Hale namiotowe i aluminiowe

Funkcjonalne rozwiązania w nagłym deficycie powierzchni

MASTA Sp. z o.o. jako lider w branży systemów zadaszeń wychodzi naprzeciw indywidualnym potrzebom klientów. Znajduje optymalne rozwiązania dla przemysłu, handlu, instytucji publicznych i zamówień indywidualnych. MASTA sprawdza się wszędzie tam gdzie trzeba postawić konstrukcje hal tymczasowych jak i całorocznych.

Korzystając  z wieloletniego doświadczenia wiodącego producenta hal namiotowych  na rynku polskim i zagranicznym, MASTA  oferuje szeroką gamę funkcjonalnych i estetycznych hal namiotowych o nieograniczonych zastosowaniach. Współpraca w ramach targów lub imprez masowych pozwala firmie na stawianie czoła nawet najbardziej wymagającym zamówieniom. Hale aluminiowe MASTA z powodzeniem znajdują zastosowanie również  jako hale magazynowe, hale produkcyjne, sportowe czy tymczasowe sklepy.

– Nasza siła tkwi w doświadczeniu, znajomości potrzeb klientów i elastyczności oferty. Naszym głównym celem jest dostarczanie usług najwyższej jakości, spełniających wszelkie wymogi bezpieczeństwa – mówi Magdalena Mętel, z firmy MASTA – Zrealizowane dotąd projekty nauczyły nas, że podstawą sukcesu jest używanie materiałów dostarczonych przez sprawdzonych dostawców – dodaje.

 

masta stalowe konstrukcje namioty wynajem produkcja namiowtowfot. MASTA Sp. z o.o.

 

Hale aluminiowe 

Obiekty z aluminium, które znajdują się w ofercie firmy MASTA są doskonałym rozwiązaniem wszędzie tam, gdzie w krótkim czasie  potrzebna jest zadaszona powierzchnia bez znaczących nakładów finansowych. Przykładem mogą być hale magazynowe, hale produkcyjne czy sklepy tymczasowe.  

 Modułowa budowa struktur w połączeniu z rozpiętością konstrukcji do 30m umożliwia stworzenie przestrzeni o dowolnej powierzchni.  Konstrukcje MASTA nie wymagają fundamentów oraz nie wymagają pozwolenia na budowę.  Z łatwością mogą być przetransportowane oraz zmontowane i zdemontowane w krótkim czasie. 

– Konstrukcje aluminiowe MASTA wykonane są z najwyższej jakości materiałów i są zgodne z europejskimi normami bezpieczeństwa i wytrzymałości. Dzięki temu nasze konstrukcje mogą być wykorzystywane zarówno jako tymczasowe zadaszenie jak i przez wiele miesięcy, niezależnie od warunków pogodowych – mówi Magdalena Mętel.

Obiekty aluminiowe z oferty firmy MASTA to hale dwuspadowe zbudowane ze stabilnych profili aluminiowych, które dzięki swojej konstrukcji i grubości ścianek są wyjątkowo wytrzymałe, a dodatkowa wkładka profilu nadaje właściwą sztywność konstrukcji w jej newralgicznych miejscach. 

 

masta polska namioty hale masta sp zoo eventy zadaszenie wynajem halfot. MASTA Sp. z o.o.

 

Hale stalowe

Kolejnym ciekawym produktem w ofercie firmy MASTA są hale stalowe a jedną z nich jest konstrukcja ARCTIC z ocynkowanych kratownic, wygiętych w łuk i ze sobą zespawanych. Jest ona doskonałym rozwiązaniem w przypadku zapotrzebowania na duże powierzchnie magazynowe, przestrzenie targowe, hangary, hale widowiskowe, zadaszenia boisk, sal gimnastycznych, basenów i innych obiektów sportowych i przemysłowych. 

Hala ARCTIC przygotowana jest na każde warunki atmosferyczne: posiada obciążenia śnieżne do 350 kg/m2 i obciążenia wietrzne do 130 km/h. Dodatkowo ze względu na łukowy kształt dachu nie wymaga ona odśnieżania. Poszycie dachu stanowi wysokiej jakości membrana PCV o grubości 900g/m2 lub odpowiednio wygięta blacha. Ściany boczne hali w zależności od przeznaczenia hali mogą być wykonane z trudnopalnego poszycia PCV, blachy lub izolacyjnych płyt warstwowych. Oprócz standardowych bram i drzwi, hale ARCTIC można wyposażyć także w doki załadunkowe.

 

namioty na targi zimowe hale magazyny masta polska Hale termiczne ALU Thermo  fot. MASTA Sp. z o.o.

 

Redukcja kosztów

– Zarówno hale aluminiowe jak i stalowe produkujemy w wersji termoizolacyjnej. Struktury te są dodatkowo izolowane termicznie, co gwarantuje zachowanie stałej temperatury wewnątrz hali, a także zapobiega zjawisku kondensacji – mówi Magdalena Mętel.

Ściany boczne hal z systemem dachów termicznych budowane są z paneli warstwowych, wykonanych z blachy stalowej lakierowanej oraz rdzenia poliuretanowego. W przypadku hal aluminiowych dach hali stanowi membrana wypełniona powietrzem, które za pomocą specjalnej pompy utrzymywane jest pod stałym ciśnieniem. W halach ARCTIC poszycie zabezpieczone jest wełną mineralną, folią paraizolacyjną i wykończeniową warstwą blachy. 

Szybki montaż, estetyczny wygląd oraz wysokiej jakości materiały stanowią niewątpliwą zaletę modułowych systemów zadaszeń MASTA.

 

namioty dla firm hale przemyslowe fot. MASTA Sp. z o.o.

 

Kompleksowo, pod indywidualne zamówienie

Zespół firmy MASTA doradza i pomaga wybrać najlepsze rozwiązania. 

– Aby  dokładnie zapoznać się z ofertą MASTA najlepiej skontaktować się z naszym działem handlowym, gdzie zostanie przygotowana kompleksowa i dostosowana do potrzeb klienta oferta – zapewnia Magdalena Mętel.

Na stronie www.mastapolska.pl można zapoznać się z szeroką ofertą firmy jak również ze zdjęciami i opisami różnych realizacji. 

 

Aby skontaktować się z firmą zajrzyj na www.mastapolska.pl

 

70-001 Szczecin, ul. Autostrada Poznańska 1, woj. zachodniopomorskie
tel. 914894649,


Liczba odwiedzin: 1259 | Data publikacji: 2013-10-08

Skontaktuj się z firmą


Chcesz zamówić produkt usługę tej firmy lub zapytać o więcej szczegółów?
Skorzystaj z formularza kontatowego poniżej:

Podobne artykuły


hale magazynowe
Czy magazyn lub sklep da się wybudować...
Hale namiotowe magazynowe to coraz częściej wybierana...
Lekkie hale bezfundamentowe najpowszechniej wykorzystywane są w...
Rozwój różnych gałęzi gospodarki stał się motorem...
Ekonomia i funkcjonalność – to chyba pierwsze...
Świadomość klientów na temat zalet obiektów opartych...
Dynamicznie rozwijające się rolnictwo wymaga wymaga rozwiązań...
Pilnie potrzebujesz hali magazynowej dla towaru, który...
Kwestię przechowywania maszyn, płodów rolnych czy towaru...
Dynamiczny rozwój rynku konstrukcji hal stalowych w...
23.07.2015 | Podnośniki
Charakterystyczne dla naszych czasów dążenie do maksymalnego...
20.02.2015 | Remonty, renowacje
Jednym z podstawowych kryteriów, które decydują o...
Hala namiotowa całoroczna lub sezonowa to obiekt,...
W odróżnieniu od budynków murowanych, hale ze...
29.08.2016 | Remonty, renowacje
Przygotowanie projektu, uzyskanie niezbędnych pozwoleń, realizacja –...
07.04.2021 | Składy budowlane
Niezastąpione na halach, w magazynach, na stacjach...
Firma Conexx®, specjalizująca się w budowie hal...
Niekończące się formalności, kilogramy papierów, pozwoleń –...
keramzyt-impregnowany
29.08.2018 | Kruszywa
Budownictwo mieszkaniowe jedno- i wielorodzinne, garaże, budynki...
W ostatnich latach polskie budownictwo przechodzi ogromną...
20.10.2016 | Stalowe konstrukcje
Wybór systemu, w jakim zbudujemy dom, garaż,...
23.09.2015 | Stalowe konstrukcje
Tradycyjny system budowli murowanych, mimo że wciąż...

Firmy z tej branży


Szukasz innej firmy z Twojej okolicy, która działa w tej branży? Poniżej przedstawiliśmy wybrane firmy z tej branży.
woj. małopolskie
woj. podkarpackie
woj. pomorskie
woj. śląskie
woj. wielkopolskie

Słowa kluczowe: hale magazynowe, namioty, masta polska, wynajem namiotów, eventy,
porozmawiaj
z ekspertem
Chcesz porozmawiać z ekspertem?
Zostaw swój numer a oddzwonimy