EURO-LIFT i LOKUM-EXPO – jedyna taka wystawa w Europie Środkowo-Wschodniej

Targi branży dźwigowej i branży zarządzania nieruchomościami

Już w październiku w Targach Kielce odbędą się IV Międzynarodowe Targi Dźwigów EURO-LIFT. Po raz pierwszy towarzyszyć im będzie Salon Obsługi i Utrzymania Nieruchomości LOKUM EXPO.

EURO-LIFT to wydarzenie, które kompleksowo prezentuje branżę dźwigową od innowacji i najnowszych urządzeń, po napędy, liny, systemy kontroli i bezpieczeństwa, aż po wyposażenie kabin. W tegorocznej wystawie wezmą udział najbardziej prestiżowe branżowe organizacje z Europy m.in. ELA (European Lift Association) – zrzeszająca wszystkie organizacje dźwigowe działające w Europie oraz AFAG (Messen und Ausstellungen) z Augsburga – organizator targów Interlift. W programie targów znajdują się konferencje i fachowe szkolenia, skupiające najlepszych specjalistów. W tym roku w czasie imprezy odbędzie się konferencja „Modernizacja i bezpieczeństwo dźwigów”. Jej uczestnicy będą mieli niepowtarzalną okazję wysłuchania wykładów m.in. na temat przyszłości branży w Europie, odpowiedzialności użytkowników, projektantów, producentów i eksploatujących dźwigi w Europie, aktualnego stanu bezpieczeństwa technicznego dźwigów w Polsce czy przyjaznym środowisku dźwigom – minimalizacji zużycia surowców. Organizatorami konferencji są Urząd Dozoru Technicznego, Polskie Stowarzyszenie Producentów Dźwigów, Europejskie Stowarzyszenie Dźwigów i Targi Kielce.

 

lokum expo

 

Podczas poprzedniej edycji targów w 2014 roku w Kielcach zaprezentowało się 128 wystawców. Większość, bo aż 60 procent stanowiły firmy zagraniczne. Udział w targach wzięli między innymi producenci z Niemiec, Włoch, Turcji, Czech, Hiszpanii, Chin, USA, Szwajcarii, Korei, Grecji i Belgii. Wystawę odwiedziło blisko 2 tysiące specjalistów branżowych. Współorganizatorami targów są Wydawnictwo Ewit oraz Polskie Stowarzyszenie Producentów Dźwigów.

 

lokum expo

 

W Targach Kielce od 18 do 20 października 2016 roku odbędzie się także Salon Obsługi i Utrzymania Nieruchomości LOKUM EXPO. To pierwsza tego typu impreza w Polsce. Branża zarządzania nieruchomościami w ostatnich latach stała się jeszcze bardziej konkurencyjna. Firmy muszą konkurować na bardzo wielu obszarach przy malejącej cenie a coraz wyższej jakości. Impreza skierowana jest przede wszystkim do przedstawicieli wspólnot mieszkaniowych, zarządców nieruchomości, kadry menadżerskiej spółdzielni mieszkaniowych czy zarządców zasobów komunalnych. Swoją ofertę podczas Salonu przedstawią firmy budowlane, instalacyjne, elektrotechniczne, dostawcy ciepła i energii, producenci oprogramowania do obsługi zarządzania nieruchomościami, banki, firmy ubezpieczeniowe czy firmy sprzątające. W programie LOKUM EXPO znajdą się specjalistyczne konferencje: "Aktywny podmiot rynku - spółdzielnia mieszkaniowa jako inwestor i zarządca nieruchomości" oraz  Konferencja „Optymalizacja kosztów utrzymania nieruchomości a jakość życia”. Wręczone zostaną również prestiżowe nagrody dla spółdzielni mieszkaniowych. Salon organizowany jest przy współpracy z Grupą Medium, wydawcą popularnego miesięcznika Administrator, który od 25 lat działa w obszarze zarządzania nieruchomościami, aktywnie wspiera i promuje najlepsze rozwiązania skierowane do tego segmentu gospodarki.

 

lokum expo

 

Więcej szczegółów na stronie targów: www.targikielce.pl


Data publikacji: 2016-08-10

Skontaktuj się z firmą


Chcesz zamówić produkt usługę tej firmy lub zapytać o więcej szczegółów?
Zadzwoń do firmy pod numerem telefonu: 601 ... pokaż numer
Możesz też skorzystać z formularza kontatowego poniżej:

Podobne wydarzenia


25.10.2016 | Dźwigi (żurawie)
Blisko 2000 zwiedzających zdecydowało się wziąć udział...

Słowa kluczowe: euro-lift, lokum-expo, wydarzenia targowe, targi branżowe