Prawdziwy test to codzienność
Odpowiedź na pytanie - czy domofon naprawdę zdał egzamin, pojawi się już w pierwszych tygodniach jego użytkowania. Codzienna eksploatacja jest prawdziwym sprawdzianem dla takiego urządzenia, które absolutnie nie może odmówić pracy. Awaria powoduje nie tylko prawdziwy paraliż dla domowników, ale także staje się źródłem złej sławy dla dewelopera czy zarządcy budynku. Dlatego warto wybierać tylko sprawdzone i niezawodne rozwiązania, oferowane przez godnych zaufania producentów.

Odpowiedni dobór
Zadaniem domofonu jest poprawianie komfortu i bezpieczeństwa mieszkańcom, dlatego tak ważny jest odpowiedni dobór urządzenia. Istotne jest dopasowanie modelu i funkcji do spersonalizowanych potrzeb użytkowników oraz rodzaju budynku. Taką elastyczność wyboru umożliwia oferta firmy ACO, polskiego producenta cyfrowych systemów domofonowych i wideodomofonowych. Firma posiada w ofercie 3 linie produktowe: panele Familio to idealne rozwiązanie do budynków jednorodzinnych oraz kilkurodzinnych, z kolei nowoczesne domofony INSPIRO oraz klasyczne CDN stworzono z myślą o budownictwie wielomieszkaniowym. Oferta obejmuje również szeroki wybór odbiorników wewnętrznych – wideomonitorów i unifonów.
Produkty ACO pozwalają na sterowanie automatyką domową, np. bramą, oświetleniem, szlabanem, roletami.
Możliwość personalizacji urządzeń, zarówno pod kątem wymiarów zewnętrznych jak i funkcjonalności to domena ACO.

 

systemy domofonowe acofot. ACO

 

Rozwiązania dedykowane potrzebom
ACO od 1995 roku dostarcza na rynek systemy domofonowe, moduły dodatkowe oraz akcesoria. W podpoznańskiej fabryce wytwarzane są produkty, które następnie poddaje się wielu testom, potwierdzającym ich niezawodność. Firma stosuje materiały wysokiej jakości, a gotowe urządzenia wyposaża w użyteczne funkcje.
Produkty ze stałej oferty pozwalają na dostosowanie systemu do potrzeb osób z różnym rodzajem niepełnosprawności - zarówno niewidomych, niesłyszących, jak też z ograniczeniami w poruszaniu się. Są to m.in. panele z klawiaturą z wytłoczonymi znakami alfabetu Braille'a, moduły do podłączenia dodatkowej sygnalizacji optycznej lub dźwiękowej i inne.
Dopasowanie systemu do nietypowych wymagań odbiorcy jeszcze na poziomie projektowania nie jest najmniejszym problemem dla polskiego producenta.

 

systemy domofonowe acofot. ACO

 

Solidne wykonanie z najwyższą starannością
Wysoka jakość komponentów to gwarancja solidności, trwałości domofonów oraz ich odporności na warunki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne. Urządzenia cechują się także doskonałymi parametrami, czystym dźwiękiem i komfortem rozmowy, a pomimo zaawansowania technicznego, domofony te charakteryzują się intuicyjną i komfortową obsługą dla użytkownika. Stosowane w produkatach ACO wyselekcjonowane komponenty elektroniczne, np. podgrzewane kamery szerokokątne, o wysokiej rozdzielczości, wyposażone w podświetlenie, gwarantują doskonały obraz zarówno w nocy, jak i w dzień. Podzespoły dobrej jakości zapewniają wieloletnią trwałość, warto więc świadomie dokonywać wyboru i zaufać sprawdzonej marce.

 

systemy domofonowe acofot. ACO

 

ACO odpowiada na potrzeby nie tylko mieszkańców
Domofony produkowane przez firmę ACO spełniają potrzeby mieszkańców, instalatorów, dystrybutorów, projektantów i zarządów spółdzielni oraz wspólnot. Przemyślana strategia działania firmy pozwala tworzyć rozwiązania, które zadowalają nie tylko użytkowników lokali. Instalatorzy będą pozytywnie zaskoczeni łatwością i intuicyjnością instalacji oraz rozbudowaną funkcjonalnością i nowym standardem montażu central CDNP7, jakim są łapki montażowe. Niewątpliwie zadowoloną grupą odbiorców rozwiązań ACO są zarządy spółdzielni i wspólnoty, korzystające z oferowanych zaawansowanych rozwiązań dla budownictwa wielomieszkaniowego. Dzięki rozgraniczeniu na dwie linie produktów dla tego typu budowli, zarządy mają możliwość wyboru pomiędzy linią CDN i INSPIRO, mając na uwadze swoje potrzeby oraz posiadany budżet. Zdecydowanie nie można zapominać o projektantach, którzy bardzo cenią produkty ACO, pozwalające na projektowanie budynków o ponadczasowym wyglądzie. Designerzy, spółdzielnie oraz odbiorcy prywatni korzystają także z oferowanej indywidualizacji, pozwalającej na wytwarzanie paneli szytych na miarę potrzeb. Producent dba o swoich kontrahentów, oferując im korzystne warunki współpracy, opiekę mobilnych handlowców oraz systemy rabatowe.

 

systemy domofonowe acofot. ACO

 

Design, to więcej niż myślisz
Producent bardzo dużo uwagi poświęca kwestii designu. Panele Familio i Inspiro wykonane są ze szczotkowanej stali nierdzewnej, co stanowi rozwiązanie wybitnie ponadczasowe. Modele Inspiro cechują się minimalistycznym designem i doskonale współgrają z każdą nowoczesną fasadą. Opracowanie użytecznego domofonu, który ma dopełnić koncepcję budynku, a jednocześnie być elegancką wizytówką domu lub osiedla i wyróżniać się spośród innych urządzeń, nie jest łatwe. Co więcej, zarówno wielorodzinny cyfrowy wideodomofon, czytnik breloków zbliżeniowych czy też odbiornik bezsłuchawkowy, nie może stracić na swojej użyteczności i dopasowaniu przez najbliższe lata, pomimo zmian, które w projektowaniu i wzornictwie przemysłowym, jak również w architekturze oraz w wystroju wnętrz są niezwykle dynamiczne.
Firma wprowadziła na rynek przełomowe rozwiązania w postaci bezsłuchawkowych urządzeń z dotykowymi ikonami - pierwszego polskiego szklanego wideomonitora oraz odbiorników MP800, UP800V, UP800. ACO udowadnia, że dbałość o każdy detal na poziomie projektowania sprawia, że domofon staje się wyrazistym szczegółem, który zdecydowanie może wpłynąć na korzyść mieszkania, domu, jak też na pozytywny odbiór całego osiedla.
Firma ponadto współpracuje z Uniwersytetem Artystycznym oraz Politechniką Poznańską, prowadząc ze studentami różnorodne projekty oraz służąc swoim doświadczeniem.

 

systemy domofonowe acofot. ACO

 

Inwestycja na lata
Domofony, niezależnie od rodzaju oraz różnorodnych dodatkowych funkcji, z założenia montowane są na długi okres czasu. Ich szybka wymiana nie zachwyci ani domowników, ani zarządcy obiektu. Warto zatem wybrać sprawdzone rozwiązanie, dopasowane do potrzeb mieszkańców i rodzaju budynku, łatwe w instalacji oraz przede wszystkim niezawodne.  ACO oferuje ponadto swoim klientom specjalistyczne wsparcie gwarancyjne i pogwarancyjne. Profesjonalny serwis, zbierając opinie rynkowe, wpływa także na ciągłe udoskonalanie produkowanych wyrobów.
Firma ACO już od ponad 20 lat buduje zaufanie wśród instalatorów i odbiorców domofonów. Ich zadowolenie oraz ponowne inwestycje deweloperów w nowych budynkach świadczą o wysokiej jakości oferowanych produktów.

 

systemy domofonowe acofot. ACO

 

Więcej informacji na temat oferty mogą Państwo uzyskać na stronie www.aco.com.pl
Zapraszamy również na profil facebook: www.facebook.com/ACO.Polska/

 

systemy domofonowe aco systemy domofonowe acofot. ACO

 

62-002 Suchy Las, ul. Diamentowa 7 , woj. wielkopolskie
tel. 61 843 93 71,