Targi DREMASILESIA 2016

Motor Napędowy Branży Obróbki Drewna

W dobie zaawansowanego rozwoju technologicznego oraz szerokiego wachlarza innowacyjnych rozwiązań, wiele firm z sektora drzewno-meblarskiego musi nadążać za zmianami wynikającymi ze specyfiki branży i dostosować się do panujących trendów oraz oczekiwań, zarówno partnerów biznesowych, jak i konsumentów. Przedsiębiorstwa, świadome konkurencji panującej na rynku, chcąc sprawnie funkcjonować w branży i cieszyć się zainteresowaniem klientów, muszą inwestować w ulepszanie parku maszynowego, a co za tym idzie – rozszerzanie oferty produktowej, szukać inspiracji i oszczędności, nie tracąc jednocześnie na jakości usług.

Z myślą o małych i średnich przedsiębiorstwach z branży drzewnej i meblarskiej, organizowane są Targi Maszyn i Narzędzi do Obróbki Drewna DremaSilesia, które odbędą się w terminie 23-25 kwietnia 2016r. w Expo Silesia w Sosnowcu. Ekspozycja obejmować będzie maszyny, urządzenia i narzędzia do obróbki drewna i produkcji mebli, wyroby z drewna, energię z drewna, komponenty do produkcji wyrobów z drewna i mebli, kleje i chemikalia, procesy pomocnicze oraz certyfikację. Zaproszenie do udziału w targach wysyłane jest do 10000 małych i średnich przedsiębiorstw z branży drzewnej i meblarskiej z województw południowej Polski: dolnośląskiego, opolskiego, śląskiego, łódzkiego, małopolskiego, świętokrzyskiego, podkarpackiego i lubelskiego.

Klucz do sukcesu
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom przedstawicieli branży, tegoroczna edycja targów DremaSilesia obfitować będzie w liczne wydarzenia towarzyszące, w skład których wejdą konferencje, pokazy, warsztaty i dyskusje. Podczas cyklu konferencji, nad którym pieczę objął portal Drewno.pl, poruszane będą tak istotne tematy jak: fundusze europejskie i możliwość pozyskania środków finansowych dla firmy, problematyka inwestycji w zakładach przemysłowych branży drzewnej i meblarskiej, energia z drewna i wykorzystanie drewna z recyclingu, certyfikacja produktów z drewna w ramach systemu PEFC oraz bezpieczeństwo maszyn.

 

dremasilesia

 

We współpracy ze Stowarzyszeniem Producentów Maszyn, Urządzeń i Narzędzi do Obróbki Drewna DROMA, podczas bieżącej edycji targów DremaSilesia 2016 zaprezentowana zostanie pokazowa fabryka mebli, propagująca rozwiązania technologiczne dla małych i średnich przedsiębiorstw branży drzewnej i meblarskiej.

Zwiedzający targi DremaSilesia będą mogli uczestniczyć również w warsztatach i seminariach w ramach Strefy Parkietu organizowanej przez Stowarzyszenie Parkieciarzy Polskich. Każdy, kto odwiedzi tę przestrzeń, będzie mógł podnieść swoją wiedzę z zakresu najnowszych rozwiązań parkieciarskich, zapoznać się z działaniem najnowocześniejszych urządzeń i maszyn oraz podejrzeć techniki i triki stosowane przez specjalistów w dziedzinie parkietów.

Obecność liderów
Dzięki kooperacji z podmiotami z branży szeroko pojętej obróbki drewna, targi DremaSilesia 2016 nabierają nowego wymiaru – zyskują status miejsca dialogu osób zainteresowanych tematyką drzewną i meblarską, jak również wyznaczają kierunki rozwoju, w jakich przedsiębiorstwa powinny zmierzać. Stanowią także bardzo korzystną formę promocji. Organizatorzy stwarzają szansę spotkań z liderami, zwiedzania oferty wystawienniczej, jak również udziału w konferencjach, poruszających istotne kwestie i aktualne problemy branży. Z roku na rok rośnie liczba profesjonalistów, którzy odwiedzają targi DremaSilesia, co utwierdza w przekonaniu, że tego typu impreza jest potrzebna. Lokalizacja targów oraz ich wiosenny termin doskonale wpisują się w oczekiwania uczestników rynku, zapewniając im maksymalną satysfakcję.

 

dremasilesia

 

Targi Maszyn i Narzędzi do Obróbki Drewna DremaSilesia 2016 to kompleksowa oferta adresowana do małych i średnich przedsiębiorstw z branży drzewnej i meblarskiej, które swoją strategię budowania przewagi rynkowej nad konkurencją opierają na wprowadzaniu innowacji i nowoczesnych technologii. W terminie 23-25 kwietnia 2016 r. centrum kongresowo-targowe Expo Silesia stanowić będzie wspólną przestrzeń branży, zachęcającą do podjęcia rozmów, nawiązania perspektywicznych kontaktów oraz poznania ciekawych rozwiązań, co zdecydowanie wpłynie na zwiększenie konkurencyjności danej firmy na rynku.

Więcej informacji na stronie targów: www.dremasilesia.pl/pl/

 


Data publikacji: 2016-04-13

Skontaktuj się z firmą


Chcesz zamówić produkt usługę tej firmy lub zapytać o więcej szczegółów?
Zadzwoń do firmy pod numerem telefonu: 601 ... pokaż numer
Możesz też skorzystać z formularza kontatowego poniżej:

Podobne wydarzenia


04.04.2017 | Remonty, renowacje
...stalowe i drewniane, chemia budowlana,...
Edycja 2018 Międzynarodowych Targów Maszyn i Narzędzi...
Targi Maszyn i Narzędzi Do Obróbki Drewna...
W dniach 12-14 maja 2017r., na terenie...
Już we wrześniu tego roku, na terenie...
Już w dniach 12-14 maja 2017 r,...
13 września br. rozpoczęło się w Poznaniu...
Z roku na rok polskie firmy, działające...
Sukcesem zakończyły się Targi Maszyn i Narzędzi...
W dobie zaawansowanego rozwoju technologicznego oraz...

Słowa kluczowe: wydarzenie targowe, targi, targi budowlane, targi drewna, targi maszyn