Prostokątny kształt szlachetnej kostki Malta firmy Buszrem, to jej cecha charakterystyczna. Sześć kostek o różnej długości boku (w tym jedna kwadratowa), tworzą całą rodzinę produktów o łatwo rozpoznawalnej, prostej formie.

Standardowa grubość 6 cm pozwala z powodzeniem stosować ją nie tylko na ogrodowych ścieżkach, ale również domowym podjeździe. Malta to propozycja dla osób, które cenią nawierzchnie kształtowane prostymi liniami i geometrycznymi kształtami. Jeden z boków kostki to zawsze 18,2 cm. Pozostałe mogą mieć: 13,6 cm; 16,0 cm; 18,2 cm; 20,5 cm; 25,1 cm; 27,4 cm. To stwarza szerokie pole do popisu przy aranżacji przydomowej przestrzeni. Malta jest kostką bezfazową, dlatego ułożona zgodnie ze sztuką budowlaną tworzy równą i gładką nawierzchnię, przyjazną nawet dla wysokich obcasów.

Spokój i harmonię swojej regularności Malta wzmacnia dostępną kolorystyką. Barwy – jasnoszara, granitowa, melanż antracytowy (bazalt w połączeniu z granitem) oraz żółty – powstały w wyniku pokrywania górnej warstwy kostki naturalnymi kruszywami. Jeśli w projekcie pojawią się nawierzchnie o fantazyjnych kształtach i skomplikowanych wzorach, można z powodzeniem połączyć ją z drobną, płukaną kostką Kreta. Stwarza to dodatkowo nowe możliwości w operowaniu barwą i akcentowaniem wybranych fragmentów nawierzchni.


Data publikacji: 2017-01-09

Podobne technologie i poradniki


Jak czyścić kostkę brukową i jej nie...
Kostka przepuszczająca wodę sposobem na oszczędności Zwiększona...
Jak wyczyścić betonową kostkę brukową samodzielnie? Betonowa...
fot. BRUK-BET® Sp. z o.o. | Creativ...
Umiejętne zastosowanie małej architektury pozwala na zrównoważone...
fot. BRUK-BET® Sp. z o.o. | Architector...
Eko kratki to ażurowe płyty z tworzywa,...
Z przyjemnością informujemy, że w wyniku przeprowadzonego...