CELS Mariusz ButkiewiczAdres firmy:
16-400 Suwałki,
ul. Bakałarzewska 21,
woj. podlaskie
Zobacz na mapie


Kontakt:
tel. + 48 87 565 34 83
tel. kom. +48 664 700 150
Email: biuro@cels.pl
WWW: www.cels.pl

CELS Mariusz Butkiewicz

O firmie


CELS jest wiodącą firmą zajmującą się ocieplaniem domów pianką poliuretanową. Specjalizuje się w wykonywaniu ociepleń poddaszy, dachów, elewacji, fundamentów oraz nietypowych konstrukcji przy użyciu pianki otwarto i zamknięto-komórkowej.


Od ponad 7 lat tworzymy grupę CELS, która łączy doświadczonych wykonawców ocieplających metodą natryskową z wykorzystaniem najlepszych materiałów.


Działamy na terenie 7 województw: podlaskim, warmińsko-mazurskim, wielkopolskim, pomorskim, zachodnio-pomorskim, mazowieckim i lubelskim.


Posiadamy 6 oddziałów działających na sprawdzonym i nowoczesnym sprzęcie.


Dzięki już zdobytemu doświadczeniu nasza firma jest autoryzowanym wykonawcą izolacji pianką Icynene.


Wybierając naszą firmę masz gwarancję, że twój dom zyska trwałą, jednorodną i pozbawioną mostków termicznych izolację z pianki poliuretanowej.

Produkty i Usługi


Izolacja z pianki poliuretanowej to bardzo popularny sposób ocieplania budynków.


Doskonale izoluje termicznie, oddycha, pochłania dźwięki oraz skutecznie wypełnia nawet najbardziej niedostępne miejsca. Dodatkowo jest to metoda szybka w aplikacji. W ciągu 3-5 sekund pianka zwiększa swoją objętość ok. 120 razy.


Izolacja może być nakłada bezpośrednio na:

- membrany,

- drewno,

- blachy,

- płyty,

- beton itp.


Pianka w miejscu instalacji nie zmienia swoich właściwości oraz usztywnia konstrukcję, co stanowi trwałą izolację na lata.

Zachęcamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami, który bardzo chętnie odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania.

Konsultacje, pomiar i wycena - gratis.

CELS wybierz lidera!

www.cels.pl

Galeria


Artykuły o tej firmie


21.08.2014 | Natryski pianki
Izolacje wykonywane metodą natryskową coraz częściej wypierają tradycyjne metody. Jako rozwiązanie niezwykle skuteczne i paroprzepuszczalne stosowane są do ocieplania różnego rodzaju budynków – również tych najbardziej nietypowych. O zalety izolacji natryskowych zapytaliśmy Damiana Szlaużysa, doradcę techniczno-handlowego w firmie CELS - Izolacje Dla Wymagających.
02.03.2015 | Natryski pianki
W dzisiejszych czasach każdy inwestor wie, że dobre ocieplenie budynku to kwestia, której absolutnie nie można bagatelizować. Jednak jaką metodę izolacji wybrać, gdy na rynku mnóstwo jest różnych systemów ocieplania, a każdy producent twierdzi, że to właśnie jego wyroby dają najwyższą skuteczność? Przede wszystkim warto dokładnie przeanalizować, co daje nam konkretne rozwiązanie, zanim zdecydujemy się na jego zakup.
27.01.2017 | Natryski pianki
Firma CELS jest jedną z wiodących firm na rynku izolacji natryskowych. Swoje usługi świadczy nieprzerwanie od ponad 7 lat angażując się w realizację inwestycji na coraz większym obszarze Polski. Widać to doskonale na stronie internetowej firmy, gdzie na mapce zadowolonych klientów co chwilę pojawiają się nowe lokalizacje. Zdecydowana większość tych inwestycji to ocieplanie poddaszy i dachów pianą miękką, jednak nie brakuje również klientów, którzy wybierają pianę twardą do ocieplania fundamentów, hal i budynków inwentarskich.
30.11.2017 | Natryski pianki
Marketing marketingiem, a fakty faktami. Kto z nas nie podpisałby się pod takim twierdzeniem? Dotyczy ono każdej możliwej branży, w tym również izolacji natryskowych pianami poliuretanowymi. Ich wykonawcy zachwalają zalety takiego rozwiązania, szczegółowo wyliczając je na swoich stronach internetowych. Jak ma się teoria do praktyki? Pytamy o to Pana Marcina ze Sztumu, który półtora roku temu zdecydował się na ocieplenie poddasza pianką poliuretanową, powierzając to zadanie znanej i cenionej firmie CELS.

Słowa kluczowe: