Producent bram, drzwi i ogrodzeń Wiśniowski przygotował specjalną promocję dla swoich klientów. Przy zakupie produktów marki Wiśniowski: bramy garażowej UniTherm, drzwi aluminiowych CREO lub bramy ogrodzeniowej z napędem klient otrzymuje za darmo sterownik Ri-Co do zdalnego sterowania wejściem za pomocą smartfona.

Drzwi i bramy sterowane smartfonem
Smartfon stał się najbardziej charakterystycznym urządzeniem obecnej epoki. Liczba osób korzystających z niego jest ogromna i rośnie z każdym dniem. Dla wielu z nich stał się on nieodłącznym gadżetem, bez którego nie można wyjść z domu. Ilość funkcji, które w sobie posiada, imponuje każdemu użytkownikowi, ponieważ jest on jednocześnie telefonem, aparatem fotograficznym, kalendarzem, radiem i komputerem z dostępem do Internetu. Teraz może służyć także jako pilot, zdalnie sterujący bramą i drzwiami wejściowymi.

 

wiśniowski inteligentne sterowaniefot. Wiśniowski

 

Inteligentny system kontroli dostępu Ri-Co poprzez aplikację wBox zainstalowaną w smartfonie pozwala na zdalne otwieranie i zamykanie automatycznych bram garażowych, przesuwnych bram wjazdowych oraz drzwi wyposażonych w zamek elektryczny. Istnieje ponadto możliwość kontrolowania wejścia dzięki rozszerzonej wersji sterownika – Ri-Co Pro. Podaje ona informacje o statusie wejścia – czy jest ono zamknięte, otwarte lub w stanie pośrednim. Dzięki tej funkcji możemy na bieżąco sprawdzać czy nasz dom jest odpowiednio zabezpieczony.

System ten jest dużym ułatwieniem dla każdego, kto nie lubi nosić zbyt wielu przedmiotów przy sobie. Od tej pory posiadanie wielu kluczy, które można łatwo zgubić, staje się zbędne. Wystarczy smartfon, który zawsze jest pod ręką i po uruchomieniu aplikacji wBox z łatwością otworzymy bramę lub drzwi.

Połączenie sterownika z domowym routerem pozwala otwierać bramy i drzwi oraz kontrolować ich status z dowolnego miejsca na świecie. W ten sposób wpuścimy do domu tylko upoważnioną osobę – sąsiada bądź krewnego, którego poprosimy o podlanie kwiatów lub przewietrzenie pokoi, kiedy sami będziemy w podróży.  Wypoczywając na wakacjach, będziemy mieć pewność, że nasz dom jest odpowiednio chroniony.

 

wiśniowski inteligentne sterowaniefot. Wiśniowski

 

Inteligentne sterowanie bramą i drzwiami – produkty objęte promocją
Promocją Wiśniowski objęta została automatyczna brama garażowa UniTherm. Zastosowany podczas jej produkcji panel INNOVO o grubości 60mm gwarantuje trwałość, odporność na działanie wiatru i wody, a dodatkowo stanowi znakomitą termoizolację. Brama spełnia wszelkie wymogi energooszczędnego budownictwa dzięki właściwościom panelu INNOVO oraz zastosowaniu zaawansowanego systemu uszczelnień. Jest to istotne zwłaszcza w przypadku, gdy garaż jest bezpośrednio połączony z budynkiem mieszkalnym.
Brama UniTherm została też wyposażona w funkcję amperometrycznego wykrywania przeszkód. Zatrzymuje ona, a następnie cofa skrzydło bramy w zetknięciu z przeszkodą.

Kolejnym produktem, który został włączony do oferty specjalnej, są drzwi aluminiowe CREO. Odporne na odkształcenia zapewniają stabilność i wytrzymałość na wiele lat użytkowania. System uszczelnień obwodowych oraz wypełnienie skrzydła panelem izolowanym zapobiega uciekaniu ciepła z wnętrza domu.
Dzięki wyposażeniu drzwi w elektryczny zamek mamy możliwość zdalnego sterowania i kontrolowania wejścia do domu. Dostępna gama kolorów, wzorów imitujących drewno lub kamień i oklein drewnopodobnych daje szerokie możliwości aranżacyjne.

 

wiśniowski inteligentne sterowaniefot. Wiśniowski

 

Promocja dotyczy także automatycznej, przesuwnej bramy wjazdowej z napędem w słupie. Samonośna konstrukcja i niezawodny mechanizm umożliwiają płynne przesuwanie bramy. Napęd został schowany w słupie i dzięki temu ochroniony przed czynnikami atmosferycznymi, uszkodzeniami mechanicznymi oraz kradzieżą. Jeżeli skrzydło bramy napotka na opór podczas zamykania, np. zetknie się z wjeżdżającym na posesję samochodem, wyłącznik spowoduje zatrzymanie i cofnięcie skrzydła, a specjalna gumowa listwa na jego czole zabezpieczy pojazd przed zarysowaniem.
Promocja obejmuje ogrodzenia z kolekcji Classic, Vario, Modern, Premium, Style, Lux oraz Home Inclusive we wszystkich dostępnych wzorach i wymiarach.

Promocja firmy Wiśniowski trwa do 30 czerwca. Dlatego warto jak najszybciej zapoznać się z ofertą i z niej skorzystać. W atrakcyjnej cenie otrzymujemy wysokiej jakości bramę garażową, bramę wjazdową lub drzwi oraz darmowy sterownik Ri-Co do kontrolowania wejścia za pomocą smartfona.

Ze szczegółami promocji oraz pełną ofertą firmy Wiśniowski można się zapoznać na stronie: www.wisniowski.pl

 

33-311 Wielogłowy, Wielogłowy 153, woj. małopolskie
tel. +48 18 44 77 111 ,