CELS Mariusz ButkiewiczAdres firmy:
16-400 Suwałki,
ul. Bakałarzewska 21,
woj. podlaskie

Obszar działania:
cała Polska

Kontakt:
tel. + 48 87 565 34 83
tel. kom. +48 533 200 197 | +48 570 580 100
Email: [email protected]
WWW: cels.pl

CELS Mariusz Butkiewicz

O firmie


CELS jest największą firmą w kraju zajmującą się ocieplaniem domów natryskową pianką poliuretanową. Specjalizuje się w wykonywaniu izolacji termicznych dachów i poddaszy, ociepleniu elewacji, fundamentów oraz wszelkich nietypowych konstrukcji przy użyciu najwyższej jakości pianek otwarto i zamknięto-komórkowych największych światowych producentów.

Dzięki wieloletniej współpracy belgijskiego producenta z Grupą Wykonawczą CELS, z początkiem roku 2019 zostaliśmy jedynym Certyfikowanym Wykonawcą SOUDAL w Polsce w zakresie stosowania pianek o otwartej strukturze komórek. Oznacza to, że każda wykonana przez Zespół CELS izolacja termiczna pianką Soudafoam SPF objęta jest dożywotnią gwarancją producenta.

W temacie izolacji natryskowych, działamy nieprzerwanie od 2010 roku, tworząc Grupę CELS, która łączy doświadczonych wykonawców ocieplających metodą natryskową z wykorzystaniem najlepszych maszyn do natrysku pianki.

Posiadamy 13 ekip natryskowych działających na terenie całego kraju. Nasi klienci otrzymują najlepszą ofertę na rynku, zarówno pod względem jakości jak i terminu prac.

Wybierając naszą firmę masz gwarancję, że twój dom zyska trwałą, jednorodną i pozbawioną mostków termicznych izolację z pianki poliuretanowej.

Produkty i Usługi


Izolacja z pianki poliuretanowej to bardzo popularny sposób ocieplania budynków.

Doskonale izoluje termicznie, oddycha, pochłania dźwięki oraz skutecznie wypełnia nawet najbardziej niedostępne miejsca. Dodatkowo jest to metoda szybka w aplikacji. W ciągu 3-5 sekund pianka zwiększa swoją objętość ok. 120 razy.

Izolacja może być nakłada bezpośrednio na:

– membrany,

– drewno,

– blachy,

– płyty,

– beton itp.

Pianka w miejscu instalacji nie zmienia swoich właściwości oraz usztywnia konstrukcję, co stanowi trwałą izolację na lata.

Zachęcamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami, który bardzo chętnie odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania.

Konsultacje, pomiar i wycena – gratis.

CELS wybierz lidera!

www.cels.pl

Artykuły o tej firmie


21.08.2014 | Natryski pianki
Izolacje wykonywane metodą natryskową coraz częściej wypierają...
02.03.2015 | Natryski pianki
W dzisiejszych czasach każdy inwestor wie, że...
27.01.2017 | Natryski pianki
Firma CELS jest jedną z wiodących firm...
30.11.2017 | Natryski pianki
Marketing marketingiem, a fakty faktami. Kto z...
12.03.2019 | Natryski pianki
Izolacja natryskowa pianką PUR zyskuje na popularności....

Słowa kluczowe: izolacje z pianki poliuretanowej, izolacje termiczne, cels, pianka poliuretanowa, ocieplanie domów pianą PUR, ocieplanie domów pianą poliuretanową, natryski pianki, montaż drzwi, montaż okien, bezpieczne drzwi, bezpieczne okna, okna dla najbardziej wymagających, nowoczesne okna pcv, okna drewniane, okna aluminiowe, modne okna, energooszczędne okna, niezawodne drzwi wewnętrzne, drzwi aluminiowe,