Firma 4GLOBE, będąca właścicielem marki BDO – Betonowe Drewno Ogrodowe, to lider w zakresie dekoracyjnego betonu architektonicznego do wnętrz oraz elementów drewnopodobnych z betonu. Przedsiębiorstwo nieustannie się rozwija, tworząc coraz ciekawsze wzory oraz warianty elementów z betonu architektonicznego, które można stosować zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Rozmaite struktury, kolorystyka oraz style sprawiają, że w każdym wnętrzu oraz ogrodzie z łatwością sprawdzi się oferowana przez 4GLOBE płyta z betonu architektonicznego. Cena, która jest niezwykle atrakcyjna, sprawia, że to rozwiązanie cieszy się rosnącą z dnia na dzień, coraz większą popularnością.

Imitacja drewnianego pnia
Jedną z oferowanych przez 4GLOBE nowości jest „Pień 30”, czyli betonowa imitacja drewnianego pnia z niemalowaną korą. To naturalne odwzorowanie drewna doskonale sprawdzi się w stylizacjach inspirowanych naturą – spokojnych skandynawskich wnętrzach oraz ekologicznych ogrodach. Ta płyta z betonu architektonicznego doskonale współgra z innymi materiałami odwzorowującymi drewno, jakie posiada w swojej ofercie 4GLOBE oraz Betonowe Drewno Ogrodowe. „Pień 30” to najnowszy element z oferty, który występuje w średnicy 30 cm, a jego grubość wynosi 3 cm. Cena za tak atrakcyjny element dekoracyjny to jedynie 16 zł netto (19,68 zł brutto).

 

 

Betonowe drewno

Płyta z betonu architektonicznego z gładką powierzchnią
Kolejną z nowości 4GLOBE jest duża płytka ścienna o nazwie „KLAR”, która idealnie pasować będzie do nowoczesnych wnętrz, dzięki temu, że charakteryzuje się bardzo ciekawą i gładką powierzchnią. Niewielka masa elementów betonowych, jakie oferuje marka 4GLOBE wynika z zastosowania do ich produkcji lekkich kruszyw. Jest to wielka zaleta dla użytkowników, dzięki łatwiejszemu transportowi, obróbce oraz montażowi gotowych elementów. Płyta z betonu architektonicznego „KLAR” dostępna jest w kolorze ecru, szarym i antracytowym. Występuje w wymierzę 90 cm x 45 cm x 1,5 cm. Cena płytki to 70 zł netto (86,10 zł brutto).

Ze wzorem kopertowym
Projektanci firmy 4GLOBE opracowali niedawno także ciekawą ścienną płytę z betonu architektonicznego, która charakteryzuje się kopertowym wzorem. Ta nowość świetnie sprawdzi się we współczesnych wnętrzach. Model „Koperta” także cechuje się niską masą, dzięki innowacyjnej technologii produkcji. Dostępna w rozmiarze 90 cm x 45 cm x 1,5 cm płyta może występować w kolorze antracytowym, szarym lub ecru. Jej cena to 70 zł netto (86,10 zł brutto).

 

Płyta kopertowa

Nowoczesny taras z warstwą antypoślizgową
Beton architektoniczny w ogrodzie oraz na tarasie to szereg zalet i korzyści. Stabilność koloru oraz niezwykła trwałość to tylko niektóre z nich. Do zalet, jakie niesie za sobą płyta z betonu architektonicznego dodać można strukturę antypoślizgową! To właśnie ją posiada jeden z najnowszych modeli w ofercie 4GLOBE. Płyta „Betonowe Line”, o której mowa, może występować w pięciu kolorach, takich jak ciemny brąz, jasny-piaskowy, szary, ecru oraz antracytowy. Ta nowoczesna płyta tarasowa dostępna jest w wymiarze 90 cm x 45 cm x 4 cm. Jej cena wynosi 60 zł netto (73,80 zł brutto).

Heksagonalna płyta z betonu architektonicznego – gwarancja ciekawego efektu końcowego
W ramach wprowadzonych na rynek nowości, 4GLOBE proponuje trzy nowe struktury heksagonalne, które są niezwykle interesujące i bardzo dobrze wpisują się w oryginalne i nowoczesne stylizacje.
Płyta z betonu architektonicznego „Heksagon” dostępna jest jako element ścienny, który może pokrywać całą powierzchnię ściany lub też stanowić wyłącznie jej urozmaicenie. Ta lekka i dostępna w trzech kolorach (antracyt, ecru, szary) nowa płytka „Heksagon” oferowana jest w dwóch rodzajach – z dekoracyjnym wzorem (płytka „Heksagon Dekor”) lub bez niego. Oba warianty występują w wymiarach 52 cm x 45 c x 1,5 cm, a ich cena wynosi tylko 50 zł netto (61,50 zł brutto).

Płyta Heksagon

Wzór heksagonalny można teraz zastosować także na tarasach! 4GLOBE dodał do oferty również nowoczesną płytę tarasową „Heksagon Taras” o wymiarach 52 cm x 45 cm x 4 cm, która świetnie sprawdzi się przy różnorodnych aranżacjach, dzięki temu, że występuje w aż 5 kolorach: szarym, antracytowym, ecru, jasnym (piaskowym) i ciemnym (brązowym). Jej cena to zaledwie 30 zł netto (36,90 zł brutto).

Nowoczesna płyta z betonu architektonicznego – cena, którą warto zapłacić!
Doskonale wykonane i estetyczne elementy z betonu architektonicznego to dodatki, które zmienią oblicze wnętrz i ogrodów. Swoboda ich stosowania to zarówno możliwość łączenia wielu oferowanych kolorów, wzorów i struktur, a także decydowanie o tym, w jakiej ilości oraz miejscu zostaną one wykorzystane. Interesujące heksagonalne wzory można wykorzystać na ścianach nawet pojedynczo, a efekt będzie zaskakujący! Cena, jaką zapłacimy za pojedynczą płytę z betonu architektonicznego, wykonaną z niezwykłą starannością przez specjalistę z tej branży, z pewnością się opłaci!

 

 

Płyta ścienna

Z pełną ofertą firmy 4GLOBE można zapoznać się na stronie: www.4globe.pl

42-110 Zawady , ul. Kręta 3a, woj. śląskie
tel. 519 396 239, 504 188 189 ,