Kostka brukowa Gdańsk – dostawca BrenBud

Rozwiązanie pozbawione wad!

Brak pomysłu na spójną z otoczeniem, piękną i funkcjonalną przestrzeń wokół domu, na podjeździe, na placu przed siedzibą firmy? Żaden problem! Jednym z najbardziej uniwersalnych materiałów aranżacyjnych jest ponadczasowa i elegancka kostka brukowa. Gdańsk i okolice, a także inne rejony w kraju i za granicą mogą zaopatrzyć się w firmie BrenBud. Cena kostki brukowej za m² także przemawia na korzyść tego dostawcy.

Kostka brukowa zdominowała przestrzeń prywatną i publiczną nie bez przyczyny – to niezwykle praktyczny, a przy tym wyjątkowo piękny materiał, dający nieograniczone możliwości aranżacyjne. Mnogość barw, faktur, struktur i wielkości sprawia, że bez trudu można skomponować kostkę brukową z dowolną architekturą budynku i stylistyką otoczenia. Oprócz wysokiej estetyki równie istotne są parametry kostki brukowej. Trwałość, odporność na szkodliwe warunki atmosferyczne czy uszkodzenia mechaniczne to cechy, których nie sposób nie docenić, tym bardziej, że kostka brukowa nie jest też wymagająca w zakresie konserwacji.

Nic więc dziwnego, że bruk – począwszy od dużych płyt, na mniejszych kostkach o regularnych, geometrycznych kształtach kończąc, cieszy się uznaniem inwestorów odpowiedzialnych za aranżację przestrzeni ogólnodostępnych, wykorzystujących ten materiał w parkach, na miejskich skwerach i deptakach, a także osoby prywatne, które układają kostkę brukową na ścieżkach, podjazdach, a nawet balkonach i tarasach.

Poszukując odpowiedniego rozwiązania – niezależnie od przestrzeni, w której ma zostać ułożona kostka brukowa – warto przede wszystkim postawić na sprawdzonego dostawcę. Rozbudowaną gamę produktów oferuje ciesząca się dużym uznaniem firma BrenBud – od wielu lat z pełnym zaangażowaniem realizująca dostawy lokalne – Gdańsk, jak i międzynarodowe – Rosja, Niemcy czy Norwegia.

Flagowym produktem w ofercie przedsiębiorstwa jest kostka brukowa Libet, nie od dziś ciesząca się wśród kontrahentów ogromnym zainteresowaniem. W tym przypadku cena za m² kostki brukowej to jeden z dodatkowych argumentów przemawiających właśnie za tym dostawcą.

fot. Brenbud

Kostka brukowa Libet – atrakcyjna cena w parze z estetyką

Podejmując decyzję o wyborze kostki brukowej, obok aspektów wizualnych – jak kolory i kształty pasujące do otoczenia, istotne są też inne kwestie, np. właściwości antypoślizgowe. Równie ważna jest też oczywiście cena za m² kostki brukowej.

Jako autoryzowany dostawca kostki brukowej na terenie Gdańska, BrenBud oferuje rozwiązania, które odpowiedzą zarówno na potrzeby inwestorów o większym budżecie, jak i poszukujących produktów z niższej półki cenowej, co w żadnym wypadku nie oznacza jednak kompromisów na rzecz estetyki czy funkcjonalności.

Doskonałym wyborem dla tych, którzy poszukują ciekawych wizualnie produktów w rozsądnej cenie, a zarazem stawiają na wysoką funkcjonalność, jest antypoślizgowa kostka brukowa z linii Decco Aspero dostępna w różnych formatach i niebanalnych odsłonach kolorystycznych. Do tej grupy produktów należą: kostka brukowa Via Trio Aspero oraz Mini Trio Aspero, które pozwolą na stworzenie oryginalnych aranżacji, zapewniających jednocześnie bezpieczną eksploatację.

Kolejnym produktem i nowością, w której wysoka dbałość o estetykę łączy się z atrakcyjną ceną za m² jest kostka brukowa Libet Galico. Prosta, geometryczna forma w towarzystwie naturalnej kolorystki szczególnie wpisze się w gusta inwestorów ceniących minimalistyczny styl.

Kontrahentów gustujących w nieco bardziej wyszukanych rozwiązaniach z pewnością usatysfakcjonuje kostka brukowa z kolekcji Merano. Cechą szczególną tego produktu są zróżnicowane wymiary, bogata kolorystyka, a także nieskrępowane możliwości zastosowania, co sprawia, że bez trudu można dopasować wzorniczo podjazd czy ścieżki ogrodowe do stylu, w jakim zaprojektowano budynek.

fot. Brenbud

Kostka brukowa od zaufanego dostawcy

Wzmożone zainteresowanie inwestorów materiałem aranżacyjnym, jakim jest kostka brukowa staje się nierzadko motorem napędowym do nieustannego rozwoju dla producentów i dostawców. To obecnie kluczowy czynnik decydujący o sile i istnieniu marki.

– Nasi pracownicy regularnie biorą udział w szkoleniach firmy Libet, aby być na bieżąco z nowościami i zapewnić kompetentną obsługę klienta – mówi Łukasz Breń, współwłaściciel firmy BrenBud Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i rosnącym wymogom, firma BrenBud nieustannie dokłada wszelkich starań, by ułatwić odbiorcy wybór niezbędnych materiałów budowlanych – to dobra wiadomość szczególnie dla klientów z Gdańska i okolic. Właśnie w tym mieście znajduje się ogród wystawowy, obejmujący ponad 350 m² ekspozycji produktów marki Libet, gdzie można obejrzeć i dotknąć, a także nabyć „od ręki” wszelkie niezbędne do aranżacji przestrzeni domu czy ogrodu materiały. Oprócz flagowego produktu, jakim jest kostka brukowa, w gdańskim ogrodzie wystawowym znajdują się również wszelkiego rodzaju płyty tarasowe, kamień ogrodowy czy wsporniki tarasowe (firma BrenBud uchodzi za jednego z wiodących dystrybutorów wsporników tarasowych w obrębie Gdańska).

fot. Brenbud

Dostawca posiada w asortymencie także liczne nowości. Jedną z nich jest kolekcja oświetlenia ogrodowego Libet Light by LightPro. W ofercie znajdują się oprawy (lampy) stojące, strumieniowe, ścienne, najazdowe, a także ozdobne, które pozwolą pięknie oświetlić podjazd, ogród czy taras, nadając każdemu z miejsc niepowtarzalnego uroku.

Nowością w ofercie dostawcy są także funkcjonalne płyty na taras z kolekcji Calcario, które pozwalają na bardzo komfortowe użytkowanie tej części przydomowej przestrzeni. Z kolei poszukując ciekawego rozwiązania w więcej niż jednym rozmiarze, warto zainteresować się płytą tarasową z kolekcji Trawertyn. Unikalnych możliwości w zakresie aranżacji dostarcza również kamień ogrodowy Split stanowiący piękne dopełnienie każdej przestrzeni. Na uwagę klientów zasługują także nowe kolory kostek brukowych z linii Via Trio, Mini Trio i Merano.

fot. Brenbud

– Ponadto w ostatnim czasie poszerzyliśmy również naszą ofertę o produkty służące skutecznemu odprowadzaniu wody (odwodnienia liniowe, studzienki, drenaże), wśród których znajdują się geosyntetyki a także prosty i ekologiczny system stabilizacji gruntu jakim są kratki trawnikowe – dodaje Michał Breń współwłaściciel firmy BrenBud

Jeden dostawca, wiele korzyści!

Oprócz oświetlenia, płyt tarasowych, kostki brukowej, w gdańskim ogrodzie wystawowym obejrzeć też można wysokiej klasy ogrodzenia marki Gatigo.

– Można u nas na żywo zobaczyć produkty oferowane przez tego cenionego producenta. A dodatkowo, dzięki współpracy z wyspecjalizowaną firmą wykonawczą, zapewniamy również usługę montażu ogrodzenia – wyjaśnia Łukasz Breń.

Aby jeszcze lepiej sprostać potrzebom lokalnych inwestorów, firma BrenBud, słynąca z najwyższego poziomu usług, zapewnia sprawną realizację powierzonych zleceń, dostarczając zamówione produkty na terenie Gdańska i okolic w bardzo krótkim czasie. Możliwość taką stwarza rozbudowana flota aut HDS oraz mniejszych samochodów dostawczych.

fot. Brenbud

– Obecnie możliwy jest również wirtualny spacer po ogrodzie wystawowym. To propozycja kierowana do tych osób, które preferują zakupy online, bez konieczności wychodzenia z domu – podsumowuje Michał Breń.

Więcej szczegółów dotyczących oferty na stronie www.brenbud.pl

80-180 Gdańsk, ul. Elżbiety Zawackiej 10, woj. pomorskie
tel. 501 510 050, 511-553-221,


Liczba odwiedzin: 706 | Data publikacji: 2021-02-09

Skontaktuj się z firmą


Chcesz zamówić produkt usługę tej firmy lub zapytać o więcej szczegółów?
Skorzystaj z formularza kontatowego poniżej:

Podobne artykuły


Zadbany, starannie wykończony podjazd czy plac przed...
27.05.2020 | Chemia budowlana
Bruk jest nieodłącznym elementem krajobrazu miast od...
Wielkoformatowe płyty z betonu cieszą się ogromną...
Budowa parkingów, placów i ulic od teraz...
Maszynowe układanie kostki brukowej pozwoli znacznie szybciej...
Firma Weranto oferuje profesjonalne usługi układania kostki...
Produktem, który w ostatnich latach bezkonkurencyjnie podbił...
Opaski, podjazdy, ścieżki i tarasy z kostki...
29.06.2016 | Brukarstwo
Kostka brukowa przed domem i wokół domu...
16.10.2015 | Brukarstwo
Sklepy, centra handlowe, markety, a także budynki...
Jak stworzyć niepowtarzalne, funkcjonalne i nowoczesne projekty...
10.06.2020 | Obiekty sportowe
Minigolf do ogrodu hotelowego, na placu zabaw...
Panujący aktualnie trend, pozwalający na wszechstronne wykorzystanie...
29.03.2019 | Oświetlenie
Latarnie dekoracyjne nieodmiennie kojarzą nam się z...
12.02.2019 | Artykuły ogrodnicze
Obrzeża trawnikowe metalowe (stalowe i aluminiowe) to...
Wraz z nadejściem wiosny marzysz zapewne o...
Podjazd do garażu jest istotnym elementem każdej...
27.10.2017 | Posadzki przemysłowe
Czy istnieje nawierzchnia, którą można stosować zarówno...
W miesiącach letnich ogród i taras stają...
20.09.2016 | Kratki trawnikowe
Problem erozji gleby coraz częściej dotyka tereny...
24.03.2016 | Kruszywa
Żwir, grys, kora kamienna czy otoczaki? Zastosowanie...
W dzisiejszych czasach pracownicy firm brukarskich muszą...
06.06.2014 | Chemia budowlana
Kostka brukowa, klinkier oraz różnego rodzaju kamienie...
04.04.2014 | Kratki trawnikowe
Umocnienia nawierzchni na działkach, parkingach, podjazdach czy...

Firmy z tej branży


Szukasz innej firmy z Twojej okolicy, która działa w tej branży? Poniżej przedstawiliśmy wybrane firmy z tej branży.
woj. wielkopolskie
woj. lubuskie
woj. mazowieckie
woj. pomorskie
woj. małopolskie
woj. wielkopolskie
woj. dolnośląskie

Słowa kluczowe: kostka brukowa Gdańsk, kostka brukowa cena za m2, cena za m2 kostki brukowej, kostka brukowa cena, brenbud, kostka brukowa, układanie kostki brukowej, transport, transport kostki brukowej, projekty kostki brukowej, indywidualne projekty kostki brukowej, projektowanie obszaru pod kostkę brukową, porady dotyczące kostki brukowej, sprzedaż kostki brukowej, kostka brukowa,
porozmawiaj
z ekspertem
Chcesz porozmawiać z ekspertem?
Zostaw swój numer a oddzwonimy