Nie będzie przesadą stwierdzenie, że pracownicy firmy Kominus o stali wiedzą wszystko. Przedsiębiorstwo od ponad 20 lat produkuje nowoczesne systemy kominowe ze stali, które z powodzeniem sprawdzają się w domach jedno i wielorodzinnych, jak również w budynkach użyteczności publicznej, usługowych i przemysłowych. Wiedza o tym, jak obrabiać stal, a także zaawansowany park maszynowy pozwoliły firmie poszerzyć ofertę o skrzynki gazowe. Stal nierdzewna (satynowa), z jakiej są one wytwarzane, poddana jest procesowi szczotkowania. Dzięki temu jest ona nie tylko trwała oraz odporna na zewnętrzne warunki atmosferyczne i korozję, ale także przykuwa uwagę estetyką i nowoczesnym wyglądem.

fot. Kominus Polska

Skrzynka gazowa ze stali nierdzewnej

Kominus oferuje skrzynki gazowe w wersji natynkowej albo wpuszczane w ścianę. Możliwe jest ponadto wykonanie skrzynki, która zamiast bocznych ścianek wyposażona jest w uchwyty montażowe. Dzięki nim można w łatwością dopasować szafkę gazową do każdego otworu z gazomierzem. Ostatni wariant dostępny jest na indywidualne zamówienie.

Co istotne – wszystkie produkowane przez Kominus skrzynki gazowe ze stali nierdzewnej mają fabrycznie wykonane otwory wentylacyjne, co gwarantuje bezpieczną eksploatację. Z kolei solidne, mocne zawiasy oraz zamek na klucz trójkątny chronią przed ingerencją niepowołanych do tego osób, a jednocześnie umożliwiają swobodny dostęp służbom pożarniczym czy gazowym.

Wszystkie wyroby spełniają wymagane przepisami prawa normy dotyczące montażu skrzynki gazowej na budynku oraz osłony licznika gazowego i mogą być stosowane wewnątrz oraz na zewnątrz budynku.

fot. Kominus Polska

Wygląd ma znaczenie

Projektując i wykonując skrzynki gazowe ze stali nierdzewnej, firma Kominus położyła duży nacisk nie tylko na kwestie praktyczne. Mając na względzie fakt, że szafka gazowa musi harmonijnie dopasować się do różnych budynków, wiele uwagi poświęcono też kwestiom estetyki. Z tego powodu każda skrzynka Kominus jest wykonana jest z ogromną precyzją i starannością.

Możliwe jest malowanie proszkowe na dowolny kolor z palety RAL, co ułatwia dobór szafki gazowej do indywidualnych potrzeb i upodobań. Dzięki temu skrzynka ze stali nierdzewnej może stać się dyskretnym elementem, niemal niewidocznym na ścianie lub też oryginalnie kontrastować z elewacją i nadawać jej nieoczywiste akcenty.

fot. Kominus Polska

Satynowy, nowoczesny design szafek gazowych firmy Kominus sprawia, że z powodzeniem wpiszą się one w różne gusta i style architektoniczne. Dostępna jest rozbudowana gama produktów w różnych konfiguracjach. Istnieje ponadto możliwość dopasowania skrzynki gazowej ze stali nierdzewnej nawet do najbardziej nietypowych budynków, bo przedsiębiorstwo jest w stanie wykonać szafkę na indywidualne zamówienie, co w równej mierze dotyczy rozmiaru, jak i koloru.

Więcej informacji na stronie: www.sklep.kominus.com.pl

32-015 Kłaj k. Krakowa, ul. Łężkowice 112, woj. małopolskie
tel. +48 12 284 27 73,