Instalatorzy, którzy postawili na sprawdzone produkty Wavin, już teraz mogą cieszyć się doskonałą jakością oraz wygodną pracą. Producent przygotował jednak dla nich dodatkowe atrakcje planowane na jesień bieżącego roku.

fot. Wavin 

Zdobądź stylową czapkę

Na stronie kampanii możemy zagrać w grę online, która polega na złapaniu spadających instalatorów. Jeśli uzyskamy minimum 200 punktów to wygramy stylową czapkę z daszkiem. Gra trwa jedynie 50 sekund, ale trzeba być uważnym i łapać wyłącznie dobrych instalatorów oraz omijać tych z ujemnymi punktami.

fot. Wavin 

Za zakupy na 4000 zł netto odbierz głośnik JBL GO3

Kolejną gratką dla instalatorów, szczególnie tych, którzy cenią sobie muzykę podczas pracy, jest możliwość odebrania za darmo głośnika JBL GO3. Wystarczy kupić wybrane produkty Wavin za kwotę 4000 zł netto, a następnie zarejestrować fakturę w programie (i załączyć jej zdjęcie). Kolejno wystarczy potwierdzić rejestrację, klikając w link wysłany na nasz adres e-mail. Głośnik zostanie do nas wysłany kurierem na wskazany w formularzu adres firmowy.

fot. Wavin 

Promocją w tej akcji objęte są wybrane produkty:

– Systemy instalacji sanitarnych Wavin Tigris (rura PE-Xc/Al./PE + kształtki Wavin Tigris K1, M1, K5, M5, MX) – odporny na korozję i zarastanie kamieniem oraz bezpieczny dla wody pitnej system Wavin Tigris cechuje doskonała odporność na działanie wysokiej temperatury oraz ciśnienia, z kolei kształtki K5/M5 jako pierwsze na świecie zaopatrzono w system akustycznego wykrywania nieszczelności.

fot. Wavin 

– Rura do ogrzewania podłogowego PE-RT/EVOH/PE-RT – występuje jako ∅ 16 w kolorze białym oraz zielonym i w rozmiarze ∅ 17 w kolorze zielonym.

– Rura PE-RT/AL/PE-RT – występuje w sztangach 5 metrowych i dostępna jest o wymiarach 75×7,5.

– Kanalizacja wewnętrzna PVC/PP HT – występująca w zakresie średnic 32-110 mm kanalizacja do ścieków gospodarczo-bytowych pracuje w temperaturze 75°C w przepływie ciągłym oraz 95°C w przepływie chwilowym i za sprawą idealnego dopasowania elementów cechuje się łatwym i szybkim montażem.

– System kanalizacji niskoszumowej SiTech+ – występująca w kolorze czarnym kanalizacja o 20% większym ciężarze (w porównaniu do poprzedniej wersji) bardzo efektywnie redukuje hałas wywołany przepływem ścieków oraz zapewnia bezproblemowy montaż, dzięki m.in. żebrowaniom kielichów i znacznikom ustawień kątowych.

Osobiste spotkania oraz źródło cennej wiedzy

W ramach jesiennej kampanii dla instalatorów firma Wavin zaplanowała cykl spotkań w październiku oraz listopadzie w różnych miastach Polski. W trakcie wydarzeń będzie można bezpośrednio porozmawiać ze specjalistami Wavin oraz sprawdzić możliwości, jakie daje praca z produktami marki. Spotkania będą okazją do zapoznania się z nowościami, a także nawiązania bezpośrednich relacji. Na stronie internetowej kampanii, w zakładce poświęconej akcji „Dni z Wavin” znajdziemy mapę z oznaczeniami gdzie oraz kiedy odbędą się spotkania z marką Wavin.

fot. Wavin 

W sumie będzie to ponad 80 wydarzeń na w miesiącach październik oraz listopad w każdej części kraju – od Nowego Targu, poprzez Białystok, Gdynię, Kamień Pomorski aż na Jeleniej Górze i Bielsko-Białej kończąc. Mapa pokazuje nie tylko miasta, w których odbędą się „Dni z Wavin”, ale również dokładne lokalizacje spotkań.

Więcej informacji: www.wavin.com

64-320 Buk , ul. Dobieżyńska 43 , woj. wielkopolskie
tel. 618 911 000,