Znamy termin Warsaw Build 2016!

Listopad miesiącem spotkań specjalistów z branży budowlanej i wnętrzarskiej

Organizatorzy Międzynarodowych Targów Budowlanych i Wnętrzarskich Warsaw Build zapowiedzieli nowy termin tegorocznej edycji wydarzenia. Warsaw Build 2016 odbędzie się w dniach 16−18 listopada 2016r. w Warszawie.

Celem wydarzenia jest wymiana doświadczeń i zacieśnianie współpracy uczestników polskiego rynku budowlanego – architektów, producentów, montażystów, deweloperów czy inwestorów – z kontrahentami ze świata. Podczas trzech dni spotkań przedsiębiorcy zaprezentują nowości produktowe, najnowsze technologie i rozwiązania w kategoriach Budowa, Okna i Drzwi, Wnętrza i Design oraz będą uczestniczyć w wykładach i panelach dyskusyjnych.
– Dotychczasowe edycje Warsaw Build odbywały się we wrześniu, jednak pod wpływem licznych głosów i opinii branży zdecydowaliśmy o organizacji tegorocznej edycji w listopadzie – mówi Anna Rabiej, Dyrektor Targów Warsaw Build – Warsaw Build na stałe wpisało się w kalendarz najważniejszych spotkań branży budowlanej i wierzymy, że nowy termin zapewni jeszcze lepszą atmosferę do nawiązania owocnych kontaktów biznesowych.
IV edycja targów tradycyjnie odbywać się będzie w warszawskim centrum EXPO XXI, przy ul. Prądzyńskiego 12/14.

Międzynarodowe Targi Warsaw Build organizowane są w Warszawie corocznie od 2013 roku. W odbywającej się w 2015 roku III edycji udział wzięło 100 wystawców z Polski i 11 krajów takich jak Belgia, Chiny, Litwa, Niemcy, Polska, Słowacja, Turcja, Ukraina, Włochy, ZEA oraz Bułgaria. W ciągu 3 dni targowych, ponad 2500 osób z 42 państw odwiedziło centrum wystawiennicze. Ponad połowę, bo 51%, stanowiły osoby decyzyjne, prezesi (20%), dyrektorzy (16%); kierownicy (15%) i specjaliści (20%).

IV edycji Warsaw Build towarzyszyć będzie II Edycja Międzynarodowych Targów Systemów Grzewczych, Wentylacji, Klimatyzacji, Systemów Wodnych, Sanitarnych i Basenów Aquatherm Warsaw. Rok 2016 to kolejna szansa na nawiązanie nowych relacji biznesowych i wzmocnienie swojej pozycji na rynku.

Więcej informacji na stronie: www.warsawbuild.pl 


Data publikacji: 2016-06-10

Skontaktuj się z firmą


Chcesz zamówić produkt usługę tej firmy lub zapytać o więcej szczegółów?
Zadzwoń do firmy pod numerem telefonu: 601 ... pokaż numer
Możesz też skorzystać z formularza kontatowego poniżej:

Podobne wydarzenia


04.04.2017 | Remonty, renowacje
Centralne Targi Budowlane Building Solutions...
Za nami 14. edycja OKK! design, cyklu...
Kolejna, 14. edycja OKK! design, odbędzie się...
Kolejna, 13. edycja OKK! design odbędzie się...
Premierowy pokaz nowych kolekcji Marbet Style –...
ŚWIADOME PROJEKTOWANIE to tytuł pierwszego w tym...
Marbet Style zaprasza na oficjalną premierę kolekcji...

Słowa kluczowe: targi warsaw build, wydarzenie targowe