Haulotte Polska Sp. z o.o.Adres firmy:
05-090 Janki,
ul. Graniczna 22,
woj. mazowieckie


Kontakt:
tel. 227200880
Email: [email protected]
WWW: www.haulotte.pl

Haulotte Polska Sp. z o.o.

O firmie


Podesty ruchome do prac na wysokościach

Urządzenia HAULOTTE niezawodne w podnoszeniu ludzi i towarów

Haulotte Polska Sp. z o.o., będąca spółką córką jednego z największych światowych producentów maszyn do podnoszenia osób i towarów, oferuje na polskim rynku szeroką gamę bezpiecznych i niezawodnych rozwiązań do pracy na wysokościach. Wśród proponowanych urządzeń znajdują się podesty ruchome samojezdne, podesty masztowe i teleskopowe, nożycowe, a także podnośniki teleskopowe i przegubowe oraz ładowarki, a także podesty typu „Push Around”.

Firma Haulotte Polska Sp. z o.o. obecna jest na rynku od 2005 roku, a poza sprzedażą platform roboczych marki Haulotte, zapewnia pełną obsługą posprzedażową oraz części zamienne. Przedsiębiorstwo oferujące podesty ruchome na wysokościach, obsługuje klientów za pośrednictwem swojego działu handlowego, w którym pracują wykwalifikowani doradcy, służący wsparciem i poradą.

Podesty ruchome samojezdne dla wielu branż
Podesty ruchome marki Haulotte z powodzeniem wykorzystywane są w wielu branżach. Z tych zaawansowanych i niezawodnych rozwiązań korzystają pracownicy budowlani, przemysłowi, a także obsługujący branżę logistyczną, eventową, a nawet wykonawcy inwestycji z zakresu architektury krajobrazu.
Urządzenia Haulotte cechuje wytrzymałość i prostota obsługi.

Do magazynów i trudnodostępnych miejsc
Ruchome podesty masztowe Haulotte doskonale sprawdzają się w pracy w trudnodostępnych miejscach. Kosz podnosi się słupowo, uzyskując przy tym mały kąt wychylenia, do wysokości roboczej od 6 m do 10 m. Te masztowe podesty ruchome do prac na wysokościach przeznaczone są głównie do prac konserwacyjnych, a także świetnie sprawdzają się w inwentaryzacji magazynów. Ich budowa pozwala na wykorzystanie zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków. Zastosowane białe ogumienie sprawia, że masztowe podesty ruchome można wykorzystywać na każdym typie podłoża.

Podnośniki teleskopowe i przegubowe
W przypadku potrzeby wykonania pracy na bardzo dużych wysokościach doskonale sprawdzą się podesty przegubowe, których wysokość robocza wynosi od 12 m do nawet 41 m. Te bardzo pomocne urządzenia stosowane do wszelkich prac konserwacyjnych oraz instalacyjnych, doskonale sprawdzają się również w przycinaniu drzew. Duży wysięg boczny oraz zwarta budowa sprawia, że urządzenia przegubowe łatwo ominą wszelkie przeszkody. Niskie podesty, o wysokości roboczej poniżej 20 metrów, charakteryzują się niewielkimi gabarytami oraz obrotem w obrysie maszyny, dzięki czemu świetnie sprawdzą się przy pracy w ciasnych pomieszczeniach. Wszystkie rodzaje podnośników przegubowych mogą być zasilane elektrycznie lub silnikiem typu diesel.
Z kolei dla prac budowlanych, inżynierskich, wyburzeniowych oraz w stoczniach polecane są podesty teleskopowe Haulotte, które charakteryzują się szybkością reakcji oraz dużym wysięgiem bocznym. Mogą być one dodatkowo wyposażone w przedłużenie ramienia (tzw. JIB), co pozwala na dopasowanie się do obiektu oraz na pracę w nadwieszeniu.

Trzy rodzaje ładowarek
Firma Haulotte Polska Sp. z o.o., oferująca na polskim rynku podesty ruchome do prac na wysokościach, proponuje także trzy typy ergonomicznych ładowarek teleskopowych. Urządzenia minimalizują obciążenia wynikające z pracy, które zazwyczaj doskwierały operatorom. Ładowarki mogą być wyposażone w dodatkowy osprzęt, taki jak wysięgniki, wciągarki czy łyżki. Wśród dostępnych rozwiązań znajdują się ładowarki kompaktowe, o wysokim zakresie podnoszenia oraz o dużym obciążeniu, dzięki czemu odbiorca może wybrać taki model, który idealnie wpisze się w potrzeby jego inwestycji. Ładowarki kompaktowe pozwalają na przenoszenie ładunków o wadze od 3,2 do 4 ton do maksymalnej wysokości 10 metrów. Ich prędkość jazdy wynosi 25 km/h, a promień skrętu zaledwie 3,7 m. Ładowarki o wysokim zakresie podnoszenia mogą przenosić ładunki na wysokości od 14 do 17 metrów. Maksymalny udźwig dla tego modelu wynosi od 3,6 ton do 4 ton. Posiadają one napęd na 4 koła, a ich maksymalna prędkość wynosi 30 km/h. Z kolei modele o możliwości dużego obciążenia pozwalają na pracę z towarami o wadze do 6,5 tony na wysokości 8-10 metrów. Ich prędkość jazdy także wynosi do 30 km/h.

Udźwig platformy do 700 kg
Szeroka gama podestów nożycowych sprawia, że można je zastosować w wielu branżach. Dzięki dużemu udźwigowi platformy od 230 kg do 700 kg te podesty ruchome do prac na wysokościach często wybierane są do prac w branży budowlanej oraz przy organizacji i obsłudze imprez masowych. Te szerokie platformy podnoszące się na wysokość roboczą od 8 m do 14 m cechują się niewielkimi gabarytami i dobrze sprawdzają się w ciasnych przestrzeniach. Można je stosować do prac zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń.

Dla delikatnych powierzchni
Podesty Push Around to lekkie i kompaktowe rozwiązania, które zostały stworzone specjalnie do prac na delikatnych powierzchniach wewnątrz budynków. Rozwiązania Push Around marki Haulotte charakteryzują się wysokością roboczą od 7 do 14 metrów. Użytkownicy cenią je za ich lekkość oraz prostotę transportu za pomocą przyczepy lub vana.

Z pełną ofertą firmy Haulotte można zapoznać się na stronie: www.haulotte.pl

Produkty i Usługi


Podesty:

  • Nożycowe – od 6 do 19 m
  • Przegubowe – od 12 do 41 m
  • Teleskopowe – od 14 do 43 m
  • Masztowe – od 6 do 12 m
  • Ładowarki – od 14 do 17 m

Galeria


Artykuły o tej firmie


27.03.2023 | Podnośniki
Europejski lider w zakresie urządzeń do podnoszenia...
20.04.2022 | Podnośniki
Potrzeba zwiększenia wydajności i efektywności pracy pojawia...
02.10.2019 | Podnośniki
Podesty ruchome masztowe Haulotte Star 6 oraz...
podesty ruchome
05.10.2018 | Podnośniki
PULSEO firmy Haulotte to podesty ruchome o...
25.10.2017 | Podnośniki
Podesty to niezbędne wyposażenie firm z branży...
20.01.2017 | Podnośniki
Prace wykonywane na wysokości muszą być przeprowadzane...
08.01.2016 | Podnośniki
Grupa Haulotte, która na swoim koncie ma...
23.07.2015 | Podnośniki
Podesty masztowe to jedne z najbardziej przydatnych...
23.07.2015 | Podnośniki
Charakterystyczne dla naszych czasów dążenie do maksymalnego...
01.09.2014 | Podnośniki
Trudno wyobrazić sobie plac budowy bez podestów...

Słowa kluczowe: