Włącznik dotykowy szklany Livolo z WiFi

Funkcjonalność w stylowej formie

W dobie niezliczonych blogów wnętrzarskich projektowanie wnętrz stało się dziś rodzajem działalności artystycznej. Znaczenie ma każdy detal, w tym również osprzęt elektryczny. Włącznik dotykowy szklany Livolo świetnie się w te nowoczesne trendy wpisuje. To wyjście naprzeciw najbardziej wymagającym aranżerom, którzy poszukują rozwiązań o nienagannej estetyce, a zarazem funkcjonalnych – w tym również włączników dotykowych WiFi sterowanych za pomocą aplikacji mobilnej.

Włącznik dotykowy Livolo dla wymagających aranżerów

Stworzenie spójnej aranżacji wymaga uwzględnienia wielu elementów i bynajmniej nie ogranicza się do wyboru koloru ścian, mebli i tekstyliów. Na etapie urządzania domu czy mieszkania nie można zapomnieć o tym, że o ile pewne rzeczy dość łatwo można modyfikować – na przykład przesunąć meble czy kupić nowy dywan, o tyle inne elementy montujemy na dłużej, a ich wymiana może być kłopotliwa, a nierzadko także kosztowna. Z tego względu warto już na wczesnym etapie planowania aranżacji zastanowić się, jak rozmieścić gniazdka czy włączniki. Dotykowe, szklane, plastikowe, nowoczesne, retro, kolorowe, czarne, białe, z WiFi… Wybór jest tu ogromny, bo dziś te tylko na pozór mało znaczące elementy stały się na równi z meblami, okładzinami podłogowymi czy tekstyliami nośnikami dekoracyjnego potencjału danego wnętrza, którego wcale nie osłabia funkcja użytkowa.

fot. Livolo Polska

Oferowane przez Livolo włączniki dotykowe doskonale wpiszą się w nawet najśmielsze koncepcje aranżacyjne, stając się – w zależności od wybranego wariantu – nietuzinkową, śmiałą ozdobą nadającą wnętrzu pazur, jak i subtelnym dodatkiem, dopełniającym stylistyczne całość. Pole do popisu otwiera też rozbudowana gama kolorystyczna, gdzie znajdują się zarówno neutralne i zawsze modne odcienie, jak uniwersalna biel, szlachetne złoto, eleganckie srebro czy wyrazista czerń. Nie brak ponadto odcieni zaspokajających bardziej nietypowe gusta, jak róż, zieleń czy niebieski, które doskonale wpiszą się na przykład w aranżacje pokojów najmłodszych domowników.

SKONFIGURUJ SWÓJ WŁĄCZNIK LIVOLO

 

Włącznik dotykowy szklany – nie tylko design się liczy

Oczywiście nienaganna estetyka włączników dotykowych Livolo ma ogromne znaczenie, warto jednak pamiętać, że tego typu elementy pełnią ważną rolę praktyczną. Zważywszy na fakt, że włączniki są tymi elementami w domu, których używamy każdego dnia, muszą sprostać wysokim wymaganiom pod kątem wytrzymałości. Panele, które są nieodzownym elementem włączników dotykowych Livolo, są wykonane ze szkła hartowanego, które jest tworzywem niezwykle trwałym i odpornym na zarysowania. Ukłonem w stronę wymagających klientów jest też łatwe czyszczenie z zabrudzeń.

fot. Livolo Polska

Dyskretne podświetlenie, które nadaje wnętrzom charakteru, ma też swój praktyczny wymiar, bo ułatwia zlokalizowanie włącznika w ciemnościach.

Oprócz klasycznych włączników dotykowych szklanych, Livolo oferuje też gniazdka elektryczne, włączniki dotykowe sterowane na pilota oraz włączniki dotykowe z gniazdami elektrycznymi w jednym panelu. Dla tych, którzy stawiają przede wszystkim na rozwiązania kompaktowe, gdzie wysoka jakość wykonania idzie w parze z funkcjonalnością elementów, jako wkłady do gniazd niskonapięciowych dostępne są dodatkowe moduły. Mogą to być ładowarki USB, audio stereo, gniazda antenowe, gniazda telefoniczne, gniazda komputerowe RJ-45, gniazda satelitarne, gniazda HDMI, głośnikowy sound oraz mikrofonowy. Umożliwiają one samodzielne skomponowanie włącznika dotykowego szklanego w konkretnej konfiguracji poprzez wybór szklanego panelu oraz pasujących do niego modułów.

fot. Livolo Polska

Włącznik dotykowy z WiFi

Livolo oferuje możliwość sterowania włącznikami za pomocą pilota. To rozwiązanie szczególnie wygodne, bo pozwala na zapalenie i zgaszenie światła bez wstawania z kanapy, łóżka czy fotela. Nowością są ponadto bramki ZigBee do sterowania włącznikami dotykowymi WiFi. Umożliwiają one sterowanie produktami Livolo poprzez aplikację mobilną z dowolnego miejsca z dostępem do Internetu.

Panele bazy ZigBee są wykonane ze szkła hartowanego w formie włącznika, który montowany jest w standardowej puszce elektrycznej 230V. Aby zbudować pełny układ włączników dotykowych WiFi sterowanych za pomocą aplikacji mobilnej, oprócz bazy ZigBee niezbędne są jeszcze włączniki pojedyncze lub podwójne, pojedyncze schodowe lub podwójne schodowe, które w swojej budowie zawierają elementy pozwalające na współpracę z technologią ZigBee. Sterowanie odbywa się za pomocą aplikacji mobilnej na IOS lub Android.

fot. Livolo Polska

Czasy, w których włączniki traktowane były jako dodatkowy, mało istotny element o funkcji przede wszystkim użytkowej – to przeszłość. Obecnie oferta rynkowa jest w tym zakresie ogromna: włączniki dotykowe szklane, w tym włączniki dotykowe z WiFi i sterowane na pilota oraz rozbudowany pakiet modułów dodatkowych to rozwiązania, które mają nie tylko praktyczny wymiar. Obok aspektów związanych z bezpieczeństwem i wygodą użytkowania dochodzą jeszcze kwestie designu. Ciekawa gama kolorystyczna i staranne, eleganckie wykończenie włączników dotykowych Livolo sprawia, że doskonale wpiszą się one w różne style aranżacji wnętrz, będąc ich stylowym dopełnieniem lub niebanalnym akcentem nadającym przestrzeni ciekawy rys.

Z ofertą firmy można zapoznać się na stronie: www.livolopolska.com

72-006 Mierzyn, ul. Akacjowa 25, woj. zachodniopomorskie
tel. +48 692 176 179, +48 734 493 527, https://www.livolopolska.com


Liczba odwiedzin: 198 | Data publikacji: 2019-11-25

Skontaktuj się z firmą


Chcesz zamówić produkt usługę tej firmy lub zapytać o więcej szczegółów?
Skorzystaj z formularza kontatowego poniżej:

Podobne artykuły


11.06.2015 | Automatyka domowa
Automatyka domowa i systemy sterowania domem szturmem...
12.12.2019 | Chemia budowlana
Zabezpieczenie drewna ogrodowego i konstrukcyjnego przed działaniem...
Budownictwo, branża spożywcza, motoryzacyjna, kolejowa, lotnicza, szeroko...
Deska plastikowa na ogrodzenie, balustradę czy poręcz,...
04.12.2019 | Ogrzewanie
Nieustanny rozwój, ciągłe dążenie do doskonałości oraz...
Jednym z najczęściej pojawiających się zagadnień podczas...
02.12.2019 | Domy drewniane
Drewniany, uroczy domek poza miastem – to...
27.11.2019 | Izolacje
SOPREMA Polska oferuje pełną gamę najwyższej jakości...
26.11.2019 | Wykańczanie wnętrz
Wymagania użytkowników wobec posadzek przemysłowych nieustannie rosną....
26.11.2019 | Techniki zamocowań
Remont zawsze stanowi pewne wyzwanie, nawet ten...
22.11.2019 | Systemy kominowe
Nie każdy komin może znaleźć zastosowanie w...
Można mnożyć branże, które w toku codziennej...
Surowe, długie zimy i krótkie, chłodne lata...
18.11.2019 | Chemia budowlana
Łazienka powinna cieszyć ładną aranżacją, będąc przy...
Firmy komunalne, drogowe, z branży leśnej to...
Sposobem na stworzenie przyjaznego i zdrowego miejsca...
12.11.2019 | Systemy budowlane
Wysuszona skóra, uczulenia, podrażnione oczy… chlorowana woda...
Gdzie zwykły odkurzacz nie wystarczy, tam przemysłowy...
Przydomowe przepompownie ścieków mają za zadanie transportowanie...
08.11.2019 | Kruszywa
Ponad 100 lat doświadczenia w wydobywaniu i...
Blachodachówka z posypką wulkaniczną Gerard Diamant to...
08.11.2019 | Chemia budowlana
Senoplast Klepsch & Co. GmbH produkuje ekstrudowane...
07.11.2019 | Energia ekologiczna
W Polsce z roku na rok przybywa...
Podlewanie ogrodu za pomocą smartfona, inteligentne domy...

Firmy z tej branży


Szukasz innej firmy z Twojej okolicy, która działa w tej branży? Poniżej przedstawiliśmy wybrane firmy z tej branży.
woj. wielkopolskie
woj. wielkopolskie
woj. zachodniopomorskie

Słowa kluczowe: włącznik dotykowy szklany, włącznik dotykowy Livolo, włącznik dotykowy wifi, włącznik dotykowy z wifi, włącznik z wifi, livolo, livolo włącznik, włącznik dotykowy, włączniki dotykowe,
porozmawiaj
z ekspertem
Chcesz porozmawiać z ekspertem?
Zostaw swój numer a oddzwonimy