Międzynarodowe Targi Aquatherm Warsaw po raz drugi w Polsce

Spotkanie profesjonalistów branży HVAC

Już po raz drugi odbędą się w Polsce Międzynarodowe Targi Aquatherm Warsaw. Wydarzenie jest kontynuacją światowych spotkań profesjonalistów branży HVAC, instalacji sanitarnych i basenów, które zadebiutowały w Polsce ubiegłej jesieni. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach od 16 do 18 listopada 2016r. w Warszawskim Centrum Expo XXI.

Druga polska edycja Aquatherm Warsaw odbędzie się równolegle z największymi w regionie targami budowlano-wnętrzarskimi Warsaw Build 2016. Oba wydarzenia będą miały miejsce w Warszawskim Centrum Expo XXI. Aquatherm Warsaw dedykowane branży HVAC (z ang: Heating, Ventilation, Air Conditioning), sanitarnej i związanej z basenami kierowane jest do instalatorów, architektów, deweloperów, inżynierów, specjalistów chłodnictwa, klimatyzacji i ogrzewania, a także dystrybutorów. Podczas trzech dni listopadowych spotkań, wystawcy z kraju i zagranicy zaprezentują nowości produktowe i technologiczne, a także nadchodzące trendy w zakresie: rozwiązań wodno-kanalizacyjnych, saun i basenów, technologii grzewczo-chłodniczych, wewnętrznych instalacji sanitarnych.

 

– Pierwsza edycja Aquatherm Warsaw, która odbyła się we wrześniu, cieszyła się dużym zainteresowaniem, czego potwierdzeniem jest udział kilkudziesięciu wystawców z całego świata, m.in. z Chin, Włoch, Litwy – mówi Anna Rabiej, Dyrektor Targów Aquatherm Warsaw – Nowy, listopadowy termin daje szansę polskiej odsłonie wydarzenia stać się wiodącym punktem odniesienia dla sektora HVAC w naszym regionie – tak, jak miało to miejsce w innych krajach.

 

Międzynarodowe Targi Systemów Grzewczych, Wentylacji, Klimatyzacji, Systemów Wodnych, Sanitarnych i Basenów Aquatherm Warsaw zadebiutowały w Polsce w 2015. Wydarzenie, odbywające się równolegle z Międzynarodowymi Targami Budowlanymi i Wnętrzarskimi Warsaw Build 2015, zgromadziło 100 wystawców z 11 państw, takich jak Włochy, Turcja, Chiny, Litwa, Polska czy Ukraina, oferujących najnowsze produkty, m.in. wodomierze, sauny, systemy irygacyjne, części hydrauliczne, piece grzewcze, kotły czy bojlery, a także komponenty do klimatyzacji i wentylacji. Pierwszą edycję dodatkowo uświetnił XIII Kongres INSTALEXPO. Podczas konferencji rozdano prestiżowe nagrody branżowe „Złoty Instalator” firmom Buderus i Baltur za najlepsze wyroby w polskiej branży instalacyjnej.

Więcej informacji na temat tegorocznej edycji: www.aquatherm-warsaw.com


Data publikacji: 2016-06-10

Skontaktuj się z firmą


Chcesz zamówić produkt usługę tej firmy lub zapytać o więcej szczegółów?
Zadzwoń do firmy pod numerem telefonu: 601 ... pokaż numer
Możesz też skorzystać z formularza kontatowego poniżej:

Podobne wydarzenia


02.11.2016 | Energia ekologiczna
...system do zarządzania energią PV...
Druga polska edycja spotkań profesjonalistów branży HVAC,...

Słowa kluczowe: wydarzenie targowe, targi instalacji