Metabo Polska Sp. z.o.o.Adres firmy:
73-110 Stargard,
ul. Gdyńska 28,
woj. zachodniopomorskie


Kontakt:
tel. (+48) 91 - 579 34 34
Email: [email protected]
WWW: www.metabo.com

Metabo Polska Sp. z.o.o.

O firmie


Elektronarzędzia dla profesjonalistów

Firma Metabo dostarcza na rynek profesjonalne rozwiązania w zakresie elektronarzędzi przeznaczonych do pracy w różnych branżach: budowlanej, renowacyjnej oraz obróbki metalu. Producent w swojej ofercie posiada również popularne narzędzia ogrodowe. Marka Metabo zapewnia kompleksową gamę narzędzi zasilanych akumulatorowo, przewodowo oraz pneumatycznie, a także osprzęt i fachowy serwis. Szczególnym zaufaniem cieszą się mocne i niezawodne szlifierki akumulatorowe.

Znana na całym świecie firma Metabo produkuje wydajne elektronarzędzia oraz maszyny do rozmaitych zastosowań: wiercenia, wkręcania, piłowania, szlifowania oraz cięcia w różnych branżach. Niezawodne urządzenia Metabo to produkty wysokiej jakości, które mogą być zasilane na trzy sposoby (akumulatorowo, przewodowo oraz pneumatycznie). Marka zyskała popularność dzięki praktycznym i wytrzymałym szlifierkom akumulatorowym, a także cichym i wydajnym akumulatorowym narzędziom ogrodowym.

Produkty i Usługi


Najpopularniejsze produkty marki Metabo:

• wiertarki;
• wiertarko-wkrętarki;
• młotowiertarki;
• młoty SDS;
• szlifierki kątowe;
• szlifierki akumulatorowe;
• pilarki, grubościówki;
• wyrzynarki;
• narzędzia ogrodowe
• i wiele innych.

Link: www.metabo.com – Najpopularniejsze produkty marki Metabo:

Szlifierki akumulatorowe Metabo

Produkowane przez Metabo szlifierki akumulatorowe wyróżniają się mocą i niezawodnością. Dostarczane są z litowo-jonowymi akumulatorami. Przekrój ofertowy to zarówno lekkie i ergonomiczne urządzenia, jak też mocne narzędzia do wielogodzinnej pracy. Wśród szlifierek akumulatorowych Metabo znajdziemy modele kątowe 12 V, 18 V i 36 V, a także szlifierki kątowe z płaską głowicą oraz proste. Urządzenia dostarczane są z niezbędnym osprzętem – szczotkami, tarczami, przyssawkami, ściernicami i włókninami.

Link: www.metabo.com – Szlifierki akumulatorowe Metabo

Niezawodne szlifierki kątowe Metabo

Specjalistyczne szlifierki kątowe Metabo to mocne urządzenia, doskonałe do różnych zastosowań. Szlifierki są bezpieczne, ergonomiczne i wydajne oraz nadają się do pracy w betonie i kamieniu. Specjalna linia Inox dedykowana jest do pracy ze stalą nierdzewną. Urządzenia posiadają specjalny system M-Quick, który pozwala na wymianę tarczy przy jednym naciśnięciu przycisku. Niezawodne szlifierki kątowe Metabo wyposażono w odporny na przeciążenia silnik Marathon, który cechuje maksymalna żywotność. Znajdziemy tu także eliminujący drgania Autobalanser oraz szczotki węglowe o dwukrotnie dłuższej żywotności.

Link: www.metabo.com – Niezawodne szlifierki kątowe Metabo

Akumulatorowe narzędzia ogrodowe Metabo

Ogrodowe narzędzia akumulatorowe Metabo przeznaczone są zarówno dla odbiorców prywatnych, jak też profesjonalistów. Korzystają z nich fachowcy zajmujący się ogrodnictwem oraz kształtowaniem krajobrazu. Zastosowane w narzędziach ogrodowych Metabo akumulatory LiHD z trzyletnią gwarancją (bez limitu cykli ładowania) to pewność długiego czasu działania urządzeń oraz wygodnej pracy.

Wśród akumulatorowych narzędzi ogrodowych Metabo znajdują się m.in.:

– akumulatorowa kosa mechaniczna 18 V;
– trymer do trawników 18 V;
– kosiarki akumulatorowe;
– nożyce do krzewów i trawy 18 V;
– nożyce do żywopłotów 18 V;
– akumulatorowy opryskiwacz plecakowy;
– dmuchawa akumulatorowa 18 V.

Link: www.metabo.com – Akumulatorowe narzędzia ogrodowe Metabo


Słowa kluczowe: metabo, wiertarki, wiertarko-wkrętarki, młotowiertarki, młoty SDS, szlifierki kątowe, szlifierki akumulatorowe, pilarki, grubościówki, wyrzynarki, narzędzia ogrodowe,