POLSKIE STOWARZYSZENIE PRODUCENTÓW RUR I KSZTAŁTEK Z TWORZYW SZTUCZNYCHAdres firmy:
87-100 Toruń,
ul. Szosa Chełmińska 30,
woj. kujawsko-pomorskie


Kontakt:
tel. (56) 659-11-34
Email: [email protected]
WWW: www.prik.pl

POLSKIE STOWARZYSZENIE PRODUCENTÓW RUR I KSZTAŁTEK Z TWORZYW SZTUCZNYCH

O firmie


Stowarzyszenie PRiK prowadzi działalność integrującą środowisko wytwórców rur i kształtek z tworzyw sztucznych. Cel ten realizuje poprzez reprezentowanie środowiska wobec organów administracji państwowej i ustawodawczej oraz organizacji krajowych i międzynarodowych w zakresie dotyczącym uregulowań ustawowych i normalizacyjnych, zaleceń i dyrektyw z obszaru wytwórstwa, stosowania i recyklingu rur i kształtek z tworzyw sztucznych.

Głównym celem Stowarzyszenia jest prowadzenie działalności integrującej środowisko wytwórców rur i kształtek z tworzyw sztucznych. Cel ten jest realizowany między innymi poprzez reprezentowanie tego środowiska wobec organów administracji państwowej i ustawodawczej, jak również wobec organizacji krajowych i międzynarodowych w zakresie dotyczącym uregulowań ustawowych i normalizacyjnych oraz zaleceń i dyrektyw z obszaru wytwórstwa, stosowania i recyklingu rur i kształtek z tworzyw sztucznych.

Produkty i Usługi


Artykuły o tej firmieSłowa kluczowe: przyłącza wodno-kanalizacyjne, Polskie stowarzyszenie producentów rur i kształtek z tworzyw sztucznych, stowarzyszenie producentów rur, stowarzyszenie producentów kształtek, stowarzyszenie producentów tworzyw sztucznych,