PRODUCENT ZIEL-BRUK®Adres firmy:
66-016 Płoty ,
ul. Lubuska 28,
woj. lubuskie


Kontakt:
tel. 68 353 89 00
tel. kom. 504 292 430
Email: [email protected]
WWW: www.zielbruk.pl

PRODUCENT ZIEL-BRUK®

O firmie


ZIEL-BRUK® – elementy betonowe najwyższej jakości – nawierzchnie, ogrodzenia, mury i elewacje

Firma ZIEL-BRUK® to lubuski lider wśród producentów elementów betonowych w technologii betonu wibroprasowanego z wyselekcjonowanych żwirów, grysów oraz piasków kwarcowych. Obecność na rynku od 1983 roku zobowiązuje. Firma ZIEL-BRUK® to dziś dwie fabryki z pięcioma halami produkcyjnymi oraz automatyką i robotyzacją produkcji.

Doskonały produkt został nagodzony wieloma prestiżowymi wyróżnieniami. Dbałość o potrzeby klienta zaowocowała nagrodą Fair Play. Firma jest jej laureatem nieprzerwanie od 10 lat. „O kostce wiemy wszystko…”– mówi hasło przewodnie firmy. To prawda.

Produkty oferowane przez markę ZIEL-BRUK® znajdują zastosowanie zarówno w aranżacji przydomowej przestrzeni prywatnej jak i publicznej. Są synonimem najwyższej jakości.

Wszystkie produkty marki spełniają wymagania norm europejskich. Wykonuje się je z udziałem najnowocześniejszych technologii. Firma nieustannie się rozwija wprowadzając nowości technologiczne i rozbudowując park maszynowy. To umożliwia poszerzanie oferty zgodnie z potrzebami klientów i produkcję wyjątkowych materiałów o równie wyjątkowych właściwościach.

Produkty i Usługi


  • Kostki ekologiczne w tym fotokatalityczna kostka brukowa wykonana w technologii TX Active redukująca zanieczyszczenia powietrza. Jej skuteczność potwierdziły badania prowadzone przez niemieckie laboratorium HTC w Leimen, zgodnie z normą UNI 11247:2007.
  • Szlachetne kostki brukowe – Kamienne (płukane i śrutowane), Klasyczne (gładkie) oraz Antyczne (postarzane)
  • Płyty tarasowe i ogrodowe w wielu wariantach kolorystycznych. Wielkoformatowe i w mniejszych formatach.
  • Ściany i elewacje – innowacyjne produkty z programu Skała Lubuska o doskonałych parametrach technicznych
  • Schody, obrzeża, krawężniki w wielu wariantach dla odbiorców prywatnych i do użytku publicznego
  • Mury i ogrodzenia – w tym jedyne w Polsce opatentowane produkty w technologii łupanej zawierające najmniejszą ilość elementów do wykonania ogrodzenia.
  • Mury oporowe i palisady – w tym opatentowane systemy murów oporowych Allan Block®
  • Gazony o funkcji wyciszającej hałas i wzmacniającej
  • Przemysłowe kostki brukowe – dostępne w 6 wzorach, w tym w wersji dla niewidomych z wypustkami wyczuwalnymi pod butem (HOLD)
  • Elementy ściekowe umożliwiające odprowadzenie nadmiaru wody zarówno na posesjach prywatnych, jak i w przestrzeni publicznej

Wszystkie grupy produktów dostępne są w wielu wzorach i wariantach dostosowanych do potrzeb klienta. Ich jakość jest stale kontrolowana w zakładowych i niezależnych zewnętrznych laboratoriach celem potwierdzenia parametrów technicznych, m.in. 4 (najwyższej) klasy odporności na ścieranie czy nasiąkliwości i wytrzymałości na zginanie.

Zapraszamy na nasze strony internetowe:

www.zielbruk.pl

www.skalalubuska.pl

www.zielbruk.pl/allanblock

www.skaladekoracyjna.pl


Słowa kluczowe: zielbruk, ziel bruk, ziel-bruk, allan block, allanblock, kostka brukowa, mury oporowe, mur oporowy, ogrodzenia, ogrodzenia betonowe, elewacje, płytki dekoracyjne, płyty tarasowe, pustaki, palisady, stopnie schodowe, schody betonowe, ogród, murki, kamień dekoracyjny, mała architektura,