LINPLAST Mirosław NasiłowskiAdres firmy:
03-690 Warszawa,
ul. Pszczyńska 30a,
woj. mazowieckie


Kontakt:
tel. +48 22 679 11 76
tel. kom. +48 789 251 764
Email: [email protected]
WWW: www.linplast.pl

LINPLAST Mirosław Nasiłowski

O firmie


LINPLAST powstało w 1990 roku i zajmuje się produkcją linek (cięgien) do pojazdów, maszyn i urządzeń oraz półproduktów do produkcji: pancerzy PUSH-PULL, pancerzy spiralnych z drutu płaskiego (tzw. Bowdena), lin powlekanych PCV, poliamidem i polietylenem.

Nowością w ofercie firmy są architektoniczne konstrukcje linowe, które powstały na bazie produkcji cięgien do pojazdów i maszyn. Dzięki 20-letniemu doświadczeniu w branży pojawiła się możliwość stworzenia nowego produktu, którym jest system nierdzewnych i kwasoodpornych konstrukcji linowych mających zastosowanie w architekturze budowli, ogrodów i wnętrz. Na cały system składają się kompatybilne elementy, które łączone w różne kombinacje dają możliwość realizacji wizji projektanta w wielu dziedzinach życia.

Innym produktem z oferty LINPLAST jest również siatka z lin nierdzewnych w zakresie średnic 1,0 -6,0mm. Siatka z lin nierdzewnych posiada duże walory funkcjonalne i estetyczne, przez co produkt cieszy się coraz większym zainteresowaniem w architekturze, na elewacjach do prowadzenia roślin oraz jako element zabezpieczający w barierkach ciągów pieszych, a nawet przy budowie klatek dla dzikich zwierząt.

Produkty i Usługi


Linki do pojazdów i maszyn
Liny nierdzewne w architekturze
Łańcuchy zabezpieczające

Galeria


Artykuły o tej firmie


Liny ze stali nierdzewnej to bardzo uniwersalny...
Balustrady z lin pionowych i balustrady z...

Słowa kluczowe: