Przed nami kolejna edycja targów InEnerg®

Odnawialne Źródła Energii i Efektywność Energetyczna

REECO Poland zaprasza wszystkich zainteresowanych na kolejną edycję Targów Energii ze Źródeł Odnawialnych i Efektywności Energetycznej InEnerg®, która odbędzie się w dniach 11-12.04.2017 na Stadionie we Wrocławiu.

Energia jest tzw. dobrem powszechnym, które mamy na co dzień. Niewielu z nas zastanawia się jednak skąd ona się bierze i na ile jej wystarczy. A to może się okazać decydującą kwestią i to nie w perspektywie wieków, ale już za kilkanaście lat. Polska może mieć bowiem problemy jeśli chodzi o regularne dostawy prądu, dlatego tak ważne jest poszukiwanie rozwiązań, które zapewnią nam beztroską przyszłość w tym zakresie. Taką okazją będzie kolejna edycja targów InEnerg® we Wrocławiu.

Tematyka targów skupia się głownie na odnawialnych źródłach energii jak: fotowoltaika, pompy ciepła, bioenergia, energia wiatrowa. Podczas imprezy zaprezentowane zostaną innowacje w branży OZE oraz tradycyjnie nie zabraknie zagadnień z zakresu  efektywności energetycznej i budownictwa energooszczędnego. Organizator targów współpracuje z najważniejszymi organizacjami i mediami branżowymi co gwarantuje przekazanie fachowej wiedzy oraz wymiany cennych doświadczeń prosto od specjalistów z branży. ,,Nie traćmy czasu i wykorzystajmy potencjał rozwoju OZE" – tymi słowami Projekt Manager Małgorzata Bartkowski zachęca do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu jakim jest InEnerg®.

 

inenerg

 

Organizator targów zapowiedział również, że zbliżająca się edycja InEnerg®, będzie po części poświęcona wsparciu rozwoju OZE w regionie Dolnego Śląska.

Region Dolnego Śląska należy do tych, które wyróżniają się w skali kraju stosunkowo dużym zużyciem energii. Widoczne jest to przede wszystkim w sektorze przemysłowym, energetycznym oraz w sektorze gospodarstw domowych. Również w rolnictwie widoczne są stałe tendencje wzrostowe w zużyciu energii wynikające głównie ze wzrostu produkcji. Region ten ma jednak również duży potencjał w zakresie energii ze źródeł odnawialnych a wykorzystanie tych źródeł mogłoby w dużym stopniu przyczynić się do redukcji kosztów zużycia energii i zabezpieczyć dostawy energii.

Zainteresowanie OZE w regionie wzrasta z roku na rok. W związku z tym, targi InEnerg® staną się również doskonałą okazją do promocji OZE na Dolnym Śląsku, a przede wszystkim pokazania możliwości rozwoju tej branży w tym regionie oraz do spotkań osób decydujących.

Wstęp na targi będzie bezpłatny dla wszystkich zwiedzających, którzy dokonają uprzedniej rejestracji na stronie www.inenerg.com/486.html.

 

inenerg

 

Organizatorem targów jest REECO Poland, wchodząca w skład niemieckiej Grupy REECO, która organizuje swoje targi od 1997 roku. Dzięki międzynarodowej orientacji imprez organizowanych w różnych krajach europejskich, REECO otwiera przed branżą energetyczną nowe rynki, tworzy sieć kontaktów pomiędzy lokalnymi i zagranicznymi partnerami oraz przekazuje istotną wiedzę w zakresie najnowszych technologii energetycznych, aktualnych trendów rynkowych, jak również krajowych postępowań w sprawie wsparcia finansowego i wydawania pozwoleń.

Więcej informacji na: www.inenerg.com 


Data publikacji: 2016-12-21

Skontaktuj się z firmą


Chcesz zamówić produkt usługę tej firmy lub zapytać o więcej szczegółów?
Zadzwoń do firmy pod numerem telefonu: 601 ... pokaż numer
Możesz też skorzystać z formularza kontatowego poniżej:

Podobne wydarzenia


04.04.2017 | Remonty, renowacje
Przegląd rynku budowlanego, spotkania B2B, konferencje i...
Wydarzenie to odbędzie się w Katowicach, stolicy...
23.06.2016 | Energia ekologiczna
Targi Instal System to największe wydarzenie branżowe...
Międzynarodowe Targi Budownictwa w Bielsku-Białej organizowane są...
11.10.2018 | Inwestycje budowlane
Targi branży dźwigowej EURO-LIFT oraz Salon Obsługi...
Targi Maszyn i Narzędzi Do Obróbki Drewna...
10.08.2016 | Dźwigi (żurawie)
Już w październiku w Targach Kielce odbędą...
W dniach 17-18 września 2016 roku w...
04.04.2017 | Remonty, renowacje
Przegląd rynku budowlanego, spotkania B2B, konferencje i...
Wydarzenie to odbędzie się w Katowicach, stolicy...
23.06.2016 | Energia ekologiczna
Targi Instal System to największe wydarzenie branżowe...

Słowa kluczowe: targi, wydarzenie branżowe