PIPELIFE – rury PP, PE, PVC

Innowacyjny produkt i współpraca na najwyższym poziomie

Zrównoważone rozwiązania, proekologiczna produkcja, nowoczesne technologie i pełne wsparcie to początek długiej listy zalet współpracy z firmą PIPELIFE. Rury PP, rury PE oraz z PVC marki PIPELIFE znajdują szerokie zastosowanie w systemach instalacyjnych, wodociągowych, kanalizacyjnych, a nawet stosowane są w technologii ogrzewania podłogowego, przydomowej oczyszczalni ścieków, systemach wody deszczowej oraz drenażu. Dzięki obecności w 27 krajach marka PIPELIFE poszczycić się może naprawdę bogatym doświadczeniem oraz produkcją systemów rurowych z tworzyw sztucznych o najwyższej jakości zgodnie z różnorodnymi wymaganiami. Już od 1996 roku firma obecna jest na polskim rynku, a szerokie grono zadowolonych klientów potwierdza dobre opinie o rurach PIPELIFE oraz rzetelnej współpracy.

PIPELIFE POLSKA posiada dwie fabryki na terenie naszego kraju, aż 26 składów fabrycznych oraz zatrudnia 358 pracowników. Oferowane w naszym kraju rury PIPELIFE z PP i PE oraz PVC produkowane są w Polsce.

– Pierwsza z naszych fabryk znajduje się w Strzałkowie koło Radomia, a druga w Kartoszynie, niedaleko Trójmiasta – mówi Krzysztof Jedowski z firmy PIPELIFE. – Naszą produkcję wspiera nowoczesna technologia oraz zaawansowane wyposażenie naszych hal. Wytwarzane tu wyroby oferujemy nie tylko na polskim rynku. Rury PIPELIFE z PE, PP oraz PVC eksportujemy m.in. do Niemiec, Czech, Węgier, Skandynawii oraz do krajów bałtyckich, a także na rynki wschodnie.

fot. Pipelife Polska S.A.

Marka PIPELIFE jest niezwykle doceniana na terenie całej Europy oraz w USA. Rozpoznawalność zawdzięcza produkcji doskonałej jakości wyrobów oraz przynależności do międzynarodowego holdingu Wienerberger, który jest liderem na rynku materiałów budowlanych. Międzynarodowa działalność PIPELIFE opiera się dziś na 25 fabrykach w Europie i USA.

fot. Pipelife Polska S.A.

Systemy rurowe na miarę jutra

Globalny zasięg PIPELIFE oznacza owocną współpracę międzynarodowych partnerów oraz dostęp do utalentowanych inżynierów z różnych zakątków świata. To właśnie dzięki temu PIPELIFE wyprzedza konkurencję oraz potrzeby rynku i jest w stanie zaoferować takie rury PIPELIFE z polipropylenu i polietylenu, które już dziś spełnią potrzeby jutra i odpowiedzą na najbardziej wymagające wyzwania projektowe.

– Skupiamy się na innowacjach – dodaje Krzysztof Jedowski. – Będąc liderem na rynku w swojej dziedzinie, postawiliśmy sobie za cel ciągłe ulepszanie naszych systemów dla potrzeb przyszłych użytkowników. Szukamy długofalowych rozwiązań i nieustannie stawiamy przed sobą nowe wyzwania, aby wyprzedzić potrzeby rynku i zaproponować innowacyjne rury PIPELIFE z PE, PP czy też PCV, które dla naszych odbiorców oznaczać będą kreatywne rozwiązania, zgodne z ekologiczną produkcją oraz powstałe w trosce o przyszłe pokolenia.

fot. Pipelife Polska S.A.

Przedsiębiorstwo aktywnie szuka odpowiedzi odnośnie trendów, wyzwań oraz przyszłości swojej branży i tworzy zaawansowane rury PIPELIFE. Opinie o wyrobach oraz technologii produkcji potwierdzają jakość na obu płaszczyznach.

– Prawdziwą innowacją jest przewidywanie tego, czego ludzie potrzebują, zanim zdążą o tym pomyśleć – dodaje Karol Marzejon – menedżer produktów w PIPELIFE Polska. – Posiadamy odpowiednią wiedzę, kreatywność oraz umiejętności przewidywania przyszłych potrzeb i dostosowywania się do nieprzewidywalnych sytuacji. Stale udoskonalamy nasze procesy, produkty oraz samych siebie.

fot. Pipelife Polska S.A.

PIPELIFE – rury PP, PE i PVC z wartością dodaną

W firmie PIPELIFE nie chodzi wyłącznie o stworzenie produktu, tutaj systemy rurowe z tworzyw sztucznych wpisują się w szerszą strategię oraz potwierdzają pełną świadomość oraz zaangażowanie środowiskowe producenta. Rury PIPELIFE z PP i PE oraz PVC są wytwarzane w oparciu o proekologiczne procesy, ale także mają za zadanie pomagać w walce z wyzwaniami przyszłości, m.in. niedoborami wody.

fot. Pipelife Polska S.A.

– Działając razem mamy niepowtarzalną szansę na stworzenie lepszego świata – wyjaśnia Mark von Loon, starszy wiceprezes ds. zrównoważonego rozwoju oraz innowacji w Wienerberger. – Za sprawą naszych rozwiązań dla infrastruktury walczymy z niedoborami wody, pomagamy w zachowaniu neutralności energetycznej budynków oraz wspomagamy rolnictwo w dostawie żywności, oszczędzając cenne zasoby i chroniąc glebę.

Promując gospodarkę niskoemisyjną, chroniąc zasoby naturalne oraz przeciwdziałając zmianom klimatycznym, PIPELIFE wprowadziło w swoich zakładach zrównoważoną produkcję.

fot. Pipelife Polska S.A.

– Wytwarzając rury PIPELIFE z PE, PP oraz PVC zwracamy ogromną uwagę na naszą planetę – mówi Krzysztof Jedowski. – Większość naszych wyrobów nadaje się w 100% do recyklingu. Nieustannie zwiększamy ilość stosowanych surowców, które pochodzą z wtórnej produkcji. Poprawiamy również żywotność naszych wyrobów, aby służyły naszym użytkownikom przez długi czas.

fot. Pipelife Polska S.A.

Rzetelny producent i doskonały partner

Rury PIPELIFE z PP i PE oraz PVC dostarczane są do Polski oraz do wielu zakątków Europy, a także dostępne są w USA.

– To właśnie obecność w 27 krajach sprawia, że możemy być blisko naszych partnerów i odbiorców oraz oferować współpracę na najwyższym poziomie – dodaje Krzysztof Jedowski.- Zapewniamy obsługę na szczeblu lokalnym, ale jednocześnie dzielimy się najlepszymi praktykami z całego świata, które jako marka zdobyliśmy w trakcie wielu lat obecności na międzynarodowym rynku.

PIPELIFE posiada zespoły wykfalifikowanych ekspertów w każdym z krajów, gdzie firma jest obecna. Dotyczy to oczywiście również Polski. Doświadczeni specjaliści zapewniają wsparcie podczas wyboru odpowiednich rur PIPELIFE z PE, PP i PVC, ale na tym nie kończy się ich pomoc.

fot. Pipelife Polska S.A.

– Gwarantujemy doradztwo podczas całego procesu realizacji projektów – informuje Krzysztof Jedowski.- Nasza pomoc dostępna jest już od momentu projektowania, poprzez instalację aż na wsparciu powykonawczym kończąc. Zapewniamy przedsiębiorstwom krajowe i międzynarodowe standardy jakości, które dopasowujemy do określonych wymagań projektowych i rynkowych.

Dobre opinie o rurach PIPELIFE i współpracy z przedsiębiorstwem rozciągają się aż po usługi transportowe! Ulokowanie zakładów w całej Europie to szybszy transport przy mniejszej emisji zanieczyszczeń. Szybszy czas dostawy i poszanowanie ekologii to kolejny dowód na poważne podejście PIPELIFE do klienta, produkcji oraz swojej misji.

fot. Pipelife Polska S.A.

Rury PIPELIFE z opinią najlepszych

Na zaawansowane systemy przedsiębiorstwa składają się rury PIPELIFE z polipropylenu i polietylenu oraz PVC. Różnorodne technologie zagościły w mniejszych oraz większych inwestycjach prywatnych oraz publicznych. Cechą wyróżniającą rury PIPELIFE to opinie zadowolonych użytkowników, dotyczące jakości, innowacyjności, współpracy oraz doradztwa. Wśród bardzo wielu dostępnych rozwiązań warto zwrócić uwagę m.in. na podziemny system RAINEO, który zbiera, oczyszcza i magazynuje nadmiar wody deszczowej, jaką można następnie wykorzystać w gospodarstwie domowym. Ogromną popularnością cieszy się oferowana kanalizacja wewnętrzna niskoszumowa Master3 Plus, Comfort Plus. Odpowiednie tworzywo polipropylenowe oraz specjalnie opracowana konstrukcja pozwoliła stworzyć cichy system rurociągów odprowadzających ścieki do zastosowań w budynkach mieszkalnych, hotelach, a nawet bibliotekach. Firma PIPELIFE znana jest także ze swoich rur Floortherm, odpowiednio przygotowanych pod ogrzewanie podłogowe, dzięki którym udaje się poprawić jakość całego systemu oraz uzyskać lepsze wyniki oraz komfort cieplny dla mieszkańców. Dużym zainteresowaniem cieszy się także system Radopress przeznaczany do instalacji grzewczych oraz ciepłej i zimnej wody użytkowej.

Systemy i rury PIPELIFE z PE, PP i PVC to prawdziwie zaawansowane rozwiązania dla wielu sektorów związanych z budownictwem.

Z pełną ofertą firmy można zapoznać się na stronie: www.pipelife.pl

84-110 Krokowa, ul. Torfowa 4 , woj. pomorskie
tel. (58) 774 88 88 ,


Liczba odwiedzin: 1295 | Data publikacji: 2021-01-21

Skontaktuj się z firmą


Chcesz zamówić produkt usługę tej firmy lub zapytać o więcej szczegółów?
Skorzystaj z formularza kontatowego poniżej:

Podobne artykuły


20.09.2021 | Energia ekologiczna
Inwerter, zwany również falownikiem, określany jest sercem...
15.09.2021 | Obiekty rolnicze
Wytrzymałość, odporność na korozję i warunki atmosferyczne,...
13.09.2021 | Ogrzewanie
Ekologiczne metody pozyskiwania energii, to nie konieczność...
09.09.2021 | Energia ekologiczna
Panele fotowoltaiczne z montażem i dofinansowaniem, wsparcie...
09.09.2021 | Kruszywa
Zastosowanie kamienia wapiennego we współczesnym przemyśle i...
Z roku na rok ekologiczne rozwiązania i...
Wentylowanie pomieszczeń jest niezwykle ważne dla zdrowia...
07.09.2021 | Kontenery
Specjalistyczne kontenery Polkont to gwarancja bezpieczeństwa magazynowania...
03.09.2021 | Ogrzewanie
Trociny w kominku jeszcze kilkanaście lat temu...
DEKORDESKA to unikatowy produkt, który pozwala cieszyć...
Sanitariat to jedno z ważniejszych pomieszczeń w...
01.09.2021 | Piece, kotły
Piec elektrodowy jest jednym z coraz częściej...
01.09.2021 | Oświetlenie
Współczesne lampy solarne to coś więcej niż...
31.08.2021 | Styropian
Gzymsy, sztukaterie, bonie, listwy elewacyjne styropianowe, skosy...
Japońska jakość wraz ze światowym wzornictwem. Wśród...
30.08.2021 | Systemy budowlane
Rosnące ceny surowców – w tym stali...
Choć drewno uznawane jest za jeden z...
Zielone dachy solarne, retencyjne i bioróżnorodne to...
20.08.2021 | Stalowe konstrukcje
Lekkie konstrukcje stalowe, tworzone w oparciu o...
19.08.2021 | Energia ekologiczna
Fotowoltaika to technologia, która już dawno stała...
19.08.2021 | Podnośniki
Podnośnik nożycowy jest jednym z najczęściej wynajmowanych...
Małe, kameralne mieszkania tworzą wiele aranżacyjnych wyzwań....

Firmy z tej branży


Szukasz innej firmy z Twojej okolicy, która działa w tej branży? Poniżej przedstawiliśmy wybrane firmy z tej branży.
woj. dolnośląskie
woj. mazowieckie
woj. pomorskie

Słowa kluczowe: rury pp pipelife, rury pe pipelife, rury pvc pipelife, rury pipelife opinie,
porozmawiaj
z ekspertem
Chcesz porozmawiać z ekspertem?
Zostaw swój numer a oddzwonimy