AS ENERGYAdres firmy:
44-270 Rybnik,
ul. Rymera 19,
woj. śląskie


Kontakt:
tel. +48 32 440 98 62
Email: [email protected]
WWW: asenergy.pl

AS ENERGY

O firmie


AS Energy jest renomowanym dystrybutorem komponentów fotowoltaicznych, oferującym produkty skierowane do klientów z sektora B2B – instalatorów PV, firm wykonawczych, biur projektowych, sklepów i hurtowni solarnych. Indywidualne podejście oraz fachowe doradztwo na każdym etapie zamówienia wyróżniają nas na rynku odnawialnych źródeł energii. Wyspecjalizowana wiedza i znajomość najnowszych trendów branży PV pozwalają z kolei proponować najefektywniejsze rozwiązania, dopasowane do potrzeb klientów.

Produkty i Usługi


Współpracujemy ze światowymi liderami branży PV: Jinko Solar, Luxor Solar, SHARP, K2, Solis.
W ręce naszych klientów oddajemy wszystkie elementy potrzebne do montażu instalacji PV, zarówno tych naziemnych, jak i dachowych. W naszej ofercie znajdują się między innymi:

  • panele fotowoltaiczne takich producentów, jak JinkoSolar, Luxor Solar, SHARP,
  • konstrukcje fotowoltaiczne – naziemne jednopodporowe i dwupodporowe, Tree Systems, a także konstrukcje dachowe K2,
  • inwertery Solis,
  • pompy ciepła Kaisai,
  • okablowanie i zabezpieczenia elektryczne.

Wszystkie towary magazynowane są w Polsce i dostępne dla klientów od razu po zakupie. Ponadto, gwarantujemy sprawny transport i zabezpieczenie wszystkich materiałów na palecie.


Słowa kluczowe: as energy, panele fotowoltaiczne, konstrukcje fotowoltaiczne, inwertery, energetyka, solary, energia odnawialna, energia ekologiczna, tania energia, tani prąd, energia ze słońca, panele słoneczne,