Caparol Polska Sp. z o.o.Adres firmy:
02-801 Warszawa,
ul. Puławska 393 ,
woj. mazowieckie


Kontakt:
tel. +48 22 544 20 40
Email: [email protected]
WWW: www.caparol.pl

Caparol Polska Sp. z o.o.

O firmie


Farby fasadowe i systemy dociepleń budynków

Efektywna termoizolacja i atrakcyjny wygląd domu

Odpowiednie wykończenie budowy wymaga skutecznej izolacji termicznej oraz zastosowania rozwiązania elewacyjnego zapewniającego estetyczny, czysty wygląd domu na długi czas. Te dwa elementy pozwalają cieszyć się atrakcyjnym i energooszczędnym budynkiem. Aby to było możliwe, warto skorzystać z najlepszych dostępnych rozwiązań. Niemiecka marka Caparol oferuje profesjonalną linię farb fasadowych oraz systemów ociepleń, które dzięki swoim walorom zdobyły uznanie wykonawców na całym świecie. Firma znana jest z opracowania i wdrożenia do produkcji dyspersyjnych farb elewacyjnych. Dziś, dzięki stosowaniu nowoczesnych technologii Caparol oferuje w ciągłej produkcji 700 różnych produktów, które można stosować na rozmaitych podłożach. Systemy Caparol oferowane są w 9 kategoriach produktowych i bogatej ofercie kolorystycznej.

Systemy ociepleń Caparol zostały dokładnie przetestowane w profesjonalnych laboratoriach badawczych, aby sprostać najwyższym wymaganiom odbiorców. W bogatej ofercie firmy znajdują się także farby, lazury, kleje, podkłady i środki gruntujące oraz systemy akustyczne, jak również produkty do naprawy i ochrony betonu z linii Disbon oraz wyroby do profesjonalnej renowacji i konserwacji zabytków z linii Histolith.

Bogata oferta farb elewacyjnych
Niezawodne i wysokojakościowe farby elewacyjne Caparol występują w wielu wariantach. Dostępne są zarówno farby elewacyjne silikonowe, jak również farby krzemianowe, a także farby do tynków wapiennych, wapienno-cementowych, cementowych oraz do betonu. W ofercie marki Caparol znajdują się także farby do ochrony betonu i do napraw rys.

System ociepleń Caparol
Na unikalny program produktowy marki Caparol składa się kompleksowa gama wyrobów, dzięki którym wykonanie ocieplenia budynku jest proste, skuteczne i trwałe. Firma oferuje fasadowe systemy ociepleń, które występują w kilku wariantach (także w wersji garażowej). Wśród produktów do wykonania trwałego ocieplenia znajdziemy kompleksowy zestaw materiałów, między innymi siatki zbrojące i zaprawy, jak również środki gruntujące, tynki, płytki okładzinowe. Bogatą ofertę uzupełniają produkty pozwalające wykreować elewacyjne efekty dekoracyjne oraz wyroby do przeprowadzania skutecznego ocieplenia wnętrz.

Zadowoleni odbiorcy z wielu sektorów
Firma Caparol oferuje szkolenia dla partnerów handlowych, jak również wykonawców, architektów i dekoratorów wnętrz, dzięki czemu użytkownicy mogą dobrze zapoznać się z produktami oraz ich specyfiką, jeszcze przed zakupem.
Z rozwiązań Caparol korzystają wykonawcy i użytkownicy budynków mieszkalnych, użyteczności publicznej, a także budynków biurowych, administracyjnych, edukacyjnych, jak też zabytków, galerii, teatrów i wielu innych.

Z pełną ofertą firmy Caparol można zapoznać się na stronie: www.caparol.pl

Produkty i Usługi


Produkty

Farby
Systemy ociepleń
Masy szpachlowe i tynki wewnętrzne
Masy szpachlowe i tynki elewacyjne
Środki gruntujące i podkłady
Dekoracyjne techniki do wnętrz
Kleje
Lakiery i lazury
Disbon – naprawa i ochrona betonu
Histolith – Renowacja Zabytków

GaleriaSłowa kluczowe: farby, systemy ociepleń, masy szpachlowe, tynki wewnętrzne, tynki elewacyjne, środki gruntujące, caparol, dekoracyjne techniki do wnętrz