Zielonogórska Firma Relax od kilkudziesięciu lat zajmuje się kompleksowym świadczeniem usług w zakresie wykładzin i podłóg obiektowych. Montaż wykładzin czy układanie wykładzin PCV i dywanowych to tylko niektóre z usług oferowanych przez firmę z Zielonej Góry, która oferuje kompleksową obsługę klienta, począwszy od pomiarów, przez dobór odpowiedniego materiału, po dopasowanie go do wnętrza oraz montaż.

Oferta firmy Relax jest szeroka: zarówno klienci poszukujący rozwiązań najbardziej ekonomicznych, jak i ci, dla których cena nie gra roli, znajdą satysfakcjonujące ich produkty. Serwis jest fachowy, przyjazny, a zaprezentowane wykładziny firma dostarcza na terenie Zielonej Góry i okolic.

 

fot. RELAX wykładziny

Wykładziny PCV i wykładziny dywanowe z Zielonej Góry – dopasowane do Twoich potrzeb
Wykładziny biurowo-przemysłowe narażone są na większe zużycie niż te przeznaczone do użytku domowego. Elastyczne i heterogeniczne wykładziny do biur i obiektów przemysłowych Relax doskonale wygłuszą pomieszczenie. Zależnie od potrzeb klienta wybrać można: szczególnie wytrzymałe i odporne na odkształcenia, a jednocześnie niezwykle eleganckie wykładziny dywanowe, nieelektryzujące się wykładziny PCV, odporne na plamy i wilgoć, solidne linoleum lub oporny na uszkodzenia i zabrudzenia kauczuk. Każda wykładzina PCV czy dywanowa z Zielonej Góry może być wykończona w połysku lub w macie, zależnie od wybranego materiału. W połączeniu z ciekawym kolorem i wzorem wybrana przez nas wykładzina PCV pomoże w stworzeniu niebanalnej aranżacji wnętrza, zapewniając jednocześnie znacznie większy komfort użytkowania niż w przypadku obcowania z gołą podłogą.

Szczególnym typem wykładzin są wykładziny do pokoju dziecięcego – tu komfort ten jest nawet bardziej istotny niż w przypadku wszelkich pozostałych typów pomieszczeń. Wykładziny dywanowe z Zielonej Góry firmy Relax przeznaczone dla najmłodszych są wyjątkowo miękkie, dzięki czemu zabezpieczają stopy maluchów przed chłodem i zmniejszają prawdopodobieństwo niebezpiecznego upadku, tak częstego przecież podczas zabaw i pozornie niegroźnych przepychanek wśród najmłodszych. Zamontowanie w pokoju dziecięcym wykładziny zmniejsza skutki drobnych urazów, a tym samym zwiększa poziom bezpieczeństwa naszych podopiecznych, a także ich opiekunów. Może również stanowić bodziec dla kreatywnych zabaw, dzięki wyjątkowym, pobudzającym wyobraźnię wzorom i ornamentom. Doda przytulności i uroku, sprawiając, że Twoje dziecko poczuje, że jego pokój należy naprawdę do niego, pomoże odzwierciedlić jego styl i charakter. Wykładziny do pokoju dziecięcego, zarówno wzorzyste, jak i jednokolorowe, wykonane są z najwyższej klasy materiałów, a przy ich doborze pomoże i doradzi profesjonalny personel.

 

fot. RELAX wykładziny

Montaż wykładzin PCV, dywanowych i podłogowych w Zielonej Górze
Relax to cieszący się dużą popularnością sklep detaliczny z siedzibą w budynku NOVITY, znanym mieszkańcom Zielonej Góry nie od dziś. Oferta firmy to przede wszystkim wykładziny PCV i dywanowe, ale także wszelkiego rodzaju włókniny targowe, geodezyjne i samochodowo-jachtowe, filce, czyściwo, kleje, listwy, wycieraczki i pianomaty wygłuszające. Relax zapewnia także pełną i fachową obsługę na każdym etapie sprzedaży, układanie wykładzin dywanowych i podłogowych, montaż wykładzin i ich przygotowanie po uprzednim dokonaniu wszelkich niezbędnych dokładnych pomiarów. Każda z wykładzin może zostać wycięta u klienta, a także obszyta i zamontowana również na trudniejszego rodzaju powierzchniach, takich jak np. schody. Wszelki serwis – łącznie z transportem – firma Relax zapewnia w mieszkaniach prywatnych na terenie Zielonej Góry i okolic, a także w pomieszczeniach użyteczności publicznej.

Listwy i pianomaty firmy Relax
Wykładziny podłogowe i wykładziny PCV to jednak nie jedyne, co ma w ofercie firma Relax z Zielonej Góry. Do ciekawych rozwiązań budowlanych można zaliczyć tak zwane pianomaty. Te podkłady stanowią ekologiczną (powstają z eko-recyclingu) alternatywę dla sztywnych materiałów podkładowych. Występują w różnych grubościach (3mm, 5mm i 10mm), świetnie zachowują pamięć kształtu i niwelują punktowe nierówności podłoża. Dodatkowo nie zmieniają swojej objętości, czyli nie pęcznieją ani nie kurczą się, gwarantując niezmiennie wysoki komfort użytkowania. Ich duża gęstość pozwala na bezproblemowe wytłumienie niechcianych odgłosów, a zwłaszcza dźwięków o niższej gęstości, takich jak dźwięk kroków.

 

fot. RELAX wykładziny

Miękkie i przyjemne dla stóp pianomaty wydłużają żywotność wykładziny i mogą być stosowane pod ogrzewanie podłogowe. Ten przyjazny naturze produkt pakowany jest w sposób, który umożliwia kupno interesującej nas ilości pianomatów, bez konieczności kupowania całego zbędnego zestawu – jest to rozwiązanie zarówno proekologiczne, jak i proekonomiczne.

Przy montażu wykładzin, układaniu wykładzin PCV, dywanowych i podłogowych niezbędne bywa zastosowanie dodatkowych elementów wykończeniowych. Listwy przypodłogowe to wykończeniowe przyścienne, wykonane z wykładziny dywanowej lub innego typu materiału proste cokoliki, cokoły oraz profile, które służą do zasłonięcia szczeliny, pojawiającej się między podłogą, a ścianą. Ta mała przestrzeń niezbędna jest dla pracy materiałów, aby elementy konstrukcyjne miały możliwość małych ruchów – gdyby jej nie było, podłoga mogłaby się wypaczyć. Pełne w przekroju cokoliki montuje się bezpośrednio do ściany.

Listwy przypodłogowe są eleganckim rozwiązaniem, ponieważ zakrywają nieładne linie i w ciekawy sposób wykańczają styk podłogi ze ścianą. Ich dodatkowym atutem jest możliwość ukrycia m.in. przewodów elektrycznych i innych kabli – szczególnie dobrze sprawdzają się w tym listwy profilowe, dzięki ukrytej przestrzeni wewnątrz, która stworzona została właśnie po to, by dać możliwość poprowadzenia kabli i ich ukrycia.

Listwy przypodłogowe Relax z wykładziny i PCV pełnią rolę dopełnienia podłogi w aranżacji wnętrza. Pracownicy firmy Relax chętnie doradzą i podpowiedzą, które z cokolików będą najodpowiedniejsze, biorąc pod uwagę wystrój pomieszczenia, jak i funkcjonalność.

www.wykladziny-relax.pl

65-001 Zielona Góra, ul. Dekoracyjna 3, woj. lubuskie
tel. 502488980,