Luxor – zaprojektowane z myślą o klientach

Panele fotowoltaiczne dobieramy koncentrując się na ich jakości i niezawodności. Nic dziwnego – instalacja PV to inwestycja na długie lata, dlatego montując ją wybieramy dla klientów wyłącznie niezawodne modele od renomowanych producentów. Oprócz trwałości bierzemy jednak pod uwagę także potrzeby użytkowe prosumenta i dobieramy rozwiązania pod ich kątem. Co ciekawe, coraz częściej nie koncentrujemy się jednak tylko na zapotrzebowaniu energetycznym gospodarstwa, ale także konkretnych oczekiwaniach funkcjonalnych czy nawet… estetycznych! Potrzeby te perfekcyjnie rozumie marka Luxor Solar, kreując właśnie w oparciu o nie, swoją ofertę produktową.

fot. AS ENERGY

Luxor Solar – synonim jakości

Luxor Solar to słynący z niezawodności niemiecki producent modułów fotowoltaicznych klasy premium. Marka znana jest nie tylko z oferowania rozwiązań najwyższej jakości, bazujących na wykorzystaniu w procesach produkcyjnych najlepszych tworzyw, ale także sprzętu i technologii. Za produktami Luxor stoi szereg doświadczonych inżynierów z renomowanych instytutów, co pozwala marce utrzymywać najwyższe standardy swojej oferty. Każdy, trafiający do niej produkt, przechodzi precyzyjne testy i kontrole jakości, co przekłada się na finalną opinię na temat marki. Dziś Luxor Solar nie musi przekonywać o swojej renomie – o niezawodności oferowanych komponentów świadczy chociażby, wyjątkowo niewielka liczba reklamacji odnotowywanych przez markę – na poziomie niższym niż 0,003%.

fot. AS ENERGY

Z myślą o klientach

O jakości rozwiązań Luxor Solar świadczą również liczne certyfikaty przyznawane marce – TÜV Nord, TÜV Sud, VDE, ale także te, potwierdzające odporność jej produktów na szkodliwe czynniki, wśród których znaleźć można nie tylko środki chemiczne, ale nawet burze piaskowe! Oferta marki Luxor Solar to jednak znacznie więcej niż jakość i niezawodność oferowanych komponentów. To szereg rozwiązań ukierunkowanych na instalatorów – np. kompatybilność paneli ze wszystkimi systemami montażowymi, bezpieczne pakowanie, eliminujące ryzyko mikrouszkodzeń czy antykorozyjne właściwości modułów. Dla marki to nadal za mało – Luxor Solar za jeden ze swoich celów obrał kreowanie trendów na rynku fotowoltaiki. Wyraźnie odzwierciedla to oferta producenta – nie tylko oparta o jakość, ale także względy funkcjonalne czy nawet estetyczne. Oferta ewoluuje tak, jak oczekiwania konsumentów, których zdaniem panele PV to dziś już nie tylko trwałość i wymiar praktyczny.

fot. AS ENERGY

Oferta Luxor Solar

Przykładem produktów zaprojektowanych z myślą o konsumentach są chociażby modele paneli wykonane w systemie all black, które umożliwiają montaż w sposób praktycznie niewidoczny! Są jednolicie czarne, co sprawia, że wtapiają się w czarną dachówkę. Znacznie estetyczniej wyglądają także na innych poszyciach – prezentując elegancką i spójną konstrukcję. To, między innymi, dlatego modele marki są częstym wyborem dla budynków mieszkalnych. To jednak nie wszystko – Luxor Solar odpowiada także za produkcję paneli fotowoltaicznych, o… zwiększonej mocy – 455Wp! To większa wydajność na mniejszej powierzchni, która idealnie sprawdzi się w obiektach, które notują całoroczne, wysokie zapotrzebowanie na prąd – np. gospodarstwo rolne czy firma, ale także budynkach o niewielkiej powierzchni dachu lub innych, niewielkich przestrzeniach przeznaczonych na montaż modułów fotowoltaicznych. Pozwala to na uzyskanie maksymalnej wydajności mimo ograniczonych możliwości montażu rozwiązań PV. Panele Luxor Solar o zwiększonej wydajności zostały wykonane w technologii monokrystalicznej – oferują poziom wydajności 21,23% (STC) i 20,68 % przy 200 W/m kw. Posiadając więcej odbicia na powierzchni ogniw, stają się niezwykle wydajnym i ekonomicznym wyborem. Dodatkowo oferta producenta to także mniejsze straty podczas częściowego zacienienia, co przekłada się na ogromne możliwości montażowe – bez względu na kraj i panujący w nim klimat.

fot. AS ENERGY

Luxor – częsty wyborów instalatorów

Koncentrując się na innowacjach i kolejnych krokach technologicznych w dziedzinie paneli fotowoltaicznych producent nie zapomina jednak o tym, co najważniejsze. Produkty Luxor Solar to wygodny i szybki montaż, kompatybilność ze wszystkimi, dostępnymi systemami montażowymi. Dodatkowo – to gwarancja prawidłowego działania w przedziale od -40 st.C do nawet +85 st. C oraz gwarancja – 15 lat na panel PV i 25 lat na wydajność liniowa. Nie dziwi więc, że to właśnie panele tej marki stają się coraz częstszym wyborem instalatorów. Szeroką gamę produktów marki znajdziesz w ofercie oficjalnego dystrybutora Luxor Solar na Polskę – firmy AS Energy.


Data publikacji: 2023-05-22

Podobne technologie i poradniki


31.10.2023 | Energia ekologiczna
Cemex Polska zawarł z firmą Statkraft długoterminowy...
22.09.2023 | Energia ekologiczna
Zbudowana w dzielnicy Połęże (wschodnia część Gdańska)...
29.06.2023 | Energia ekologiczna
Wraz ze wzrostem popularności instalacji PV, na...
14.06.2023 | Energia ekologiczna
Instalacja fotowoltaiczna jest rozwiązaniem, o które najczęściej,...
27.02.2023 | Energia ekologiczna
Kupując systemy montażowe pod panele fotowoltaiczne wybieramy...
21.12.2022 | Energia ekologiczna
Firma RECA SOLAR zbudowała instalację fotowoltaiczną na...
26.08.2022 | Energia ekologiczna
Wysoka jakość i pełne bezpieczeństwo Profesjonalne podejście...
14.07.2022 | Energia ekologiczna
W niepewnych czasach warto postawić na bezpieczne...
19.01.2022 | Energia ekologiczna
Zapotrzebowanie na energię elektryczną w gospodarstwach domowych...
09.01.2022 | Energia ekologiczna
Kiedy decyzja o zakupie własnej instalacji jest...