Drzwi wejściowe trwałe i designerskie
Drzwi wejściowe to obok elewacji jedna z wizytówek domu. Możliwości technologiczne producentów sprawiają, że w dzisiejszych czasach są oni w stanie zaoferować produkt, w którym wysokie parametry techniczne nie wymuszają żadnych kompromisów na rzecz estetyki.
– Właśnie takim wyrobem są drzwi wejściowe marki KOMPOtherm®, producenta drzwi pasywnych klasy Premium, które łączą w sobie bezpieczeństwo, najwyższe parametry termiczne, trwałość konstrukcji aluminiowej oraz ponadprzeciętny design – mówi Marcin Łoski z Salonu Sprzedaży KLUCZ SERWIS, który jest dystrybutorem marki KOMPOtherm®.
Współczynnik przenikania ciepła drzwi KOMPOtherm® może wynosić nawet od Ud = 0,6 W/m2. K, przez co produkt ten spełnia standardy budownictwa pasywnego.

 

drzwi do budynków pasywnychfot. KLUCZ SERWIS

 

Oczywiście same parametry techniczne to dopiero połowa sukcesu. Współcześni konsumenci są równie wymagający jeśli chodzi o wizualną stronę oferowanych im wyrobów. Dlatego też drzwi wejściowe KOMPOtherm® w dużej części powstają w efekcie precyzyjnej sztuki rzemieślniczej „Made in Germany”.
– Niektóre elementy wzornictwa, np. witraże, pochodzą z typowo ręcznej pracowni artystyczno-rzemieślniczej z Polski. To właśnie połączenie zalet parku maszynowego z typową sztuką rzemieślniczą nadaje produktom KOMPOtherm® najwyższy znak jakości – podkreśla Marcin Łoski.

 

drzwi do budynków pasywnychfot. KLUCZ SERWIS

 

Drzwi pasywne skrojone na miarę
Producenci drzwi przyzwyczaili konsumentów do ustandaryzowanych rozmiarów skrzydeł, które maksymalnie sięgają 2,2 metra wysokości.
– A przecież często jest tak, że design pomieszczenia wskazywałby na potrzebę zastosowania innych, niekonwencjonalnych rozwiązań. U nas każdy klient może zamówić drzwi na wymiar – i nie ma tu rzeczy niemożliwych – podkreśla Marcin Łoski. – Dysponujemy możliwościami technicznymi oraz zasobami do realizacji prawie każdego projektu, wyposażając nasze drzwi w dodatkowe opcje z zakresu bezpieczeństwa, komfortu, wymagań cieplnych oraz oczywiście niespotykanego na rynku wzornictwa – dodaje.

 

drzwi do budynków pasywnych
drzwi do budynków pasywnychfot. KLUCZ SERWIS

Drzwi wejściowe z wizualizacją
Czego jeszcze obok eleganckiego designu w połączeniu ze świetnymi parametrami technicznymi oczekuje współczesny konsument? Wydaje się, że coraz większą wagę przykłada on również do tego, aby wybierane przez niego rozwiązania dawały możliwość indywidualnego kształtowania ich wizualnej strony. Z myślą o spełnieniu tego wymogu powstał autorski program Komposoft®, który umożliwia kreowanie ponad 3000 aranżacji drzwi z aluminium i szkła poprzez indywidualny dobór wszystkich istotnych elementów konstrukcyjnych, parametrów technicznych, wyposażenia dodatkowego oraz pięknego wzornictwa.

 

drzwi do budynków pasywnychfot. KLUCZ SERWIS

 

– To ukłon w stronę klienta, który może wpływać na wizualną stronę projektu. Podczas rozmowy z doradcą otrzymuje on na podstawie zdjęcia lub zarysu projektu domu wizualizację wybranych wzorów drzwi, co znacznie ułatwia mu porównanie ofert oraz dokonanie odpowiedniego wyboru – podsumowuje Marcin Łoski.
 
Ze szczegółową ofertą firmy można zapoznać się na stronie: www.drzwipremium.com.pl