– Zajmujemy się produkcją elementów z betonu architektonicznego już od dłuższego czasu – mówi Kacper Basiura z firmy ARCH-BETON, produkującej donice betonowe oraz inne wyroby z betonu architektonicznego. – Tym, co wyróżnia nasze wyroby jest produkcja ręczna. Każdą czynność, poza mieszaniem betonu, wykonują nasi wykfalifikowani pracownicy. Coraz więcej odbiorców poszukuje doniczek betonowych ręcznie robionych oraz płyt do wnętrz i na zewnątrz, do których nie ma najmniejszych zastrzeżeń w zakresie jakości. To właśnie ręczna praca oraz czujne oko naszych ludzi gwarantują najwyższą jakość wyrobów dla naszych odbiorców.

Każda donica czy płyta są wykonywane z ogromną dbałością, a kontrola odbywa się nieustannie, przy każdej okazji, kiedy ktoś z naszych pracowników manualnie obrabia dany produkt. Co bardzo ważne, brak zabiegów mechanicznych sprawia, że możemy mieć pewność trwałości kolorystycznej i wymiarowej gotowych produktów.

fot. ARCH – BETON

Docenieni na rynku

Ze względu na bardzo wysoką jakość, wyroby z betonu architektonicznego wykonane przez ARCH-BETON są coraz częściej poszukiwane przez rozmaitych odbiorców, wykonawców oraz inwestorów.

fot. ARCH – BETON

Donice betonowe producenta oraz płyty trafiają zarówno do odbiorców prywatnych, jak też dużych firm, które przeprowadzają inwestycje.

– Nasze portfolio oraz nieustająca moda na beton architektoniczny sprawiają, że nasze produkty zyskały popularność w przestrzeniach mieszkalnych oraz komercyjnych – wyjaśnia Kacper Basiura.

Wyroby ARCH-BETON dostarczane są na terenie całej Polski. Niezależnie od tego czy są to płyty podjazdowe na prywatnej posesji czy też przestrzeń publiczna pod Uniwersytetem Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, w każdym wypadku produkty ARCH-BETON prezentują się doskonale.

fot. ARCH – BETON

Producent donic betonowych wykonywanych ręcznie

Producent wyrobów z betonu architektonicznego oferuje interesujące produkty, w tym coraz bardziej popularne i poszukiwane doniczki betonowe. Ręcznie robione są gwarancją doskonałej jakości, co sprawia, że taka betonowa ozdoba coraz częściej staje się wizytówką firm, biur oraz posiadłości.

Producent donic betonowych ARCH-BETON oferuje swoje wyroby w dwóch stopniach porowatości – mogą być one gładkie lub porowate. Klient ma do wyboru cztery kolory: biały, jasnoszary, ciemnoszary i antracytowy.

Donice z betonu architektonicznego charakteryzują się pięknym, industrialnym wyglądem, a do tego bardzo dużą trwałością. Świetnie komponują się z nowoczesnym budownictwem oraz materiałami takimi jak: beton strukturalny, szkło i kamień. Użytkownicy doceniają proste, geometryczne kształty, a także ich wytrzymałość.

– Nasze donice są zbrojone włóknem – mówi Kacper Basiura. – Ponadto, odbiorcy mogą być pewni ich mrozoodporności, co sprawia, że można bez problemu trzymać je na zewnątrz przez okrągły rok. Dodatkowo, w środku donicy dodaliśmy warstwę styropianu styrodur, który zapewnia dodatkową izolację dla roślin.

fot. ARCH – BETON

ARCH-BETON oferuje donice w różnych rozmiarach – od małych (20x20x20cm) aż po duże (120x120x100cm) w rozmaitych wariantach – wyższe, niższe, dłuższe oraz szersze. Wielu odbiorców wybiera, by ozdobić donicami z betonu architektonicznego nie tylko podjazd i ogród, ale także wnętrze.

– Każdego klienta traktujemy najlepiej jak potrafimy – dodaje Kacper Basiura. – Poza standardowymi rozmiarami i kształtami donic, które można zobaczyć na naszej stronie, oferujemy także możliwość wykonania ich na specjalne zamówienie odbiorcy.

fot. ARCH – BETON

Płyty, a do tego nawet meble!

Wytrzymały i trwały beton architektoniczny świetnie sprawdza się na ścianach, tarasach i podjazdach.

fot. ARCH – BETON

Donice betonowe producenta to prawdziwy hit.

– Poza tym, oferujemy szeroką gamę płyt z tego samego betonu architektonicznego, które można stosować na ścianach, tarasach i podjazdach – informuje Kacper Basiura. – Płyty te także wykonuje się ręcznie oraz są one również zbrojone.
W ofercie ARCH-BETON znajdziemy płyty ścienne o grubości 2 cm, tarasowe o grubości 4 cm i 6 cm oraz podjazdowe o grubości 8 cm. Producent oferuje szereg standardowych wymiarów, a do tego umożliwia wykonanie produktów na specjalne zamówienie. Do dyspozycji są cztery kolory: biały, jasnoszary, ciemno szary i antracytowy.

fot. ARCH – BETON

Zyskujący na popularności beton architektoniczny można spotkać nawet na meblach, które ARCH-BETON oferuje jako produkt na specjalne zamówienie.

Ten trwały i estetyczny materiał nieustannie zyskuje na popularności. Za sprawą trwałości i ciekawego wyglądu może urozmaicić każde wnętrze, ogród i podjazd. Warto zwrócić uwagę na naturalne przebarwienia i smugi, które potwierdzają organiczne pochodzenie materiału. Autentyczność i naturalność sprawdza się w wielu nowoczesnych aranżacjach.

fot. ARCH – BETON

Z pełną ofertą firmy można zapoznać się na stronie: www.produktybetonowe.pl

Zawoja , Zawoja 647 , woj. małopolskie
tel. +48 889 051 999,