TEKNAMOTOR Sp. z o.o.Adres firmy:
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski,
ul. Świętokrzyska 2a,
woj. świętokrzyskie


Kontakt:
tel. +48 41 26 36 823
Email: [email protected]
WWW: www.teknamotor.pl

Godziny otwarcia:

Pn: 07:00-16:00
Wt: 07:00-16:00
Śr: 07:00-16:00
Cz: 07:00-16:00
Pt: 07:00-16:00
So: 07:00-12:00TEKNAMOTOR Sp. z o.o.

O firmie


Firma TEKNAMOTOR należy do grona największych europejskich producentów:

• Mobilnych, homologowanych rębaków (rozdrabniaczy) tarczowych i bębnowych do gałęzi i odpadów drzewnych;

• Stacjonarnych bębnowych i tarczowych rębaków dla sektora tartacznego wraz z osprzętem typu taśmowe i wibracyjne systemy załadowczo-transportowe w różnych długościach i szerokościach, dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta;

• Młynów młotkowych do zrębka i słomy;

• Frezarek do niwelowania pni po wycince drzew.

Przez 30 lat działalności przedsiębiorstwo zaprojektowało i wyprodukowało wiele modeli rębaków dla sektora drzewnego. Wynikiem tego są wytrzymałe maszyny, które spełniają wszystkie wymagania zarówno wydajnego, jak i ekonomicznego kształtowania ogrodów, krajobrazu czy produkcji biomasy.

Produkty i Usługi


Oferowany przez TEKNAMOTOR sprzęt służy do rozdrabniania odpadów z wyrębu w lesie, prac pielęgnacyjnych w drzewostanie parkowym, przydrożnym i sadowniczym, przycinania krzewów, usuwania połamanych gałęzi oraz do wykorzystywania w tartakach, zakładach produkujących płyty meblowe i elektrociepłowniach. Zrębkowaniu podlegają zrzyny płaskie, okrąglaki, odpady tartaczne i meblarskie, pnie i gałęzie drzew różnych gatunków.

Wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i produkcji maszyn do rozdrabniania odpadów drzewnych pozwala pracownikom firmy na zapewnienie profesjonalnej pomocy w doborze konkretnego urządzenia, z uwzględnieniem wymaganej wydajności i przeznaczenia. Dzięki doskonale wyszkolonemu personelowi i współpracy z klientami, TEKNAMOTOR może produkować maszyny dopasowane do ich indywidualnych potrzeb. Wysoka jakość i niezawodność oferowanych maszyn znacznie uatrakcyjnia usługi świadczone przez współpracujące z producentem firmy.

Niektóre z modeli rębaków wyposażone są regulację prędkości podawania i mogą produkować zrębek o różnych wielkościach. Zrębek otrzymywany z rębaków marki TEKNAMOTOR jest najwyższej jakości i jednorodnej frakcji. Atutem oferowanych przez producenta urządzeń jest ponadto prostota obsługi, niezawodność, wydajność i przyjazne użytkowanie.

Artykuły o tej firmie


Jaki rębak spalinowy kupić – to częste...
W czasach, w których ceny szybują w...
Wykorzystywanie zrzyn, okrąglaków czy odpadów tartacznych i...
W branży leśnej, drogownictwie i firmach komunalnych...
Firmy komunalne, drogowe, z branży leśnej to...
Rozdrabnianie gałęzi i konarów wymaga zastosowania specjalnej...
Poszukiwanie przez przedsiębiorstwa i sektor prywatny tańszych...
Rozdrabnianie gałęzi to jeden z pomysłów na...
Zrębki drzewne są produktem, który nie musi...

Słowa kluczowe: rębak, rozdrabniacz, rębarka, rozdrabniarka, teknamotor, maszyny do drewna, maszyny do rąbania drewna, maszyny, bębnowe, tarczowe, rębaki mobilne, rębaki stacjonarne, młyny bijakowe, transportery