, które cieszy się...
23.07.2019 | Grzejniki
Ponad 2 tysiące wytwarzanych przez Instal Projekt...
02.04.2019 | Systemy budowlane
W ostatnich latach inwestorzy coraz częściej dążą...
15.02.2018 | Pompy
Czy ogrzewanie domu ciepłem z ziemi się...
Przydomowe oczyszczalnie ścieków to nowoczesny sposób na...
29.06.2016 | Brukarstwo
Kostka brukowa przed domem i wokół domu...
07.08.2015 | Automatyka domowa
Bramy o napędzie elektrycznym stają się standardowym...
Każdy, kto choć trochę interesuje się wystrojem...
Firma Usługi Projektowe Budownictwo, Drogownictwo, Instalacje Paweł...
30.09.2013 | Rusztowania
Stale zwiększa się liczba prowadzonych robót w...
Branża przemysłowa stawia szczególnie wysokie wymagania przed...
Przydomowe przepompownie ścieków mają za zadanie transportowanie...
Gotowe studnie wodomierzowe z tworzyw sztucznych sprawdzają...
Wymuszone odgórnie przepisami prawa unijnego zmiany w...
19.05.2015 | Natryski pianki
Zastosowanie produktów poliuretanowych i polimocznikowych w budownictwie...
Rosnąca świadomość ekologiczna polskiego społeczeństwa sprawia, że...
14.10.2014 | Pompy
Na każdym etapie budowy, a także w...
25.09.2014 | Energia ekologiczna
Uzyskiwanie energii z wiatru realizowane jest w...

Firmy z tej branży


Szukasz innej firmy z Twojej okolicy, która działa w tej branży? Poniżej przedstawiliśmy wybrane firmy z tej branży.
woj.

Słowa kluczowe: metria, zbiarniki, zbiorniki ze tworzyw sztucznych, zbiorniki chemiczne, przepompownie, oczyszczalnie, pojemniki, studzienki, automatyka, telemetria, monitoring, szafy sterownicze, projekty, serwis pomp, zbiorniki na olej, zbiorniki cylindryczne,
porozmawiaj
z ekspertem
Chcesz porozmawiać z ekspertem?
Zostaw swój numer a oddzwonimy