Wysokiej jakości wiertarko-wkrętarka to niezbędnik w każdym domu. Niezależnie od tego czy lubi się majsterkować czy jest to przykry obowiązek, jest to narzędzie, które ułatwi życie i sprawi, że bez trudu będzie można zawiesić obraz czy poskładać meble. Warto więc wybrać narzędzie, które będzie służyć latami.

Cechy, które zwracają uwagę

Uniwersalna wkrętarka dzięki swojej zwartej konstrukcji nadaje się do pracy w każdych warunkach i do każdego rodzaju powierzchni. Zintegrowane światło robocze LED uzupełnione zostało również o funkcję opóźnionego włączenia, dzięki czemu cały obszar roboczy jest dobrze podświetlony. Ogranicza to ryzyko popełnienia błędu lub uszkodzenia innych powierzchni. Redukuje to także ilość ewentualnych urazów powstałych na skutek błędnego wymierzenia odległości czy podstawienia ręki w obszar roboczy. Wiertarko-wkrętarka Metabo posiada dodatkowy zestaw wierteł (różna średnica, wielkość i grubość), dzięki czemu można dobrać rozwiązanie dopasowane do indywidualnych potrzeb.

fot. Metabo 

Zalety i zastosowanie wiertarko-wkrętarki

Kupując uniwersalną wkrętarkę Metabo z akumulatorem zyskuje się nie tylko wygodę i komfort użytkowania. Narzędzie jest zdecydowanie lżejsze od wiertarko-wkrętarki zasilanej sieciowo, dzięki czemu stanowi mniejsze obciążenie. Pracuje nieco ciszej, co także zwiększa wygodę pracy. Urządzenie wykazuje się większą mobilnością, a brak konieczności podłączenia do zasilania sieciowego sprawia, że można z nią pracować również poza domem. Czas pracy akumulatora jest wydłużony, a wydajność pracy większa, dzięki czemu bez trudu wykona się większość zadań na jednym ładowaniu. Mimo, że wersja zasilana sieciowo pozwala na pracę cały czas, należy podkreślić, że uniwersalna wkrętarka akumulatorowa jest bezpieczniejsza w użyciu. Nie ma bowiem ryzyka, że kabel się zaplącze lub przez nieuwagę dojdzie do jego uszkodzenia. Nie trzeba nim manewrować i uważać, by nie zaplątał się pod nogami, co w pracy z wiertarko-wkrętarką jest niezwykle istotne.

Idealna i uniwersalna wiertarko-wkrętarka to model praktyczny, lekki i wygodny. Zasilanie akumulatorowe sprawia, że można ją wykorzystać w każdych warunkach. To duże ułatwienie, nawet jeśli drobne prace remontowe czy naprawcze wykonuje się bardzo rzadko.


Data publikacji: 2022-09-22

Podobne technologie i poradniki


Młotowiertarki to urządzenia, które znajdują się na...
Profesjonalne zakrętarki udarowe to narzędzia, które znacznie...
Niezależnie od tego, jakim narzędziem się pracuje,...
Podstawą dla każdego majsterkowicza jest dobrze wyposażony...
Prace remontowo-budowlane wymagają specjalistycznego sprzętu wysokiej jakości....
Grubościówka do drewna Metabo przydaje się nie...
Przy wykonywaniu codziennych obowiązków – niezależnie od...
Kompletując narzędzia do przydomowego warsztatu nie można...
Jednym z poważniejszych problemów związanym z koszeniem...