AS Energy – dystrybutor ekologicznych rozwiązań

Ekologia odmieniana jest dziś przez wszystkie przypadki. Popularność eko-rozwiązań nie jest wynikiem chwilowej mody, ale przede wszystkim większej świadomości społeczeństwa w temacie dbania o przyrodę. W ten trend wpisała się marka AS Energy, która oferuje szereg produktów dla domu i firmy sprzyjających środowisku naturalnemu.

– Rozwiązaniem, które cieszy się obecnie w Polsce bardzo dużym zainteresowaniem i które przyczynia się do poprawy stanu naszej planety jest instalacja fotowoltaiczna. Odpowiadając na te potrzeby, w AS Energy proponujemy kompletne zestawy PV, które umożliwiają montaż paneli na dachu lub gruncie. Dla uzyskania jeszcze większej efektywności energetycznej warto łączyć je z pompami ciepła, które również można znaleźć w naszej ofercie. W ostatnim czasie asortyment uzupełniliśmy natomiast o klimatyzatory, które niewątpliwie podnoszą komfort użytkowników, a przy tym nie oddziałują negatywnie na środowisko – mówi Katarzyna Śliwińska, kierownik działu marketingu i reklamy RuckZuck, właściciela marki AS Energy.

fot. AS ENERGY

Nowoczesne instalacje fotowoltaiczne

Oferta AS Energy obejmuje wszystkie elementy wchodzące w skład instalacji fotowoltaicznej: panele PV, konstrukcje do montażu, inwertery oraz akcesoria elektryczne (kable i zabezpieczenia). Marka współpracuje z liderami branży fotowoltaicznej, specjalizującymi się w poszczególnych kategoriach produktowych: Jinko Solar i Sharp (panele PV), K2 (konstrukcje) oraz Solis (inwertery). Dzięki temu jest w stanie proponować najbardziej innowacyjne i niezawodne produkty na rynku. Wykazują się one doskonałą sprawnością, odpornością na trudne warunki atmosferyczne oraz długą żywotnością.

Pompy ciepła i klimatyzatory

Instalacja fotowoltaiczna bardzo dobrze współgra z pompami ciepła. AS Energy oferuje w tym zakresie pompy ciepła KAISAI typu powietrze-woda w wersji Monoblok oraz Split. Urządzania te są wielofunkcyjne (mogą zarówno ogrzewać, jak i chłodzić budynek), działają cicho i posiadają kompaktową budowę, odporną na uszkodzenia i korozję. Atutem jest także dostosowywanie mocy grzewczej do zapotrzebowania konkretnej instalacji.

fot. AS ENERGY

Najnowszym rozwiązaniem w ofercie AS Energy są klimatyzatory, również produkowane przez firmę KAISAI. Do wyboru są modele ścienne, komercyjne, typu Multi Split, a także przenośne. Te ostatnie posiadają czynnik chłodniczy R290 (propan), który wyróżnia się niewielkim oddziaływaniem na środowisko przy jednoczesnym zachowaniu bardzo dobrych właściwości termodynamicznych. Wszystkie sprawdzą się zarówno we wnętrzach biurowych, jak i mieszkalnych, gdzie nie tylko ochłodzą lub ocieplą powietrze, ale również je oczyszcza i uzdatnią – jest to możliwe dzięki specjalnym filtrom.

W całej gamie urządzeń Kaisai występuje z kolei czynnik chłodniczy R32, który jest przyjazny dla środowiska (w porównaniu ze starszymi rozwiązaniami ma aż o 75% mniejszy wpływ na globalne ocieplenie), a przy tym pozostaje bardzo wydajny.

AS Energy dostarcza swoje produkty klientom biznesowym – instalatorom, firmom wykonawczym, biurom projektowym, sklepom oraz hurtowniom solarnym.

Opracowanie: AS Energy


Data publikacji: 2021-06-28

Podobne technologie i poradniki


19.01.2022 | Energia ekologiczna
Zapotrzebowanie na energię elektryczną w gospodarstwach domowych...
09.01.2022 | Energia ekologiczna
Kiedy decyzja o zakupie własnej instalacji jest...
07.01.2022 | Energia ekologiczna
źródło Gustavo fring, Pexels W ostatnich miesiącach...
03.12.2021 | Energia ekologiczna
Przez ostatnie kilka lat systemy fotowoltaiczne na...
14.11.2021 | Energia ekologiczna
Bezpośrednie ogrzewanie prądem jest bardzo opłacalne, gdy...
25.10.2021 | Energia ekologiczna
NASZA REALIZACJA W MIEJSCOWOŚCI PIASECZNO, ZAGOSPODAROWANIE CAŁEGO...
27.08.2021 | Energia ekologiczna
Panele są jednym z kluczowych elementów instalacji...
28.06.2021 | Energia ekologiczna
Według danych Polskich Sieci Elektroenergetycznych zainstalowana moc...
28.06.2021 | Energia ekologiczna
Panele fotowoltaiczne to inwestycja, która zwraca się...
11.03.2021 | Energia ekologiczna
Pod koniec 2020 w Polsce funkcjonowało ponad...
17.09.2020 | Energia ekologiczna
Wodór powinien odgrywać najważniejszą rolę w procesie...