11. spotkanie OKK! design już 27 marca

Świadome projektowanie z OKK! design

ŚWIADOME PROJEKTOWANIE to tytuł pierwszego w tym roku elitarnego spotkania designerów, architektów i projektantów wnętrz w ramach cyklu OKK! design.

Świadome projektowanie i tworzenie rzeczywistości materialnej w trosce o ekologię będzie tematem wiodącym wykładów i prezentacji, które jak zwykle poprowadzą znane i cenione postaci polskiego wzornictwa i architektury wnętrz. Gośćmi Specjalnymi najbliższej edycji OKK! design będą między innymi: jeden z najbardziej uznanych polskich designerów – Robert Majkut, blogerka wnętrzarska – Kasia Bobocińska, pracownik naukowy i projektant – Krzysztof Kubasek, trendwatcher i dziennikarz – Michał Mazur, ekspert w dziedzinie projektowania pokojów dziecięcych – Ewelina Gawlik, architekt – Piotr Kalinowski i redaktorka magazynu wnętrzarskiego – Anna Grużewska. Spotkanie poprowadzi Dagmara Jakubczak.

 

okk designfot. OKK! Design

 

Wśród Partnerów 11. edycji OKK! design są firmy: VANK, Carpet Studio, EGE, Muraspec, Studio Prostych Form, JUNG, Hettich, Story Time, BMW Bawaria Motors, Ceramika AVANT, KOD.

OKK! design to cykl spotkań architektów i projektantów wnętrz z czołowymi postaciami designu, reprezentantami środowiska akademickiego i przedstawicielami najlepszych marek wnętrzarskich. Skupia się wokół dobrego wzornictwa i najnowszych rozwiązań technologicznych. Jest już stałym punktem na eventowej mapie Warszawy wśród najważniejszych wydarzeń skierowanych do ludzi ze świata designu i branży wnętrzarskiej. Sprzyja poszerzaniu kompetencji oraz nawiązywaniu cennych kontaktów biznesowych. Pierwsza edycja odbyła się w 2012 roku. Pomysłodawcą i twórcą spotkań jest Olga Kisiel-Konopka, właścicielka agencji PR OKK!.

11. edycja OKK! design odbędzie się 27 marca 2017r. w przestrzeni kreatywnej Mysia 3 w Warszawie. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy w godzinach: 12.30 – 19.00. Uczestnicy otrzymają cenne upominki i będą mogli wziąć udział w konkursie z atrakcyjnymi nagrodami.

 

okk designfot. OKK! Design

 

Zapraszamy serdecznie – wstęp wolny!

Chęć uczestnictwa można zgłaszać mailowo: [email protected] lub telefonicznie: 882 444 811.

Więcej na temat OKK! design na stronie internetowej organizatora: www.okkdesign.pl i www.okkpr.pl 


Data publikacji: 2017-03-15

Skontaktuj się z firmą


Chcesz zamówić produkt usługę tej firmy lub zapytać o więcej szczegółów?
Zadzwoń do firmy pod numerem telefonu: 601 ... pokaż numer
Możesz też skorzystać z formularza kontatowego poniżej:

Podobne wydarzenia


design, od lat związana z...
okk design spotkanie, projektowanie
Za nami 14. edycja OKK! design, cyklu...
Kolejna, 14. edycja OKK! design, odbędzie się...
Kolejna, 13. edycja OKK! design odbędzie się...
Premierowy pokaz nowych kolekcji Marbet Style –...
Marbet Style zaprasza na oficjalną premierę kolekcji...

Słowa kluczowe: okk design spotkanie, projektowanie