Klienci dokonują zakupu sprzętu do malowania w zależności od swoich potrzeb oraz budżetu. Dla użytkowników, którym zależy na wysokiej jakości, cena nie będzie istotna. Z kolei inni będą brali kryterium finansowe za pierwszorzędne. Dla klientów o zróżnicowanych wymaganiach dedykowane są serie narzędzi malarskich angielskiej marki Harris, której dystrybutorem na polskim rynku jest Hurtownia Artykułów Malarskich Lux-Poz Sp. z o.o.

 

profesjonalne pędzle i wałki malarskiefot. Lux-Poz Sp. z o.o.

 

Produkty marki HARRIS
Harris jest czołowym brytyjskim producentem narzędzi malarskich. Oferuje produkty wykonane z wysokiej jakości materiałów, które są łatwe w użytkowaniu. Artykuły tej marki dostępne są teraz dla polskich użytkowników. Klient może zaopatrzyć się w narzędzia z czterech serii produktowych: Express, JCB, Lynwood oraz Extra.

Narzędzia wysokiej jakości dla profesjonalistów
Wiodącą marką w ofercie hurtowni malarskiej Lux-Poz jest Express. To najnowsza linia profesjonalnych narzędzi i akcesoriów niezbędnych do malowania. Produkty z tej serii należą do czołowych w asortymencie angielskiego producenta.

Express jest marką tworzoną od podstaw z myślą o fachowcach oraz osobach prywatnych, którym zależy na bardzo dobrym efekcie końcowym. Są oni w stanie wydać więcej pieniędzy, ponieważ chcą mieć pewność, że otrzymują produkt dobry jakościowo. Dla takich użytkowników priorytetem jest idealnie pomalowane mieszkanie. Taki rezultat gwarantują tylko narzędzia o wysokim standardzie wykonania.

 

profesjonalne pędzle i wałki malarskiefot. Lux-Poz Sp. z o.o.

 

Seria Express zawiera pełną gamę pędzli oraz wałków malarskich. Narzędzia są dostępne w różnych szerokościach (pędzle – od 15mm do 100mm, wałki – 100mm i 180mm) i długościach włosia. Dzięki temu można uzyskać ten sam efekt dekoracyjny na wielu różnych powierzchniach. Są także zestawy pędzli artystycznych do dekoracyjnego zdobienia ścian i malowania wzorów.
Ponadto, producent oferuje klientom całą gamę dodatkowych akcesoriów niezbędnych w trakcie wykonywania prac malarskich. Użytkownicy mogą kompleksowo zaopatrzyć się w skrobaki, szpachlę, folię malarską, bloki ścierne, mieszadło, wiaderko, pojemnik na pędzle, kuwetę malarską a także odzież ochronną – kombinezon malarski i rękawiczki.
Kreatywne osoby z poczuciem estetyki z pewnością zainteresuje Express Decorating Box. Jest to zestaw 26 akcesoriów malarskich, które pozwolą wykończyć wnętrze zgodnie z najnowszymi trendami. Decorating Box może być także idealnym pomysłem na prezent dla krewnych i przyjaciół, którzy planują malowanie mieszkania.

Solidne pędzle dla budowlańców
Jedną z marek jaka znajduje się w asortymencie hurtowni Lux-Poz jest JCB. Nazwa jest znana przede wszystkim w budownictwie i rolnictwie. JCB to popularny producent wysokiej klasy maszyn budowlanych, rolniczych oraz agregatów prądotwórczych. Teraz, rozszerzył asortyment o ekskluzywną kolekcję narzędzi malarskich.

 

profesjonalne pędzle i wałki malarskiefot. Lux-Poz Sp. z o.o.

 

Marka została stworzona dla profesjonalistów z branży budowlanej. Opiera się przede wszystkim na pędzlach malarskich, które zostały wyprodukowane przy zastosowaniu unikatowych technologii. Pędzle JCB cechuje wysoka wytrzymałość i solidność wykonania. Posiadają równe, elastyczne i mocno osadzone włosie. Zapewniają dzięki temu doskonałe krycie i szybkie malowanie. To, co dodatkowo cechuje pędzle JCB to ich nowoczesny, niepowtarzalny wygląd.
W kolekcji znajduje się także bardzo trwały wałek malarski o wymiarach 229mm x 57mm do malowania dużych powierzchni. Serię wzbogacono ponadto o solidne akcesoria do sprzątania – miotłę oraz dużą szufelkę ze zmiotką. Przybory te pomogą ekipom budowlanym utrzymać porządek w trakcie remontu.

Tanie marki dla każdego
Harris to narzędzia malarskie nie tylko dla profesjonalistów. Producent oferuje atrakcyjne serie produktowe użytkownikom, którzy sporadycznie malują dom czy mieszkanie i większą uwagę zwracają na cenę, a nie markę. Im dedykowane są serie Lynwood i Extra.

 

profesjonalne pędzle i wałki malarskie profesjonalne pędzle i wałki malarskiefot. Lux-Poz Sp. z o.o.

 

Obie serie oferują dobrej jakości narzędzia w niskiej cenie. Oferta produktowa każdej linii jest niezwykle bogata. Wśród pędzli znajdziemy: pędzle do ogólnego użytku, artystyczne, do ogrodzeń, do drzwi, do tapet, do farb emulsyjnych, do farb na bazie wody, niegubiące włosia. Wałki mają różne wielkości, a wiele z nich można nabyć w zestawie z kuwetą i dodatkowymi wkładami. Pędzle również są dostępne w zestawach.   
Serie Lynwood i Extra wzbogacone są o dodatkowe akcesoria przydatne w pracach remontowych jak szpachelki, skrobaki, nożyczki do tapet czy wiaderka.
Dużą zaletą obu marek jest ich ciągła weryfikacja i uzupełnianie o nowe produkty. W ten sposób każdy użytkownik ma możliwość kompleksowego zaopatrzenia się w pełen zestaw narzędzi malarskich na wypadek remontu.

Więcej szczegółów na temat produktów na stronie: www.luxpoz.com.pl

60-112 Poznań, ul. Kościańskiej 1a, woj. wielkopolskie
tel. 504 125 988,