Hala namiotowa całoroczna producent – MTB

Od przemysłu do sportu: nowa generacja obiektów dla biznesu

Hala namiotowa całoroczna lub sezonowa to obiekt, który wykonywany jest w oparciu o konstrukcję aluminiową, stalową lub z płyt PCV. Popularność takich hal wynika z faktu, że nie wymagają one budowy fundamentów i stanowią coraz lepszy i bardziej trwały odpowiednik dla hal budowlanych, przy oczywistych zaletach finansowych. Można je wykorzystywać jako pomieszczenia magazynowe, hale przemysłowe, namioty imprezowe i sportowe oraz hale pod ujeżdżalnie. Możliwe jest postawienie wersji jedno- lub wielonawowych, wszystko w zależności od przeznaczenia. Hale namiotowe mogą mieć charakter całoroczny lub sezonowy, a wersje wykonane z konstrukcji stalowych są odporne na oddziaływanie czynników atmosferycznych.

Producent hal namiotowych całorocznych, spółka MTB opiera swoją działalność na solidnych fundamentach, które pozwoliły firmie na odważne wejście na rynki poza granicami kraju i konkurencję z międzynarodowymi tuzami rynku pod względem jakości i zakresu oferty handlowej. Misja spółki MTB polega na stwarzaniu i dostarczaniu najwyższej jakości rozwiązań magazynowych dla klientów biznesowych i innych. W swoich działaniach firma bazuje na czterech podstawowych wartościach, kryjących się pod następującymi słowami: ludzie, inicjatywa, jakość i bezpieczeństwo. MTB pragnie zostać liderem w branży magazynowej i stale zwiększać udział swoich produktów w rynku. Dążenie do bycia wszędzie tam, gdzie są potencjalni klienci, doprowadziło do utworzenia rozbudowanej sieci sprzedaży produktów firmy w 35 krajach Europy. Do kontrahentów należą firmy transportowe, budowlane, produkcyjne, dystrybucyjne i rolnicze. Motywem przewodnim działalności spółki jest łączenie nowoczesnych rozwiązań i dynamiki działań.

fot. MTB

MTB to producent hal namiotowych o silnej pozycji na rynku i wysokim poziomie rozpoznawalności. Firma kojarzona jest z pakietem oferowanych wartości w wymiarze produktu oraz jego otoczenia. U podstaw działalności tworzone jest środowisko umożliwiające osiąganie celów strategicznych poprzez wysoki poziom świadomości pracowników wszystkich szczebli. Odpowiedzialność, samodzielność, zaangażowanie, kreatywność, identyfikacja z firmą- wszystko to pozwala na aktywny i realny wpływ na otoczenie rynkowe. Misja firmy MTB to dostarczanie produktu doskonałego pod kątem jakości i cech użytkowych. Jest on wzbogacony o pakiet wartości, do których należą: komunikacja, doradztwo, gwarancje terminowości i kompletności dostaw. Istotną ich częścią jest wsparcie serwisowe w połączeniu z długotrwałym utrzymaniem zadowolenia klienta i pracą nad podtrzymywaniem wzajemnego partnerstwa.

fot. MTB

Hale magazynowe i przemysłowe

Hale namiotowe proponowane przez producenta, nadają się świetnie do bezpiecznego składowania i przechowywania różnorodnych towarów – zarówno tych niezbędnych do pracy, gotowych produktów, jak i pojazdów i maszyn. Zapewniają ochronę przed opadami i skrajnymi temperaturami oraz dostępem niepowołanych osób. Spełniają cele logistyczne, garażowe, przeładunkowe, handlowe, służą jako pomieszczenia dla Służby Celnej, hangary lotnicze i wojskowe, przestrzeń do zimowania jachtów, ale też parkingi, magazyny i biura. Stanowią świetną propozycję dla tych, którzy chcą rozpocząć lub poszerzyć własny biznes. Lekkie, ale też solidne, przy czym ich dodatkową zaletą jest pełna funkcjonalność i niższe koszty utrzymania w porównaniu z budynkami murowanymi. Atrakcyjna cena oraz krótki czas realizacji zamówienia sprawiają, że rozwiązanie to wybiera coraz więcej przedsiębiorców. Przykładowe zastosowania: hale warsztatowe, serwisowe, usługowe, myjnie samochodowe, pieczarkarnie, hale lakiernicze.

fot. MTB

Hale imprezowe i sportowe

Firma MTB jest producentem hal namiotowych, idealnego rozwiązania dla firm eventowych oraz z branży HoReCa. Zachowując spore oszczędności, mogą się one stać właścicielami obiektu imprezowego. Imprezowe hale namiotowe wyróżniają się funkcjonalnością, ale też wysoką estetyką wykonania. Mogą pełnić rolę pomieszczeń konferencyjnych, targowych, koncertowych i wystawienniczych. Świetnie nadają się na bankiety, mogą mieścić instalacje ogrodowe, mając jednocześnie cały wachlarz zastosowań handlowych. Można w nich organizować wesela, oferować usługi gastronomiczne, okolicznościowe i cateringowe. Hale namiotowe przeznaczone pod działalność sportową pozwalają użytkownikom na komfortowe uprawianie aktywności fizycznej niezależnie panujących na zewnątrz warunków pogodowych. Są fantastycznym rozwiązaniem dla klubów sportowych, szkół, czy też jednostek wojskowych. Ich ceny oraz utrzymanie są znacznie niższe niż w przypadku murowanych obiektów sportowych.

fot. MTB

Hale namiotowe całoroczne – szczegóły techniczne

MTB oferujemy nowe hale namiotowe w różnych konfiguracjach i wielkościach, w tym w wersji z dwiema bramami wjazdowymi. Czas realizacji zamówienia nie przekracza dwóch dni roboczych. Namiot dostarczany jest w kilkunastu kartonach na jednej palecie. Główna konstrukcja oparta jest na grubych rurach stalowych fi 50mm oraz łącznikach fi 54mm, jest ocynkowana ogniowo i trwale połączona śrubami na wylot. Stosowane jest jedynie wytrzymale tworzywo PVC podobne do stosowanego na samochodach typu TIR. Poszycie posiada wysoką gramaturę 560g/m2, odporność na promienie UV oraz temperatury w zakresie od -40 do +60°C, jest również całkowicie wodoszczelne.

fot. MTB

System AIR CONTROL zapobiega skraplaniu sie wody w środku namiotu, który jest wyposażony w rzepy uszczelniające (system HERMETIC), a ścianki boczne posiadają fartuch retencyjny. Dwie bramy umieszczone są na przestrzał, po obu stronach namiotu, a każda posiada dwa niezależne skrzydła zapinane na zamek, które można rozsuwać na boki lub rolować do góry. Wjazd zbudowany jest z plandeki PVC 500 g/m2. Bramę mocuje się na specjalnych gumkach z kulką, dzięki czemu w łatwy i szybki sposób można ją zdemontować i uzyskać wjazd o pełnej szerokości namiotu i wysokości ściany bocznej. Waga tej hali namiotowej to 340kg. Obiekty tego typu można stawiać bez pozwoleń, nawet na trawie, a firma MTB posiada możliwość ustawienia do 5 tysięcy hal namiotowych. Producent zapewnia klientom wysyłkę nawet w ciągu jednego dnia, a obiekt może postawić firmowa ekipa monterska lub klient we własnym zakresie.

Więcej informacji na temat firmy i jej oferty znajdziemy na stronie www.mtb-tent.pl

89-600 Chojnice, ul. Zamieście 9, woj. pomorskie
tel. +48 791 712 164 , +48 791 712 164,


Liczba odwiedzin: 770 | Data publikacji: 2020-04-07

Skontaktuj się z firmą


Chcesz zamówić produkt usługę tej firmy lub zapytać o więcej szczegółów?
Skorzystaj z formularza kontatowego poniżej:

Podobne artykuły


Jakość materiałów konstrukcyjnych bezpośrednio przekłada się na...
14.09.2017 | Izolacje akustyczne
Wejście w życie nowej normy dotyczącej akustyki...
12.07.2017 | Izolacje
Bezpieczny dom to marzenie każdego z nas....
Czasy, w których pracownicy budowy musieli wykorzystywać...
Doświadczenie wykonawców i późniejszych użytkowników pozwala stwierdzić...
Dla polskiej branży budowlanej drewno staje się...
03.03.2021 | Systemy budowlane
Nowoczesne materiały budowlane pozwalają przyspieszyć prace i...
28.02.2019 | Beton komórkowy
Pianobeton jest znanym materiałem budowlanym, a liczba...
Ekologia, energooszczędność, wytrzymałość – materiały budowlane dziś,...
19.04.2017 | Agregaty
Czasy, w których kreatywni majsterkowicze remontowali i...
22.10.2015 | Domy drewniane
Moda na niektóre materiały budowlane lub trendy...
Trend, aby w aranżowaniu przestrzeni wokół nas...
09.03.2021 | Energia ekologiczna
Zainteresowanie domowymi elektrowniami słonecznymi rośnie w Polsce...
Płaskie dachy mają wiele zalet: to więcej...
07.04.2020 | Energia ekologiczna
Fotowoltaika na dachu, jeszcze niedawno kojarzona raczej...
05.03.2020 | Domy drewniane
Budowa domów energooszczędnych to dziś hasło, pod...
24.02.2020 | Izolacje
Wysoka wilgotność murów stanowi zagrożenie zarówno dla...
12.02.2020 | Obiekty rolnicze
Budynki inwentarskie w konstrukcji stalowej, jakie oferuje...
28.01.2020 | Domy prefabrykowane
Doświadczony producent domów modułowych Moodhouse spod Poznania...
03.01.2020 | Posadzki przemysłowe
Najczęstszym elementem w obiekcie, który jest wykonywany...
05.09.2019 | Natryski pianki
Właściwa izolacja termiczna domu to dziś nie...
09.08.2019 | Remonty, renowacje
Remont przeprowadzony szybko, sprawnie, rzetelnie? Wielu z...

Firmy z tej branży


Szukasz innej firmy z Twojej okolicy, która działa w tej branży? Poniżej przedstawiliśmy wybrane firmy z tej branży.
woj. małopolskie
woj. podkarpackie
woj. pomorskie
woj. śląskie
woj. wielkopolskie

Słowa kluczowe: MTB Materiały Budowlane, MTB, materiały budowlane, materiały budowlane chojnice, skład budowlany, materiały budowlane dla klienta, najlepsze materiały budowlane, dobre materiały budowlane, materiały budowlane wysokiej jakości, materiały budowlane dobrej jakości, hale, namioty, magazyny, magazyny na wynajem, magazyny do wynajmu, namioty imprezowe, hale namiotowe, hale magazynowe, hala namiotowa całoroczna, hala namiotowa producent,
porozmawiaj
z ekspertem
Chcesz porozmawiać z ekspertem?
Zostaw swój numer a oddzwonimy