Po sezonie basen stelażowy można kupić znacznie taniej

Kiedy najlepiej kupować baseny stelażowe?

Zdecydowana większość zainteresowanych czeka z zakupem basenu do lata, co niekoniecznie się opłaca… Wraz z nastaniem pierwszych, ciepłych dni, ceny basenów stelażowych rosną w zawrotnym tempie. Zostawiając decyzję na ostatnią chwilę, przepłacimy około kilkaset złotych. Co więcej, w ścisłym sezonie w sklepach często zaczyna brakować najpopularniejszych modeli basenów, co może zmusić nas do zakupu zbiornika, który nie do końca spełnia nasze oczekiwania. Dlatego warto rozważyć zakup basenu po sezonie – jesienią, zimą lub wczesną wiosną. W tym okresie:

• chętnych jest zdecydowanie mniej, więc istnieje szansa upolowania modelu, który w sezonie był nie do zdobycia;

• możemy kupić basen w znacznie niższej cenie, np. w ramach posezonowych wyprzedaży albo z ekspozycji (to właśnie jesienią organizowane są najlepsze promocje);

• realizacja zamówień często przebiega dużo szybciej;

• w sklepach z basenami nie ma tłumów, co pozwala obsłudze poświęcić każdemu klientowi więcej czasu na rozmowę i dobór optymalnego rozwiązania;

• mamy jeszcze sporo czasu na przygotowanie podłoża pod basen, przemyślenie ewentualnej zabudowy itd.

Zaoszczędzone pieniądze możemy zainwestować np. w akcesoria basenowe albo w stworzenie efektownej zabudowy basenu, aby stał się on spójnym, całorocznym elementem architektury ogrodu.

Gdzie po sezonie kupić basen stelażowy z pompą?

Odwiedziłeś stacjonarny sklep ogrodniczy i usłyszałeś, że sezon na baseny stelażowe już się skończył? Na szczęście są jeszcze sklepy internetowe, jak Dollo.pl, gdzie przez cały rok możemy kupić prostokątny lub okrągły basen stelażowy. Oprócz kilku kształtów, do wyboru pozostają różne rozmiary basenów stelażowych.

Jeśli zastanawiasz się, na jaką firmę/markę postawić, to polecamy baseny stelażowe Bestway oraz Intex. To obecnie dwie czołowe marki na basenowym rynku. Oferują wysokiej jakości, wielosezonowe produkty w różnych rozmiarach, kształtach, a nawet stylach wykończenia. Do kluczowych zalet basenów Bestway i Intex należą także: wyjątkowo przystępne ceny oraz mnogość akcesoriów dodawanych przez producenta. Nawet decydując się na niedrogi basen Bestway lub Intex, masz szansę otrzymać dodatkowe elementy, które zwiększą komfort i bezpieczeństwo kąpieli. Są to m.in. pompa, filtry, drabinka czy pokrywa basenowa. Kupując tak kompletny zestaw, nie musisz się potem martwić, jak przykryć basen stelażowy albo jak go czyścić. Wszystko, co potrzebne na start, będziesz mieć od razu pod ręką.

Okrągły basen stelażowy BESTWAY z pokrywą w zestawie

Dlaczego warto zdecydować się na basen stelażowy?

Baseny stelażowe, stosunkowo niewielkim kosztem, zapewniają wodną rozrywkę dzieciom i dorosłym – bez tłumów, pozwolenia na budowę i wydawania majątku na bilety do aquaparku. Własny basen to także intymna strefa relaksu, sposób na podniesienie prestiżu posesji oraz szansa uniezależnienia się od pandemicznych restrykcji. Jeśli publiczne miejsca rekreacyjne znowu zostaną zamknięte, nie musisz się tym przejmować. Będziesz mieć własny basen, który odpowiednio eksploatowany, posłuży domownikom przez wiele sezonów. W sklepach internetowych dostępne są rozmaite kształty i rozmiary basenów stelażowych. Na pewno uda Ci się wśród nich znaleźć model optymalnie dopasowany do potrzeb Twojej rodziny. Jeśli potrzebujesz pomocy, nie wahaj się poprosić o nią pracownika sklepu.