Prace remontowo-budowlane wymagają specjalistycznego sprzętu wysokiej jakości. Ważne jest, by ciężkie prace wykonywane były przy pomocy wydajnych urządzeń. Najlepiej wybrać młotowiertarkę dopasowaną do indywidualnych potrzeb i typu wykonywanych prac.

Parametry techniczne narzędzi

Młoty Metabo SDS-Plus czy SDS-Max zapewniają najwyższą wydajność obróbki. Jest to możliwe dzięki wykorzystaniu bezobsługowe silnika bezszczotkowego oraz wysokowydajnego mechanizmu udarowego. Konstrukcja została wzmocniona podwójną izolacją na rękojeści. Materiał, który aktywnie niweluje poziom odczuwanych wibracji, pozwala zwiększyć komfort i ergonomię pracy, przez co młotowiertarka jest bezpieczniejsza i wygodniejsza w użyciu. Na bezpieczeństwo urządzenia wpływa także łatwa dostępność przełącznika, który pozwala na blokowanie pracy młotowiertarki. Zaletą urządzenia jest także zabezpieczenie przed ponownym uruchomieniem czy elektroniczna funkcja łagodnego rozruchu. W ten sposób młot SDS-Plus i SDS-Max rozpoczyna swoją pracę bez specyficznego dla tych urządzeń szarpnięcia.

fot. Metabo 

Młot najlepszą inwestycją

Młoty SDS-Plus i SDS-Max można wykorzystać zarówno do wiercenia, jak i do realizacji niewielkich prac wyburzeniowych. Jest to możliwe dzięki rozbudowanym funkcjom, w tym opcji tłumienia drgań. Sprzęt jest wygodny w obsłudze i zapewnia pełen komfort użytkowania. Wysokiej jakości urządzenie sprawia, że nawet najtrudniejsza prace wykonuje się szybciej. Młotowiertarka Metabo jest też wydajniejsza, a stałe podłączenie do prądu sprawia, że może bez przerwy pracować przez wiele godzin.

Wybór młotów Metabo SDS-Max lub SDS-Plus pozwala na szybkie wiercenie otworów w betonie, kamieniu czy marmurze. Ze względu na wysoką moc, sprzęt może bez większych problemów pracować również pod większym obciążeniem. Dzięki temu czas pracy jest krótszy, a tym samym pracownik nie musi pracować w hałasie i pyle, co sprawia, że wykonywane obowiązki są bezpieczniejsze dla zdrowia.


Data publikacji: 2022-09-22

Podobne technologie i poradniki


Młotowiertarki to urządzenia, które znajdują się na...
Profesjonalne zakrętarki udarowe to narzędzia, które znacznie...
Wysokiej jakości wiertarko-wkrętarka to niezbędnik w każdym...
Niezależnie od tego, jakim narzędziem się pracuje,...
Podstawą dla każdego majsterkowicza jest dobrze wyposażony...
Grubościówka do drewna Metabo przydaje się nie...
Przy wykonywaniu codziennych obowiązków – niezależnie od...
Kompletując narzędzia do przydomowego warsztatu nie można...
Dbanie o trawnik jest możliwe nie tylko...
Jednym z poważniejszych problemów związanym z koszeniem...
Hałas na placach budowy jest generowany przez...