CELS Mariusz ButkiewiczAdres firmy:
16-400 Suwałki,
ul. Bakałarzewska 21,
woj. podlaskie

Obszar działania:
cała Polska

Kontakt:
tel. + 48 87 565 34 83
tel. kom. +48 533 200 197 | +48 570 580 100
Email: [email protected]
WWW: www.cels.pl

CELS Mariusz Butkiewicz

O firmie


CELS jest największą firmą w kraju zajmującą się ocieplaniem domów natryskową pianką poliuretanową. Specjalizuje się w wykonywaniu izolacji termicznych dachów i poddaszy, ociepleniu elewacji, fundamentów oraz wszelkich nietypowych konstrukcji przy użyciu najwyższej jakości pianek otwarto i zamknięto-komórkowych największych światowych producentów.

Dzięki wieloletniej współpracy belgijskiego producenta z Grupą Wykonawczą CELS, z początkiem roku 2019 zostaliśmy jedynym Certyfikowanym Wykonawcą SOUDAL w Polsce w zakresie stosowania pianek o otwartej strukturze komórek. Oznacza to, że każda wykonana przez Zespół CELS izolacja termiczna pianką Soudafoam SPF objęta jest dożywotnią gwarancją producenta.

W temacie izolacji natryskowych, działamy nieprzerwanie od 2010 roku, tworząc Grupę CELS, która łączy doświadczonych wykonawców ocieplających metodą natryskową z wykorzystaniem najlepszych maszyn do natrysku pianki.

Posiadamy 13 ekip natryskowych działających na terenie całego kraju. Nasi klienci otrzymują najlepszą ofertę na rynku, zarówno pod względem jakości jak i terminu prac.

Wybierając naszą firmę masz gwarancję, że twój dom zyska trwałą, jednorodną i pozbawioną mostków termicznych izolację z pianki poliuretanowej.

Produkty i Usługi


Izolacja z pianki poliuretanowej to bardzo popularny sposób ocieplania budynków.

Doskonale izoluje termicznie, oddycha, pochłania dźwięki oraz skutecznie wypełnia nawet najbardziej niedostępne miejsca. Dodatkowo jest to metoda szybka w aplikacji. W ciągu 3-5 sekund pianka zwiększa swoją objętość ok. 120 razy.

Izolacja może być nakłada bezpośrednio na:

– membrany,

– drewno,

– blachy,

– płyty,

– beton itp.

Pianka w miejscu instalacji nie zmienia swoich właściwości oraz usztywnia konstrukcję, co stanowi trwałą izolację na lata.

Zachęcamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami, który bardzo chętnie odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania.

Konsultacje, pomiar i wycena – gratis.

CELS wybierz lidera!

www.cels.pl

Artykuły o tej firmie


21.08.2014 | Natryski pianki
Izolacje wykonywane metodą natryskową coraz częściej wypierają...
02.03.2015 | Natryski pianki
W dzisiejszych czasach każdy inwestor wie, że...
27.01.2017 | Natryski pianki
Firma CELS jest jedną z wiodących firm...
30.11.2017 | Natryski pianki
Marketing marketingiem, a fakty faktami. Kto z...
12.03.2019 | Natryski pianki
Izolacja natryskowa pianką PUR zyskuje na popularności....

Słowa kluczowe: izolacje z pianki poliuretanowej, izolacje termiczne, cels, pianka poliuretanowa, ocieplanie domów pianą PUR, ocieplanie domów pianą poliuretanową, natryski pianki