Doświadczenie i kompetencja w zakresie produkcji i usług

Rzetelny producent konstrukcji stalowych

Firma KOLB, polski producent konstrukcji stalowych, nieustannie dąży do rozwoju zakresu swoich usług, inwestując w swój zakład oraz rozwój parku maszynowego. Przedsiębiorstwo jest właśnie na etapie zakończenia budowy nowej hali o powierzchni 1800 m2, która przeznaczona będzie pod elementy stalowe z obróbką mechaniczną.

Zakład KOLB z miejscowości Kolonowskie zajmuje się produkcją konstrukcji stalowych budowlanych, które znajdują zastosowanie m.in. jako hale produkcyjne, usługowe, markety, galerie, jak również stacje benzynowe czy też salony samochodowe. Firma z powodzeniem zajmuje się także projektowaniem i produkcją bardziej skomplikowanych konstrukcji maszynowych. Elementy maszynowe to konstrukcje obrabiane, stosowane w maszynach oraz kolejnictwie i transporcie. KOLB to także producent układnic wysokiego składowania. Przedsiębiorstwo oferuje w tym zakresie różnorodne belki stalowe, jak również belki suwnicowe i konstrukcje dźwignic. Firma zajmuje się także montażem konstrukcji stalowych hal oraz świadczy kompleksowe usługi budowlane. Od 2008 roku firma KOLB jest częścią Grupy Kapitałowej Stalprofil S.A. oraz Izostal.

Producent konstrukcji stalowych o szerokim portfolio wyrobów i usług

Bogata wiedza oraz wieloletnie doświadczenie wykwalifikowanych pracowników z firmy KOLB sprawia, że przedsiębiorstwo z powodzeniem realizuje duże inwestycje, jak również elastycznie podchodzi do mniejszych projektów. Ten producent konstrukcji stalowych od wielu lat zaopatruje w swoje wyroby różnorodnych odbiorców z wielu branż z całej Polski, jak również zagranicy. Obiekty inżynierskie oraz budowlane spod skrzydeł spółki KOLB można spotkać m.in. w Niemczech oraz Austrii. Firma działa w sektorze konstrukcji stalowych od 1995 roku.

Projektowanie konstrukcji stalowych budowlanych według projektu

Wiele doskonale przeprowadzonych inwestycji na przestrzeni lat ugruntowało pozycję KOLB na polskim rynku. Dziś ten producent konstrukcji stalowych wytwarza produkty także według projektu zleceniodawcy. Producent oferuje możliwość malowania konstrukcji, zarówno farbami podkładowymi, jak i nawierzchniowymi. Istnieje także opcja malowania konstrukcji stalowych farbami do zabezpieczeń pożarowych oraz cynkowania elementów.

Konstrukcje stalowe maszynowe dla wielu branż przemysłowych

Firma KOLB wyspecjalizowała się w produkcji konstrukcji stalowych o wyższym stopniu przetworzenia. Konstrukcje stalowe maszynowe, o których mowa, to spawane zespoły, wymagające obróbki mechanicznej oraz bardzo wysokiej jakości wykonania. Znajdują one zastosowanie m.in. w produkcji konstrukcji maszyn i urządzeń, a także elementów montażowych i remontowych dla taboru kolejowego. Producent konstrukcji maszynowych informuje, że produkowane wyroby o doskonałych parametrach i jakości z powodzeniem sprawdzają się także w branży odlewnictwa, produkcji układnic wysokiego składowania, a także konstrukcji linii technologicznych. Także w tym przypadku, KOLB proponuje dodatkowo wykonanie antykorozyjnego zabezpieczenia wytwarzanych konstrukcji stalowych poprzez ich malowanie albo cynkowanie.

Montaż konstrukcji stalowych

Wyspecjalizowane ekipy firmy KOLB pomagają w montażu konstrukcji stalowych, jak również systemów transportu technologicznego oraz hali różnego rodzaju. Firma oferuje pomoc w zakresie montażu obudowy hali oraz jej dachu, bramy, drzwi czy okien. Usługa montażu konstrukcji stalowych obejmuje zarówno elementy zaprojektowane i wyprodukowane przez firmę KOLB, jak również konstrukcje własne klienta. Co więcej, przedsiębiorstwo oferuje także przeprowadzanie montażu konstrukcji nietypowych w przypadku indywidualnych projektów odbiorcy.

Stawiają na jakość i zadowolenie

Firma KOLB ogromną wagę przykłada do jakości oferowanych konstrukcji stalowych. Nad procesem projektowym, wytwórczym oraz montażowym czuwają doskonale wykwalifikowani pracownicy firmy. Zarząd KOLB zdaje sobie sprawę z tego, jak wielką wartość dla firmy stanowi doświadczony oraz wysoko zmotywowany pracownik na każdym szczeblu produkcji, dlatego producent konstrukcji stalowych przykłada wielką wagę do rozwoju oraz wspierania zatrudnionych w swojej siedzibie osób, aby w efekcie jeszcze lepiej obsłużyć i spełnić oczekiwania odbiorców swoich konstrukcji stalowych.

Z pełną ofertą firmy można zapoznać się na stronie: www.kolb.pl, www.izostal.com.pl, www.stalprofil.com.pl


Liczba odwiedzin: 34 | Data publikacji: 2019-07-24

Skontaktuj się z firmą


Chcesz zamówić produkt usługę tej firmy lub zapytać o więcej szczegółów?
Skorzystaj z formularza kontatowego poniżej:

Podobne artykuły


18.04.2018 | Transport
Zaostrzające się przepisy BHP nie są wcale...
16.02.2017 | Wykańczanie wnętrz
Pracownicy firm budowlanych często podkreślają, że wznoszenie...
01.08.2018 | Chemia budowlana
Stabilny i trwały montaż ogrodzenia, słupka czy...
22.03.2018 | Dźwigi (żurawie)
Rosnące wymagania inwestorów i odważne koncepcje architektów...
W odróżnieniu od budynków murowanych, hale ze...
09.10.2013 | Stalowe konstrukcje
Rozmowa z Robertem Rak, właścicielem firmy Dachsystem,...
15.07.2019 | Domy drewniane
Wiązary dachowe drewniane to coraz chętniej wybierana...
Kotwa chemiczna i klej do betonu to...
13.05.2019 | Inwestycje budowlane
Kompleksowe zabezpieczenie ścian wykopu w zakresie stateczności,...
21.02.2019 | Rusztowania
Dla zachowania pełnego bezpieczeństwa na budowie niezbędne...
Balustrady z lin pionowych i balustrady z...
Innowacyjne systemy uszczelnień przepustów kablowych i rurowych...
Profesjonalnie wykonany taras wymaga zastosowania zarówno odpowiedniego...
Budownictwo mostowe wymaga rozwiązań, które dosłownie przetrwają...
22.05.2018 | Obiekty rolnicze
Z czego zbudować oborę dla bydła, aby...
11.05.2018 | Posadzki przemysłowe
Posadzki z betonu pod tarczę antyrakietową w...
Aby ogrodzenie posłużyło przez długi czas, musi...
Bezpowrotnie minęły czasy, w których z braku...
17.01.2018 | Grzejniki
Współczesne budownictwo charakteryzują nie tylko rozwiązania o...
Drewno to jeden z najstarszych znanych człowiekowi materiałów...
16.08.2017 | Kontenery
Kontenery spełniają w dzisiejszych czasach ważną funkcję,...

Firmy z tej branży


Szukasz innej firmy z Twojej okolicy, która działa w tej branży? Poniżej przedstawiliśmy wybrane firmy z tej branży.

Słowa kluczowe: Kolb, rzetelny montaż konstrukcji stalowych, montaż konstrukcji stalowych, konstrukcje stalowe, wytrzymałe konstrukcje stalowe, konstrukcje stalowe premium, stal premium, wytrzymała stal,