Dlaczego warto zdecydować się na schowek ogrodowy? Dzięki niemu jesteśmy w stanie utrzymać porządek, oszczędzamy miejsce i nie zanieczyszczamy domu. Narzędzia ogrodowe, najczęściej brudne warto zostawić tam gdzie są potrzebne, czyli w ogrodzie. Jednak przechowywanie ich pod przysłowiową chmurką może skrócić ich żywotność albo wystawić na niebezpieczeństwo kradzieży.

 

schowki ogrodowe domki ogrodowe domek ogrodowyfot. Wojstal

 

Schowek ogrodowy – jaki powinien być?
Jakie kryteria powinien, więc spełniać schowek ogrodowy? Zapytaliśmy o to Wojciecha Czepiela, właściciela firmy Wojstal, producenta garaży blaszanych i schowków ogrodowych. – Przede wszystkim schowek ogrodowy powinien charakteryzować się trwałością i solidnością wykonania co będzie gwarantem odpowiedniego zabezpieczenie dla przechowywanych rzeczy – mówi Wojciech Czepiel – jako producent tego typu schowków dużą uwagę przywiązujemy do wyglądu, taki schowek czy domek ogrodowy powinien odpowiednio wkomponować się w otoczenie naszego ogrodu zapewniając jego estetyczny wygląd.
Schowki produkowane przez firmę Wojstal to propozycja przede wszystkim dla klientów dla których schowek oprócz spełnienia swojej podstawowej funkcji może stać się elementem dekoracji ogrodu. Firma Wojstal wykonując takie schowki czy domki ogrodowe ma na uwadze również cenny czas klientów dlatego, konstrukcja domków czy schowków pozwala na szybki montaż i demontaż, a brak trwałego związania z gruntem umożliwia ewentualne przeniesienie obiektu w inne miejsce.

 

schowek ogrodowy w czym przechowywać narzędziafot. Wojstal

 

Schowki ogrodowe – wielkość do wyboru
Schowki ogrodowe, również te oferowane przez firmę Wojstal występują w różnych rozmiarach.
– Dzięki zróżnicowanej ofercie wymiarowej klient ma możliwość wybrać schowek ogrodowy, który będzie pasował do wielkości ogrodu biorąc pod uwagę ilość posiadanych narzędzi czy po prostu sposób przeznaczenia schowka. Wiadomo, że w takich miejscach nie trzymamy tylko i wyłącznie narzędzi, ale przechowywane mogą być również rowery, sprzęt rekreacyjny, meble ogrodowe czy sprzęt do grillowania – mówi Wojciech Czepiel.
Firma Wojstal proponuje schowki ogrodowe w kilku wymiarach i modelach.
Zaczynając od najmniejszych takich jak skrzynia ogrodowa, która idealnie nadaje się na rowery, grilla, narzędzia lub kosze na śmieci.
Dla klientów, którzy mają większe potrzeby firma Wojstal posiada w ofercie schowek ogrodowy SAM oraz domek ogrodowy Elegant. Schowek ogrodowy SAM wymiarami przypomina szafę na narzędzia a jego wymiary to 108x180cm. Można w nim przechowywać rowery, kosiarkę, kosze na śmieci itd.
Największe możliwości daje domek ogrodowy Elegant. Oprócz przechowywanych przedmiotów może się tam znaleźć również mały warsztat. Domek ogrodowy Elegant dostępny jest w wymiarach: 180cmx180cm wys. 205cm/190cm oraz wersja większa 260cmx260cm i wys. 205cm /190cm. Domek ogrodowy o większych gabarytach z powodzeniem można stosować jako mini garaż dla motocykli, rowerów czy ogrodowych traktorków do koszenia trawy.
Do wszystkich wersji istnieje możliwość zamontowania dodatkowo półek oraz haków, dzięki czemu schowki są jeszcze bardziej funkcjonalne.

Naszą ofertę dopełnia schowek ogrodowy na drewno tak zwana „drewutnia” dzięki, której drewno kominkowe ma swoje miejsce pod dachem, a równocześnie ciekawie wygląda.

 

skrzynia na rowery do ogrodu - schowek ogrodowy schowek ogrodowy skrzynia na roweryfot. Wojstal

 

Domek ogrodowy – jakość jest kluczowa
Wybierając schowek ogrodowy należy zwracać szczególną uwagę na jakość jego wykonania. W firmie Wojstal schowki produkowane są z blachy akrylowej, konstrukcja wykonywana jest z ocynkowanych profili zamkniętych.
Dzięki stosowaniu blach akrylowych klient ma możliwość dobrania kolorystyki schowka według własnych upodobań, a tym samym dopasowania go do otoczenia.
Kupując produkt do ogrodu w firmie Wojstal można mieć pewność że będzie wykonany solidnie i estetycznie, a dzięki profilom zamkniętym ocynkowanym ogniowo domek ogrodowy będzie służył bardzo długo.

Ze szczegółową ofertą firmy Wojstal można zapoznać się na stronie: www.producentgarazy.pl

 

34-623 Szczyrzyc, Szczyrzyc 115, woj. małopolskie
tel. +48 183 320 018, 604 985 156,