Firma Dom Ekspert (domekspert.com) to sklep internetowy, w którym zaopatrują się zarówno prywatni odbiorcy indywidualni, jak i profesjonaliści. W asortymencie znajduje się ponad 12000 produktów – od małego AGD, tekstyliów, poprzez zastawy stołowe, meble łazienkowe, na oświetleniu kończąc. Bardzo obszerną kategorię produktów, jakie można nabyć w sklepie, stanowią profesjonalne ubrania robocze. Dzięki temu dużą część klientów domekspert.pl stanowią przedstawiciele różnych sektorów rynku, m.in. branży budowlanej, drogowej, remontowej, którzy poszukują najwyższej klasy spodni roboczych, kamizelek ochronnych, kurtek czy ubrań antyelektrostatycznych lub ostrzegawczych.

fot. DOM EXPERT

Profesjonalne ubrania robocze

Odzież robocza pełni wiele funkcji, z których najważniejszą jest podniesienie poziomu bezpieczeństwa podczas pracy poprzez zmniejszenie ryzyka uszkodzenia ciała czy skaleczenia. Dlatego w procesie produkcyjnym tego typu ubrań stosuje się specjalnie dobrane tkaniny, a także dodatkowe wzmocnienia w newralgicznych miejscach, najbardziej narażonych na przetarcie.

W ofercie firmy Dom Ekspert w jednym miejscu zebrane są różnego rodzaju rozwiązania, oferowane przez wiodących na rynku producentów profesjonalnych ubrań roboczych, m.in. firmy Lahti. Znajduje się tu rozbudowana gama kurtek (na każdą porę roku, wersje z ociepleniem i bez, softshell, ostrzegawcze, z kapturem lub bez), a także kombinezonów roboczych, które świetnie sprawdzą się zarówno wśród użytkowników profesjonalnych, jak i w zastosowaniach domowych.

fot. DOM EXPERT

Firma proponuje też duży wybór bluz, koszul i koszulek (z i bez kaptura, rozpinane lub zakładane przez głowę, a także wersje z ociepleniem, ostrzegawcze czy z odblaskami).

W sklepie zaopatrzyć się też można w spodnie robocze, które sprawdzą się o różnych porach roku – znajdują się tu zarówno spodnie krótkie, jak i długie, ogrodniczki, spodnie z szelkami czy ostrzegawcze.

fot. DOM EXPERT

Firma proponuje ponadto profesjonalne ubrania robocze w wariantach specjalistycznych. Jest to odzież kierowana do konkretnych branż – jak np. ubrania spawalnicze czy antyelektrostatyczne. Dostępny jest ponadto szeroki asortyment ubrań i kamizelek ostrzegawczych, które są jednym z podstawowych elementów wyposażenia pracowników firm budowlanych i drogowych.

Do tych przedsiębiorstw, w których znaczna część prac odbywa się na zewnątrz – niezależnie od pory roku i warunków atmosferycznych, kierowana jest rozbudowana gama kurtek i peleryn przeciwdeszczowych, od najprostszych modeli z polietylenu, na zaawansowanych technicznie kurtkach z wodoodpornymi szwami kończą, a także ostrzegawcze kurtki wodoodporne. W tego typu zastosowaniach niezbędna jest też odzież termoaktywna i odpowiednio dobrana bielizna – kalesony i skarpety – które pozwolą przez wiele godzin utrzymać ciepło, a zarazem umożliwią skuteczne odprowadzanie wilgoci i oddychalność.

fot. DOM EXPERT

Dostępne w domekspert.pl profesjonalne ubrania robocze – kurtki, spodnie, bluzy, kombinezony zaprojektowane są tak, aby jak najlepiej odpowiedzieć na wysokie wymagania odbiorców. Oprócz najwyższej jakości materiałów zastosowanych w procesie produkcyjnym, krojów dopasowanych do wysokiej aktywności fizycznej i świetnych parametrów technicznych, tego typu odzież ma też dużo kieszeni, w których pomieszczą się wszystkie niezbędne podczas pracy narzędzia.

fot. DOM EXPERT

Jak cię widzą, tak cię piszą…

Jest sprawą oczywistą, że dobór profesjonalnych ubrań roboczych dyktowany jest przede wszystkim względami praktycznymi. Taka odzież musi być wygodna, dawać pełną mobilność ruchu, a jednocześnie chronić przed zimnem, wiatrem, przegrzewaniem organizmu latem, a także przed niezliczoną ilością czynników, jakie występują w zakładach pracy. Wzmocnione kolana i łokcie, antyelektrostatyczność, kolory ostrzegawcze czy odblaski znacznie poprawiają bezpieczeństwo pracy, zmniejszając ryzyko zranienia. Warto jednak pamiętać o jeszcze jednym. Przecież profesjonalne ubrania robocze to także wizytówka pracowników i firmy, którą reprezentują. Schludnie wyglądający pracownik z pewnością wzbudza większe zaufanie, niż przysłowiowa „złota rączka” ubrana w wytarte dżinsy i sfatygowaną kurtkę.

fot. DOM EXPERT

Oferowane przez domekspert.pl profesjonalne ubrania robocze są więc skrojone na miarę tych odbiorców, dla których w równym stopniu liczą się kwestie praktyczne – bezpieczeństwo, komfort i mobilność ruchów, jak również schludny wygląd.

Z pełną ofertą firmy można zapoznać się na stronie: www.domekspert.com

87-800 Włocławek, ul. Łanowa 10, woj. kujawsko-pomorskie
tel. +48 609 738 320,