Aby przystąpić do programu „Punktuj z Pipelife” należy wypełnić formularz dostępny na stronie internetowej producenta i wysłać go drogą elektroniczną na podany wskazany adres internetowy. Potem już tylko wystarczy kupować, zbierając przy tym punkty (które są rejestrowane automatycznie w systemie informatycznym Pipelife). Kiedy kupujący zbierze minimum 300 punktów, może wymienić je na nagrodę.

Produkty biorące udział w promocji „Punktuj z Pipelife”

Klienci firmy Pipelife, którzy przystąpią do promocji, otrzymają 5 punktów za każdy zakup o wartości:

– 20 zł – kształtki do kanalizacji wewnętrznej Comfort
– 50 zł – rury do kanalizacji wewnętrznej Comfort
– 20 zł – kształtki do niskoszumowej kanalizacji wewnętrznej Comfort Plus i Master 3 Plus
– 50 zł – rury do niskoszumowej kanalizacji wewnętrznej Comfort Plus i Master 3 Plus
– 100 zł – kształtki do kanalizacji zewnętrznej z PVC
– 100 zł – Kinety studzienek kanalizacyjnych 200 i 315 mm
– 20 zł – kształtki do systemu ciepłej/zimnej wody Radopress i Floortherm
– 50 zł – rury do systemu ciepłej/zimnej wody Radopress i Floortherm
– 30 zł – rury do systemu ciepłej/zimnej wody PERT/AL/PERT
– 20 zł – kształtki do systemu ciepłej/zimnej wody PP-R, Unibeta, Carbo
– 50 zł – rury do systemu ciepłej/zimnej wody PP-R, Unibeta, Carbo

Nagrody w promocji

Zdobyte w promocji „Punktuj z Pipelife” punkty można wymienić na atrakcyjne nagrody. Wśród nich znajdują się różnego rodzaju narzędzia dla instalatorów, takie jak np. prasy promieniowe, obcinaki do rur, nagrzewnice, dalmierze laserowe, cęgi, lampy warsztatowe i wiele innych. Nie brak też propozycji dla miłośników ogrodnictwa (kosiarka, nożyce do cięcia trawy i krzewów czy dmuchawa). Punkty zebrane w promocji można też wymienić na sprzęt RTV i AGD, np. na ekspres do kawy, aparaty fotograficzne, smartfony, telewizory, laptopy, zestawy kina domowego czy przenośne głośniki. Miłośnicy aktywności na świeżym powietrzu mogą z kolei jako nagrodę wybrać hulajnogę, grille gazowe lub węglowe albo profesjonalny zegarek, który będzie monitorował sportowe osiągnięcia. Pulę nagród domykają upominki firmowe Pipelife – do wyboru są gadżety przydatne w pracy każdego instalatora, jak np. zestaw ołówek i metrówka, skórzane rękawice robocze, zestawy odzieży roboczej, jak również akcesoria niezbędne w każdym domu i zakładzie pracy: czajniki bezprzewodowe, kubki i przenośne radia.

Szczegóły i regulamin promocji można znaleźć na stronie producenta: www.pipelife.pl oraz pod linkiem: Punktuj z Pipelife PDF

84-110 Krokowa, ul. Torfowa 4 , woj. pomorskie
tel. (58) 774 88 88 ,