Haulotte Polska Sp. z o.o.Adres firmy:
05-090 Janki,
ul. Graniczna 22,
woj. mazowieckie
Zobacz na mapie


Kontakt:
tel. 227200880
Email: haulottepolska@haulotte.com
WWW: www.haulotte.pl

Haulotte Polska Sp. z o.o.

O firmie


Grupa Haulotte utworzyła Haulotte Polska Sp. z o.o., swoją kolejną filię na świecie, 1 grudnia 2005. Haulotte Polska jest odpowiedzialna nie tylko za rynek w Polsce, ale także rynki krajów Europy wschodniej, takich jak : Węgry, Rumunia, Bułgaria, Czechy, Słowacja i Białoruś.

Europejski lider oraz trzeci światowy producent w zakresie podestów roboczych do pracy na wysokościach oraz urządzeń do podnoszenia ładunków, Haulotte Polska oferuje Państwu kompletną gamę podestów ruchomych oraz ładowarek teleskopowych macierzystej marki.

Znaczna część modeli podestów ruchomych oraz ładowarek jest do Państwa dyspozycji na stanie magazynu Haulotte Polska w Jankach koło Warszawie. Filia posiada dział techników mobilnych na terenie całego kraju, wyposażonych w samochody serwisowe. Równolegle do magazynu maszyn, w Jankach znajduje się magazyn części zamiennych do urządzeń marki Haulotte - umożliwia to nagłą interwencję u klienta. W swoim parku maszyn, posiadamy także urządzenia używane marki Haulotte.

Produkty i Usługi


Podesty:

  • Nożycowe - od 6 do 19 m
  • Przegubowe - od 12 do 41 m
  • Teleskopowe - od 14 do 43 m
  • Masztowe - od 6 do 12 m
  • Ładowarki - od 14 do 17 m

Galeria


Artykuły o tej firmie


01.10.2013 | Podnośniki
Zarówno w budownictwie, przemyśle jak i logistyce nie można uniknąć pracy na wysokościach. Oczywiście całej kwestii czynności związanych z robotami wysokościowymi nie są w stanie załatwić dźwigi. Dlatego na rynku dostępny jest szereg maszyn, które mogą być wykorzystywane do różnego typu prac wysokościowych takich jak montaż elementów lub konstrukcji budowlanych zarówno w terenie otwartym jak i wewnątrz pomieszczeń.
01.09.2014 | Podnośniki
Trudno wyobrazić sobie plac budowy bez podestów ruchomych. Jednak tylko urządzenia od sprawdzonych dostawców charakteryzują się odpowiednim poziomem bezpieczeństwa i funkcjonalnością. Jednym z takich producentów jest firma Haulotte, która w ostatnim czasie do oferty wprowadziła nową serię podnośników przegubowych.
23.07.2015 | Podnośniki
Charakterystyczne dla naszych czasów dążenie do maksymalnego wykorzystania przestrzeni sprawia, że wznoszone budynki są coraz wyższe i coraz węższe. Hale magazynowe i produkcyjne, hangary, sklepy, garaże – wszystkie te pomieszczenia nadrabiają powierzchnię, pnąc się w górę. Taka specyfika obiektów wymaga odpowiedniego sprzętu do pracy na wysokościach, który potrzebny jest zarówno do wznoszenia takich obiektów, jak i do ich konserwacji. Przede wszystkim jednak, do codziennej pracy wewnątrz nich.
23.07.2015 | Podnośniki
Podesty masztowe to jedne z najbardziej przydatnych oraz wydajnych maszyn, jakie wykorzystuje się do prac budowlano-remontowych, oświetleniowych, reklamowych, magazynowych. Podesty masztowe Star 8 i Star 10 firmy Haulotte to odpowiedź firmy na precyzyjne oczekiwania klientów, którzy od trzydziestu lat inspirują projektantów firmy Haulotte do tworzenia prostych, wytrzymałych i niezawodnych urządzeń.
08.01.2016 | Podnośniki
Grupa Haulotte, która na swoim koncie ma 30 lat doświadczeń w tworzeniu prostych, wytrzymałych i niezawodnych urządzeń, oferuje swoim klientom nową generację masztowych podestów ruchomych z przedłużeniem ramienia JIB. Bestsellery w gamie Haulotte: STAR 8 i STAR 10 są idealnym rozwiązaniem do wykonywania codziennych prac na wysokości, przy zachowaniu wysokiej wydajności i bezpieczeństwa pracy.
20.01.2017 | Podnośniki
Prace wykonywane na wysokości muszą być przeprowadzane w sposób, który zapewni nie tylko bezpieczeństwo pracowników, ale także komfort i ergonomię. W łączeniu tych wymagań w ciągu ponad 30 lat działalności wyspecjalizowała się Grupa Haulotte, która oferuje m.in. podesty ruchome teleskopowe, masztowe, ładowarki, podnośniki przegubowe i in. Prostota obsługi i wytrzymałość produktów sprawia, że spełniają one najwyższe wymagania stawiane dziś przez rynek. Wśród nowych rozwiązań producenta pojawiły się dwie maszyny: teleskopowe podesty ruchome HT28 oraz masztowe podesty ruchome Star 6 Picking.
25.10.2017 | Podnośniki
Podesty to niezbędne wyposażenie firm z branży budownictwa i przemysłu. Mają powszechne zastosowanie w przypadku różnego typu prac remontowych i wykończeniowych, instalacjach i wykonywaniu konstrukcji stalowych. Haulotte – producent podestów w Polsce oferuje nową gamę podestów przegubowych spalinowych HA26.

Słowa kluczowe: