Myśl globalnie, działaj lokalnie!

Targi DREMASILESIA 2017

Już w dniach 12-14 maja 2017 r, na terenie Expo Silesia w Sosnowcu, odbędzie się jedenasta edycja Targów Maszyn i Narzędzi do Obróbki Drewna DremaSilesia.

Targi Maszyn i Narzędzi do Obróbki Drewna DREMASILESIA to kompleksowa oferta kierowana do 10 000 małych i średnich przedsiębiorstw z branży drzewnej i meblarskiej z regionu południowej Polski, dająca możliwość zapoznania się z szeroką gamą innowacyjnych rozwiązań, co zdecydowanie wpłynie na zwiększenie konkurencyjności danej  firmy na rynku. Uczestnictwo w nich to także świetna perspektywa nawiązywania nowych kontaktów oraz budowania długoterminowych relacji z liderami sektora drzewno-meblarskiego.

Wydarzenie odbędzie się w dniach 12-14 maja 2017 w Expo Silesia w Sosnowcu. Poprzednia edycja została bardzo pozytywnie oceniona, zarówno przez wystawców, jak i zwiedzających (ponad 1400 profesjonalistów), a nowe miejsce ekspozycji zyskało przychylność wszystkich tam obecnych. Expo Silesia to nowoczesne centrum targowo-konferencyjne, o wysokim standardzie pawilonów i bogatej infrastrukturze, które pozwoli zaprezentować ofertę ekspozycyjną firmy na najwyższym poziomie.

Targi DREMASILESIA to wyjątkowe przedsięwzięcie, przyciągające na Śląsk dostawców technik, innowacji i nowoczesnych technologii obróbki drewna, przedstawicieli firm stolarskich różnej wielkości, profesjonalistów podejmujących decyzje zakupowe w swoich przedsiębiorstwach, oraz kadrę zarządzającą, zainteresowaną inwestowaniem w firmę i podnoszeniem kwalifikacji swoich oraz zespołu. W jednym miejscu i czasie skumulowane zostają najważniejsze firmy dla polskiej branży obróbki drewna. Obecność na targach, a co za tym idzie – łatwiejszy dostęp do kompleksowej oferty technologicznej i nowości rynkowych sprawiają, że zdobycie informacji, porównanie oferty, a także wybór kontrahenta stanie się jeszcze bardziej przystępny.

 

dremasilesia

 

Targi Maszyn i Narzędzi do Obróbki Drewna DREMASILESIA są regionalnym odpowiednikiem i uzupełnieniem największego wydarzenia dla przedstawicieli branży drzewnej i meblarskiej w Polsce – Międzynarodowych Targów Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA. Stwarzają możliwość zaprezentowania oferty rynkowej firmy dopasowanej do lokalnych potrzeb, stanowią doskonałe narzędzie do rozszerzenia działań marketingowych i dotarcia do nowych klientów.

WYSTAWCO! JEŻELI ZGŁOSISZ SWÓJ UDZIAŁ W TARGACH DREMASILESIA 2017 ORAZ DREMA 2017, OTRZYMASZ PO 5% ZNIŻKI NA ZAKUP POWIERZCHNI EKSPOZYCYJNEJ W OBU WYDARZENIACH!

Zapraszamy już 12-14 maja 2017 / DREMASILESIA/ Expo Silesia Sosnowiec

Szczegóły na stronie: www.dremasilesia.pl/pl/


Data publikacji: 2017-02-21

Skontaktuj się z firmą


Chcesz zamówić produkt usługę tej firmy lub zapytać o więcej szczegółów?
Zadzwoń do firmy pod numerem telefonu: 601 ... pokaż numer
Możesz też skorzystać z formularza kontatowego poniżej:

Podobne wydarzenia


04.04.2017 | Remonty, renowacje
targi, wydarzenie branżowe, wydarzenia targowe
Edycja 2018 Międzynarodowych Targów Maszyn i Narzędzi...
Targi Maszyn i Narzędzi Do Obróbki Drewna...
W dniach 12-14 maja 2017r., na terenie...
Już we wrześniu tego roku, na terenie...
Już w dniach 12-14 maja 2017 r,...
13 września br. rozpoczęło się w Poznaniu...
Z roku na rok polskie firmy, działające...
Sukcesem zakończyły się Targi Maszyn i Narzędzi...
W dobie zaawansowanego rozwoju technologicznego oraz...

Słowa kluczowe: targi, wydarzenia targowe, wydarzenie branżowe