II Centralne Targi Budowlane w Nadarzynie koło Warszawy

Innowacyjność i energooszczędne rozwiązania w budownictwie

Przegląd rynku budowlanego, spotkania B2B, konferencje i szkolenia dla branży, a także przyciągające konsumentów rywalizacje, pokazy i wystawy – to wszystko czeka na odwiedzających II Centralne Targi Budowlane Building Solutions, które odbędą się w Centrum Targowo-Kongresowym Ptak Warsaw Expo, w dniach 21-23 kwietnia 2017r. w Nadarzynie koło Warszawy.

Ubiegłoroczna edycja Centralnych Targów Budowlanych okazała się sukcesem. Zaprezentowało się 198 firm i marek, a wystawę odwiedziło 15 tysięcy osób. Druga edycja imprezy będzie jeszcze większa. Wystawa zajmie bowiem nie jedną, a dwie hale targowe. Zakres tegorocznych targów tworzą: materiały budowlane, stolarka, materiały wykończeniowe wewnętrzne i zewnętrzne, dachy, wyposażenie ogrodów, narzędzia, konstrukcje stalowe i drewniane, chemia budowlana, maszyny budowlane, instalacje, rusztowania i BHP. Targi będą więc obszernym przeglądem rynku budowlanego. W targach udział wezmą największe marki, a sponsorami wydarzenia są: 3M, Narzędziownia BIS, Bosch, Festool, PERI oraz PRO. Impreza skierowana jest zarówno do profesjonalistów z szeroko pojętej branży budowlanej, jak i indywidualnych inwestorów, którzy poszukują najlepszych produktów i usług budowlanych.

Motywem przewodnim tegorocznej imprezy będzie innowacyjność oraz energooszczędne rozwiązania dla przemysłu budowlanego. Kolejnym ważnym tematem targów będzie rządowy program Mieszkanie+ i związane z nim uwarunkowania rynkowe, infrastrukturalne i społeczne. Imprezie towarzyszyć będą także Targi Terenów Inwestycyjnych Investate Poland. Do udziału w targach organizatorzy zaprosili właścicieli terenów inwestycyjnych z kraju i zagranicy, a także jednostki samorządu terytorialnego, Agencję Nieruchomości Rolnych, parki przemysłowo-technologiczne, specjalne strefy ekonomiczne, agencje rozwoju regionalnego, banki i instytucje finansowe.

Na odwiedzających Centralne Targi Budowlane czeka wiele atrakcji. Jedną z nich będzie Big Bau Masters, czyli rywalizacje operatorów maszyn, którzy walczyć będą o tytuł mistrza. Kolejną emocjonującą konkurencją będzie Starcie Szlifierzy 3M. To będą największe w Polsce zawody w szlifowaniu. 3M przygotowuje także konferencję, która będzie miejscem wymiany doświadczeń.

W ramach targów odbędzie się konferencja Związku Zawodowego ,,Budowlani”. Tematami konferencji będą: bezpieczeństwo pracy (PIP), bezpieczeństwo pracy na wysokościach oraz dofinansowania na zwiększenie bezpieczeństwa pracy (ZUS).

Impreza to także liczne pokazy i szkolenia branżowe. Polska Izba Gospodarcza Rusztowań przygotowuje seminarium pod tytułem: „Rozwiązania systemowe wspierające ergonomię i bezpieczeństwo pracy podczas montażu i eksploatacji rusztowań”. Stowarzyszenie Specjalistów Robót Wykończeniowych zaprezentuje pokazy zabudowy suchej i mokrej, specjalistyczne szkolenia oraz kursy przygotowujące do egzaminów. Natomiast w ramach Tools Areny, przygotowanej przez Bosch, Festool i Narzędziownię BIS, odbędą się prezentacje możliwości narzędzi budowlanych, w tym pokazy i warsztaty z obróbki drewna, betonu i stali. Podczas imprezy odbędzie się również, organizowany przez Forum Uczelni Technicznych, zjazd członków kół i organizacji studenckich, których działalność związana jest z tematyką budownictwa i architektury.

Wydarzenie otrzymało honorowy patronat: Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa, Związku Zawodowego Budowlani, Związku Rzemiosła Polskiego oraz Instytutu Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego.

Centralne Targi Budowlane Building Solutions odbędą się w dniach 21-23 kwietnia w Nadarzynie koło Warszawy, w największym w Europie Środkowej Centrum Targowo-Kongresowym Ptak Warsaw Expo.

Szczegóły na stronie: www.building-solutions.pl


Data publikacji: 2017-04-04

Skontaktuj się z firmą


Chcesz zamówić produkt usługę tej firmy lub zapytać o więcej szczegółów?
Zadzwoń do firmy pod numerem telefonu: 601 ... pokaż numer
Możesz też skorzystać z formularza kontatowego poniżej:

Podobne wydarzenia


31.01.2017 | Remonty, renowacje
Międzynarodowe Targi Poznańskie to największy w Polsce...
28.07.2016 | Remonty, renowacje
Zapraszamy do udziału w największych i najbardziej...
Organizatorzy Międzynarodowych Targów Budowlanych i Wnętrzarskich Warsaw...
W dniach 17-18 września 2016 roku w...
07.04.2016 | Inwestycje budowlane
Warszawa wraz z okolicznymi miejscowościami to najszybciej...

Słowa kluczowe: targi, wydarzenie branżowe, wydarzenia targowe