Das Company – namioty ogrodowe. Producent kreatywnych rozwiązań

Namiot ogrodowy – jeden produkt, wiele możliwości!

Nadchodzący wielkimi krokami sezon letni to czas imprez plenerowych, zwłaszcza wtedy, gdy do dyspozycji mamy duży, piękny ogród. Wyprzedzając trendy, producent namiotów ogrodowych Das Company oferuje najlepsze rozwiązania na takie okazje. Opinie wielu zadowolonych nabywców to dodatkowe argumenty przemawiające na korzyść proponowanych przez firmę rozwiązań.

Ciepłe miesiące w ciągu roku to wymarzony moment na różnego rodzaju imprezy, warto więc zadbać o każdy szczegół, który pozwoli nam w pełni cieszyć się wyjątkowym czasem. Coraz większą popularnością cieszą się namioty ogrodowe, które poszerzają możliwości organizacyjne nawet wówczas, gdy aura nie dopisuje. Wspólne grillowanie wraz z rodziną z dala od wścibskich spojrzeń sąsiadów we własnym ogrodzie, a może długo wyczekiwane przyjęcie weselne? Niezależnie od przeznaczenia, namioty ogrodowe Das Company spiszą się świetnie w każdej roli!

fot. DAS COMPANY

Inwestycja w namiot ogrodowy opłacalna jest też z uwagi na fakt, że pozwoli zaoszczędzić wielu problemów, jakie mogą stwarzać inne konstrukcje o podobnej funkcji. Przede wszystkim namiot ogrodowy jest często tańszy, a także – daje zdecydowanie większą mobilność w porównaniu choćby z tradycyjnymi drewnianymi altanami. Jest też łatwy w montażu, a ponadto można go szybko przenieść w dowolne miejsce. Atut stanowi także bezproblemowe przechowywanie, szczególnie w okresie zimowym, kiedy na jakiś czas rezygnujemy z imprez na świeżym powietrzu. W takim wypadku nie musimy się martwić o konserwację czy specjalnie poświęcać wolnego miejsca w ogrodzie na trwałą architekturę użytkowaną tylko podczas ciepłych miesięcy w ciągu roku. Namioty ogrodowe Das Comapny to również bardzo dobre rozwiązanie, gdy potrzebujemy miejsca do wypoczynku na zewnątrz, które zapewni ochronę przed słońcem, wiatrem czy deszczem bez konieczności wznoszenia stałej konstrukcji. Równie ważną kwestią jest estetyka namiotów ogrodowych Das Company. Producent posiada w ofercie namioty utrzymane w rozbudowanej gamie kolorystycznej, zapewniając możliwość swobodnego wkomponowania produktu w otaczającą przestrzeń.

fot. DAS COMPANY

Namioty Das Company zdecydowanie więcej niż dobra opinia– przekonaj się sam!

Obecnie na rynku znajdziemy wiele propozycji namiotów ogrodowych o rozmaitych wielkościach, kształtach czy sposobach montażu i demontażu. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, producent Das Company stwarza możliwość wyboru namiotów na miarę naszych potrzeb. Estetyczne i zaprojektowane z dbałością o detale namioty ogrodowe sprawią, że przydomowa przestrzeń stanie się miejscem relaksu, wyciszenia, a niekiedy centralnym punktem dobrej zabawy – szczególnie, jeśli w domu brakuje miejsca lub gdy pogoda nie sprzyja.

Ofertę Das Company spośród konkurencyjnych rozwiązań wyróżnia ponadto pierwszy na rynku kreator, umożliwiający stworzenie odpowiedniego produktu według indywidualnych oczekiwań pod względem konstrukcji, wymiarów, a nawet poszycia. Modułowa specyfika większości wyrobów, oparta na systemie „multi -size”, umożliwia dokładanie lub eliminowanie poszczególnych elementów, co pozwala na zmianę długości namiotu. Zastosowanie tak innowacyjnej technologii pozwala zyskać kilka wariantów adekwatnych do różnych potrzeb. Dodatkowe możliwości w zakresie aranżacji otwiera elastyczna konstrukcja namiotów Das Company z opcją podwyższania aż do 4 metrów.

fot. DAS COMPANY

Równie ważnym aspektem jest nowatorski sposób wentylacji namiotów oparty na systemie „air control”. Umieszczone po dwóch stronach dachu podwójne wywietrzniki pozwalają na prawidłową wentylację wewnątrz namiotu i uniemożliwiają skraplanie się wody oraz powstawanie wilgoci wewnątrz. Wejście typu kurtyna zapewnia swobodne otwieranie i zamykanie namiotu.

Proponowane konstrukcje namiotowe zostały także wyposażone w system „Hermetic”. Zastosowanie takiej technologii (dodatkowe rzepy) do minimum ogranicza straty ciepła, zapewniając również spójną wizualnie całość wyrobu. Nie bez znaczenia pozostaje także kwestia praktycznego i wytrzymałego poszycia. Zarówno dachowe, jak i boczne poszycie namiotów oferowane jest w wielu rozmaitych wariantach (bez okien i z oknami) oraz opcjach kolorystycznych, co przysparza im wśród klientów bardzo dobrych opinii. Namioty Das Company to szeroki wybór pawilonów ogrodowych oraz imprezowych stanowiących doskonałe rozwiązanie, pozwalające na stworzenie przemyślanego i właściwie zorganizowanego przyjęcia okolicznościowego pod chmurką.

fot. DAS COMPANY

W bogatym asortymencie namiotów Das Company znajdują się również namioty magazynowe, halowe czy garażowe, stanowiące doskonałą alternatywę dla kosztownych inwestycji w garaż murowany. Wysokiej jakości namioty magazynowe producenta, specjalnie przystosowane pod względem konstrukcji, materiału i powierzchni do użytkowania w celach magazynowych, stanowią idealną propozycję dla firm produkcyjnych bądź prywatnych inwestorów.

Wszechstronność zastosowania w połączeniu z możliwością wyboru według indywidualnych potrzeb, również ze względu na unikalną opcję kreowania sprawia, że namioty Das Company nie bez powodu cieszą się dobrą opinią. Producent posiada wszystkie niezbędne elementy proponowanych konstrukcji w magazynach znajdujących na terenie kraju, gwarantując szybką wysyłkę do 24h.

Wszechstronność zastosowania połączona z niekonwencjonalną technologią namiotów ogrodowych Das Company sprawia, że stanowią one wyjątkowy produkt pośród innych rozwiązań dostępnych na rynku, będąc atrakcyjną alternatywą dla konstrukcji trwale związanych z gruntem.

Więcej szczegółów dotyczących oferty na www.dascompany.com

32-540 Trzebinia, ul. Przemysłowa 10, woj. małopolskie
tel. +48 32 50 65 880,


Liczba odwiedzin: 1041 | Data publikacji: 2020-05-12

Skontaktuj się z firmą


Chcesz zamówić produkt usługę tej firmy lub zapytać o więcej szczegółów?
Skorzystaj z formularza kontatowego poniżej:

Podobne artykuły


Hale namiotowe magazynowe to coraz częściej wybierana...
hale magazynowe
Czy magazyn lub sklep da się wybudować...
Surowy klimat panujący w Skandynawii jest najlepszym...
Rozwój różnych gałęzi gospodarki stał się motorem...
Ekonomia i funkcjonalność – to chyba pierwsze...
Świadomość klientów na temat zalet obiektów opartych...
Lekkie hale bezfundamentowe najpowszechniej wykorzystywane są w...
Dynamicznie rozwijające się rolnictwo wymaga wymaga rozwiązań...
Pilnie potrzebujesz hali magazynowej dla towaru, który...
Kwestię przechowywania maszyn, płodów rolnych czy towaru...
Dynamiczny rozwój rynku konstrukcji hal stalowych w...
Polscy rolnicy ciągle inwestują w rozwój. Nowoczesne...
MASTA Sp. z o.o. jako lider w...
Rolnictwo, przemysł, logistyka, lotnictwo… branże, w których...
06.06.2021 | Energia ekologiczna
Dylemat dotyczący wyboru odpowiedniego systemu grzewczego niejednokrotnie...
10.05.2021 | Oświetlenie
XXI wiek to bez wątpienia epoka spod...
07.04.2021 | Składy budowlane
Niezastąpione na halach, w magazynach, na stacjach...
26.01.2021 | Izolacje akustyczne
Dekoracyjne panele akustyczne na sufity podwieszane i...
Swoboda projektowa, większe bezpieczeństwo oraz jeszcze lepsza...
Firma Conexx®, specjalizująca się w budowie hal...
Eko kratka geoSYSTEM to wytrzymały i atrakcyjny...

Firmy z tej branży


Szukasz innej firmy z Twojej okolicy, która działa w tej branży? Poniżej przedstawiliśmy wybrane firmy z tej branży.
woj. małopolskie
woj. podkarpackie
woj. śląskie
woj. wielkopolskie

Słowa kluczowe: hale, namioty, sprzedaż, wynajem, akcesoria namiotowe, namioty ogrodowe, namioty imprezowe, hale namiotowe, sprzedaż namiotów, sprzedaż obiektów krytych, meble ogrodowe, meble cateringowe, sprzedaż mebli ogrodowych, namioty garażowe, garaże kryte, pawilony ogrodowe, namioty das company opinie, namioty das company,
porozmawiaj
z ekspertem
Chcesz porozmawiać z ekspertem?
Zostaw swój numer a oddzwonimy