Przy wykonywaniu codziennych obowiązków – niezależnie od tego, czy to zajęcie hobbystyczne czy praca zawodowa, najważniejszy jest najlepszy i skuteczny sprzęt. Jednym z obowiązkowych narzędzi w każdym warsztacie jest niezawodna szlifierka kątowa. Bez niej trudno wyobrazić sobie prace wykończeniowe czy budowlane.

Rozwiązanie dla każdego

Niezawodna szlifierka kątowa Metabo to rozwiązanie dopasowane do branży. Dzięki doskonałej ergonomii oraz możliwości wymiany tarczy przy pomocy jednego przycisku szlifierka kątowa akumulatorowa jest prosta w użyciu i nie wymaga dodatkowych umiejętności. Odpowiednio dopasowana moc silnika pozwala na utrzymanie najwyższej przeciążalności oraz maksymalnej żywotności. Szlifierki można wykorzystywać w przemyśle, do prac prowadzonych w betonie, kamieniu, do drobnych prac budowlanych czy remontowych wykonywanych w domu.

fot. Metabo 

Bezpieczeństwo najważniejsze

Kątówka akumulatorowa wyróżnia się dużą mocą i niezwykłą wytrzymałością, zapewnia najwyższą efektywność działania. Konstruktorzy zadbali również o bezpieczeństwo. Niezależnie od parametrów, każda szlifierka kątowa akumulatorowa Metabo jest nie tylko wydajna, ale w pełni bezpieczna. Jest to możliwe dzięki takim rozwiązaniom, jak autobalanser, który pozwala na wyeliminowanie drgań oraz na zwiększenie komfortu pracy. Szlifierka posiada też wbudowane sprzęgło s-automatic, które zapewnia ochronę przed urazami występującymi, gdy tarcza zakleszczy się w materiale. Niezawodna szlifierka kątowa wyposażona jest także w specjalny włącznik, który zapobiega ponownemu uruchomieniu. W kątówkach akumulatorowych wbudowano także system zapewniający ochronę przeciwpyłową. Każde z tych zabezpieczeń sprawia, że użytkownik narzędzia może skupić się wyłącznie na swojej pracy. Jest to szczególnie ważne, gdy szlifierka kątowa pracuje przez wiele godzin i trudno jest zachować wysoki poziom koncentracji.

Kątówka akumulatorowa Metabo pozwala na wydajną i skuteczną pracę w każdych warunkach. Dzięki systemowi ładowania baterii akumulator może pracować przez kilka godzin. Jeśli pracuje się w warunkach bez dostępu do zasilania oraz gdy chce się zapewnić większą swobodę i zakres ruchu, szlifierka kątowa akumulatorowa jest rozwiązaniem dopasowanym do potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów.


Data publikacji: 2022-09-22

Podobne technologie i poradniki


Młotowiertarki to urządzenia, które znajdują się na...
Profesjonalne zakrętarki udarowe to narzędzia, które znacznie...
Wysokiej jakości wiertarko-wkrętarka to niezbędnik w każdym...
Niezależnie od tego, jakim narzędziem się pracuje,...
Podstawą dla każdego majsterkowicza jest dobrze wyposażony...
Prace remontowo-budowlane wymagają specjalistycznego sprzętu wysokiej jakości....
Grubościówka do drewna Metabo przydaje się nie...
Kompletując narzędzia do przydomowego warsztatu nie można...
Dbanie o trawnik jest możliwe nie tylko...
Jednym z poważniejszych problemów związanym z koszeniem...
Hałas na placach budowy jest generowany przez...