Podstawą dla każdego majsterkowicza jest dobrze wyposażony warsztat. Wybierając narzędzia należy zadbać o to, by były praktyczne, poręczne i wygodne w użyciu. Im mniej miejsca zajmują, tym łatwiej je przechowywać. Jest to ważne zwłaszcza wtedy, gdy dysponuje się niewielką przestrzenią.

Zestaw elektronarzędzi wygodną alternatywą

W typowym zestawie combo Metabo znaleźć można narzędzia potrzebne do wykonania podstawowych prac, czyli wiertarko-wkrętarkę, szlifierkę kątową lub młotowiertarkę. Każdy zestaw posiada specjalne osłony, uchwyty i rozwiązania zapewniające bezpieczeństwo. W zależności od wybranego rozwiązania elektronarzędzia wyposażone są w kołnierze podporowe, gumowaną rękojeść, rękojeść pomocniczą lub filtr przeciwpyłowy. Wybór odpowiedniego zestawu combo powinien być uzależniony od typu wykonywanych prac. Jeśli trudno je jeszcze zdefiniować, najlepiej wybrać zestaw uniwersalny. Każde z narzędzi wyposażone jest w akumulator. Dzięki temu praca jest wygodniejsza i nie trzeba martwić się o przedłużacz czy podłączenie do zasilania – zwłaszcza że nie zawsze dostęp do prądu jest łatwy. Warto o tym pomyśleć wybierając zestaw elektronarzędzi. Zaletą narzędzi akumulatorowych jest lekkość wykonania. Komfort pracy jest o wiele wyższy, niż w przypadku innych narzędzi.

fot. Metabo 

Dla kogo zestaw combo?

Połączenie wiertarko-wkrętarki, szlifierki kątowej lub młotowiertarki jest rozwiązaniem szczególnie przydatnym dla osób, które potrzebują narzędzi do wykonywania drobnych prac remontowych czy naprawczych. Wygodne i lekkie narzędzia spakowane w estetyczny kuferek oraz zestaw dodatków ułatwiających pracę sprawią, że każde zadanie domowe rozwiąże się jak specjalista. Oczywiście zestaw elektronarzędzi akumulatorowych Metabo będzie też dobrym rozwiązaniem dla osób zajmujących się zawodowo wykończeniem czy sprawami remontowo-budowlanymi. Wysoka wydajność oraz możliwość pracy bez konieczności podłączenia do prądu, długi czas pracy na jednym ładowaniu akumulatora sprawiają, że zestaw combo sprawdzi się w każdych warunkach, niezależnie od typu wykonywanej pracy.


Data publikacji: 2022-09-22

Podobne technologie i poradniki


Młotowiertarki to urządzenia, które znajdują się na...
Profesjonalne zakrętarki udarowe to narzędzia, które znacznie...
Wysokiej jakości wiertarko-wkrętarka to niezbędnik w każdym...
Niezależnie od tego, jakim narzędziem się pracuje,...
Prace remontowo-budowlane wymagają specjalistycznego sprzętu wysokiej jakości....
Grubościówka do drewna Metabo przydaje się nie...
Przy wykonywaniu codziennych obowiązków – niezależnie od...
Kompletując narzędzia do przydomowego warsztatu nie można...
Jednym z poważniejszych problemów związanym z koszeniem...