KOBEXAdres firmy:
36-053 Kamień,
Duble 71,
woj. podkarpackie


Kontakt:
tel. (15) 838 10 16
Email: [email protected]
WWW: www.kobexstal.pl

KOBEX

O firmie


KOBEX – profesjonalne projektowanie i prefabrykacja konstrukcji stalowych

Firma Kobex to polska firma specjalizująca się w profesjonalnym projektowaniu i prefabrykacji konstrukcji stalowych, przede wszystkim hal i wiat wielkopowierzchniowych. Wszystkie projekty i obiekty powstają dzięki pomocy najnowocześniejszego oprogramowania, a do prefabrykacji służy specjalny park maszynowy, obsługiwany przez wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę. Każde konstrukcje KOBEX poddawane są wnikliwej kontroli jakości, dlatego też mogą spełniać swoją rolę przez długie lata.

Firma oferuje także szeroki wachlarz usług w zakresie stolarki budowalnej, budowy fundamentów, świetlików, bram i drzwi. Wykonuje także posadzki przemysłowe. Doświadczenie i fachowość specjalistów Kobexu od lat doceniane są przez wielu klientów. Dowodem na to są ich powroty, a w raz z nimi kolejne zamówienia oraz ich rekomendacje innym. Produkty firmy Kobex przeznaczone są dla tych, którzy poszukują produktów wysokiej jakości w optymalnej cenie.

Projekty typowe, indywidualne, dla architekta – Kobex zatrudnia kilkunastu inżynierów i technologów budownictwa, którzy dbają o najwyższą jakość projektowanych konstrukcji. Dzięki ścisłej współpracy między działami projektowymi i produkcją mamy pewność, że konstrukcje są doskonale przemyślane i wytrzymałe. Wszystkie projekty tworzone są w oparciu o Eurokody, spełniają wysokie wymagania wytrzymałościowe, dostosowane do polskich norm. Każdy z projektów jest dopasowany pod względem konkretnej lokalizacji, dzięki czemu nie wymaga dodatkowej adaptacji do miejscowych warunków klimatycznych. W procesie projektowania, projektanci korzystają z najwyższej klasy oprogramowania takich firm jak Construsoft, Dlubal oraz Cadsis.

Budowa hal stalowych i montaż – wszystkie budowane przez Kobex konstrukcje hal należą do najtrwalszych w branży. Zapewniają to nie tylko dobre projekty konstrukcyjne, lecz także profesjonale i dokładne wykonawstwo. Dzięki temu firma jest w stanie wybudować każdego rodzaju hale spełniające wszelkie normy europejskie, dlatego też z jej usług korzystają także klienci z zagranicy. Kobex wykonuje cieszące się szczególnym uznaniem:

  • Hale magazynowe
  • Hale produkcyjne
  • Hale inwentarskie
  • Hale logistyczne
  • Hale rolnicze
  • Hale handlowe
  • Hale typu hangarowego
  • Hangary lotnicze
  • Chłodnie

Każda konstrukcja posiada znak CE ponieważ jest wykonywana wg normy PN-EN 1090-2, wytwórnia posiada certyfikację na wykonawstwo w klasie EXC 2 oraz EXC 3. Niezaprzeczalnym atutem jest terminowość wykonywania projektów.

Produkty i Usługi


Stalowe hale magazynowe, produkcyjne i przemysłowe tworzone są od podstaw. Montaż hal stalowych odbywa się zgodnie z przygotowanym projektem. Zgodnie z życzeniem Klienta firma wykonuje obudowę hali stalowej płytą warstwową lub blachą trapezową.

W procesie budowy stalowych hal magazynowych kierują się ściśle wizją Inwestora.

Oferta montażu stalowych hal magazynowych firmy KOBEX jest konkurencyjna – najwyższej jakości konstrukcje w atrakcyjnych cenach. Bez względu na to, czy potrzebujesz stalowej hali magazynowej, produkcyjnej czy rolniczej – nasza oferta z pewnością spełni wszystkie wymagania.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą stalowych hal magazynowych.

Artykuły o tej firmie


14.02.2023 | Energia ekologiczna
Konstrukcje pod panele fotowoltaiczne na gruncie to...
Budowa hali magazynowej to inwestycja na długie...
Stalowa rama portalowa opracowana przez firmę Kobex...
Bezpowrotnie minęły czasy, w których właściciele firm...
Rolnictwo, przemysł, logistyka, lotnictwo… branże, w których...
Świadomość klientów na temat zalet obiektów opartych...
Dynamiczny rozwój rynku konstrukcji hal stalowych w...

Słowa kluczowe: kobexstal, hale magazynowe, hale produkcyjne, hale inwentarskie, hale logistyczne, hale rolnicze, hale handlowe, hale typu hangarowego, hangary lotnicze, chłodnie