fot. CEMEX 

SUPAFLO jako wylewka anhydrytowa na ogrzewanie podłogowe – dlaczego warto?

SUPAFLO to wylewka anhydrytowa, która jest szczególnie zalecana w przypadku ogrzewania podłogowego, ze względu na wysoki współczynnik przewodzenia ciepła, mniejszą grubość i dokładne otulenie przewodów ogrzewających. Dzięki dużej płynności powstała wylewka tworzy idealnie równą warstwę, a brak skurczu umożliwia wykonanie dużej powierzchni bez konieczności dylatacji. Parametry SUPAFLO pozwalają wykonać podkład o mniejszej grubości, co wpływa na odciążenie konstrukcji podłogi oraz szybsze jej nagrzewanie.

Gwarancja jakości i szybkiej realizacji inwestycji z CEMEX

SUPAFLO produkowany jest na skomputeryzowanych wytwórniach betonu CEMEX, światowego lidera w produkcji materiałów budowlanych, w tym wylewek anhydrytowych na ogrzewanie podłogowe. SUPAFLO dostarczany jest na budowę betonowozami w postaci płynnej i aplikowany przez specjalistyczne firmy wykonawcze zrzeszone w programie CEMEX Xperts. Posiadają one niezbędny sprzęt, umiejętności i doświadczenie, które gwarantuje poprawne wykonanie posadzki.

Wylewka anhydrytowa SUPAFLO – uniwersalność zastosowań i łatwość aplikacji

Za pomocą jastrychu SUPAFLO możliwe jest wykonywanie podkładów podłogowych pod płytki ceramiczne, kamienne, panele drewniane i laminowane, grube wykładziny dywanowe, parkiety, deski podłogowe oraz posadzki dekoracyjne. SUPAFLO można stosować wewnątrz budynków w domach, biurach, mieszkaniach, szkołach, szpitalach, kinach, sklepach oraz innych obiektach użyteczności publicznej.

SUPAFLO – mamy rozwiązanie dla Twojej posadzki

W rodzinie wylewek SUPAFLO jest kilka wariantów, które zostały dopasowane do wymagań posadzek końcowych.

SUPAFLO ECONOMICAL pod posadzki pływające z płyt laminowanych lub desek warstwowych oraz płytki ceramiczne o powierzchni do 0,25 m2.

SUPAFLO STANDARD jak SUPAFLO ECONOMICAL oraz pod płytki ceramiczne o powierzchni powyżej 0,25 m2, płytki kamienne, wykładziny z PCV, z kauczuku i linoleum oraz grube wykładziny dywanowe.

SUPAFLO UNIVERSAL jak SUPAFLO STANDARD oraz pod posadzki żywiczne i cienkowarstwowe posadzki dekoracyjne (np. mikrocement).

SUPAFLO WOOD jak SUPAFLO UNIVERSAL oraz pod posadzki drewniane klejone mozaikowe, warstwowe oraz z drewna litego.

Samopoziomująca i gotowa do użycia wylewka anhydrytowa SUPAFLO to:

• doskonałe przewodnictwo cieplne,
• stabilna i wysoka wytrzymałość,
• niższa grubość podkładu,
• estetyka jastrychu – mniej dylatacji,
• pewny produkt od doświadczonego producenta.

fot. CEMEX 

Sprawdź cenę wylewki anhydrytowej na ogrzewanie podłogowe SUPAFLO i skontaktuj się ze specjalistą poprzez formularz na www.betonnadom.pl – posadzki

Sczegółowa oferta produktów marki CEMEX dostęna jest na stronie www.cemex.pl

Rozwój i wdrażanie technologii materiałów budowlanych CEMEX jest częścią globalnego networku ds. badań i rozwoju, na czele z Centrum Badań CEMEX z Siedzibą w Szwajcarii. Prawa autorskie © 2022 / CEMEX Innovation Holding Ltd., Szwajcaria; Wszystkie prawa zastrzeżone. 

02-255 Warszawa, ul. Krakowiaków 46 , woj. mazowieckie
tel. +48 (22) 571 41 00,